Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Secret Lab oyun koltukları Prime 2.0 indirimi sırasında ucuza satılıyor

Secret Lab oyun koltukları Prime 2.0 indirimi sırasında ucuza satılıyor

Oyun oynarken, özellikle saatlerce ara vermeden devam ettiğinizde, uygun bir duruş ve forma sahip olmanız önemlidir. Neyse ki, günümüzde ucuz oyun sandalyelerini bulmak kolay ama oyuncuların uzak durmak isteyeceği çok sayıda düşük kaliteli ürün var.


Neyse ki, Secret Lab bu ay en popüler oyun sandalyelerinde başka bir indirim yapıyor. NSPRIME 2.0 İndirimişu anda devam ediyor ve Secret Lab, bazı ürünlerinden 110 $'a varan indirim alıyor.en iyi oyun koltuklarıbugün müsait.

İndirim, seçili 2020 Serisi PRIME 2.0 PU Deri ve SoftWeave oyun koltuklarında yapılan indirimlerin yanı sıra tüm 2020 Serisi NAPA oyun koltuklarında indirimler sunan iki teklif arasından seçim yapma imkanı sunuyor. Hangi oyun koltuğunu kullanmak isteyeceğiniz tamamen size kalmış.

Secret Lab PRIME 2.0 İndirimi
Oyuncular, PRIME 2.0 indirimi sırasında indirimde olan yeni bir Secret Lab oyun koltuğu alabilirler. Seçili 2020 Serisi PRIME 2.0 PU Deri ve Yumuşak Dokuma Kumaş oyun koltuklarında 30 $ ve tüm 2020 Serisi NAPA oyun koltuklarında 110 $ tasarruf edin.Fırsatı Görüntüle


Oyuncular, PRIME 2.0 Leather, SoftWeave ve NAPA modelleri dahil olmak üzere Secret Lab'in en popüler üç oyun koltuğu arasından seçim yapabilir.

Secret Lab'in PRIME 2.0 sandalyeleri, tasarruf etkinliği sırasında belirli modellerde 30 $ indirim alarak satışa çıkıyor. Bunlar en fazla konforu sunma eğilimindedir, ancak biraz zorlanabilirler, bu nedenle en fazla konfor ve dayanıklılığa sahip bir şey istiyorsanız PRIME 2.0 Deri modellerine göz atın.


Tüm 2020 NAPA ve SoftWeave modelleri de satış sırasında 110$ indirim alıyor. Daha nefes alabilen bir sandalye sunan bu koltuklar, sıcak koşan ve seanslar sırasında biraz daha fazla hava akışına ihtiyaç duyan oyuncular için idealdir. Mükemmel destek ve rahatlık sağlarlar, ancak dayanıklılık açısından yırtılma ve yıpranmaya eğilimlidirler.

Fiyat açısından, PRIME 2.0 PU Deri veya SoftWeave modelleriyle açık ara daha fazla tasarruf edeceksiniz. Eklenen nefes alabilirlik ve konfor, buraya giriş fiyatına değer, bu nedenle yeni bir oyun koltuğunu güvenle ucuza yükseltebilirsiniz.Editörün Önerileri