Close

Scarpa R-Evo GTX yürüyüş botları incelemesi

Scarpa'nın R-Evo GTX yürüyüş botları, iş anlamına gelir ve oldukça düşük ağırlık için olağanüstü düzeyde destek ve rahatlık sağlar. Suya dayanıklı süet ve sentetik kumaştan, su geçirmez kalmalarını sağlamak için Vibram Biometric Trek ve GORE-TEX astardan yapılmıştır.


Bu inceleme için kadın versiyonunu test ettik (şu anda bizim sıralamamızın en üstünde yer alıyorlar.en iyi kadın yürüyüş botları), ancak daha büyük bedenlere ve farklı renk gruplarına sahip bir erkek seçeneği de var (kılavuzumuza bakın.erkekler için en iyi yürüyüş botlarıalternatif seçenekler için burada).

Scarpa R-Evo GTX Kadın ... Scarpa R-Evo GTX (kadın) Amazon $ 238.99 İnceleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Ağırlık, kutularını açtığınızda fark edilen ilk şeydir; Scarpa R-Evo GTX botları, denediğimiz diğer düşme ve yokuş yürüyüş botlarından önemli ölçüde daha hafiftir. Bu, uzun saatler boyunca yürüdükten sonra, bacaklarınızı aşağı doğru sürükleyen fazla ağırlığınız olmadığı anlamına gelir.

Resim 1/3

en iyi kadın

(Resim kredisi: Scarpa)
Resim 2/3

en iyi kadın


(Resim kredisi: Scarpa)
Resim 3/3

en iyi kadın

(Resim kredisi: Scarpa)

Ayak bileğindeki yüksek kesik, hantal hissetmeden veya hareketi çok fazla engellemeden büyük destek sağlar ve bu eklemde zayıflığı veya yaralanması olan herkes bu tasarımdan gerçekten faydalanacaktır. Ayağın geri kalan kısmına uymaya gelince? Uzun zamandır denediğimiz en uygun ve en rahat bot olmalı. Ayağa iyi uyum sağlar, büyük bir ayak basma desteği sağlar, topuk kaldırmayı ortadan kaldırmak için topukta güvenlik sağlar ve böylece kabarcık riskini büyük ölçüde en aza indirir ve parmaklar için güzel bir kıpırdatma odası sağlar.


Tıknaz bir Vibram taban, darbeyi emer ve ayağınızdan başka bir yorgunluk faktörü alan ve çamurlu ve kaygan koşullarda çekişe yardımcı olan makul çıkıntılara sahip düzgün bir lastik sırtına sahip olan darbeyi emer. Scarpa ayrıca bu botların yeniden kullanılabilir olduğunu, bu nedenle onlara bakarsanız yıllarca kullanılabilir olmaları gerektiğini belirtir - cebiniz ve gezegen için iyi haber.

Scarpa R-Evo GTX erkekler


Erkek versiyonu

(Resim kredisi: Scarpa)

Scarpa, ürün yelpazesinde diğer daha spesifik ürünlere sahip olduğu için bu botları bir kış yürüyüşü seçeneği olarak vurgulamasa da, havanın nispeten ılıman kaldığı Birleşik Krallık merkezli yürüyüşlerin büyük çoğunluğu için, bu botlar işe yarayacaktır. . Küçük bir kıkırdama, bir çift yayla bağlayacak kadar uzun olan ancak daha fazla olmayan bağcıklardır; Giymesi veya kopması durumunda biraz fazladan dantel olmasını seviyoruz.

Sonuçta, bu botlarda etkilenecek çok şey var; yapı, destek, konfor ve sağlamlık. Engebeli arazide sırt çantasıyla seyahat, kamp veya tepe yürüyüş görevi planlıyorsanız, bunlar sizin için botlardır.

Daha fazlasını bulScarpa web sitesinde.