Close
  • Ana
  • /
  • Oyun Oynamak
  • /
  • SecretLab MAGNUS Metal Desk incelemesi: dünyanın en iyi oyun masası

SecretLab MAGNUS Metal Desk incelemesi: dünyanın en iyi oyun masası

SecretLab MAGNUS Metal Masa – önemli özellikler

SecretLab MAGNUS Metal Masa incelemesi


(İmaj kredisi: SecretLab)

Çerçeve:Çelik (SPCC)
Boyutlar:1500 mm (U) x 700 mm (G) / 1200 mm (U) x 700 mm (G)
Boy uzunluğu:735 mm (20 mm uzatılabilir)
Maksimum yük (tablo):100kg
Maksimum yük (arka kapak):25kg
Masa üstü yapı:Çelikli MDF (SPCC)
Arka kapak yapısı:Çelikli MDF (SPCC)
Kablo yönetim tepsisi:Evet
Kurulum gereklidir:Evet
Garanti:5 yıl

Bugün PC oyuncularının kendileri için harika bir oyun kurulumu oluşturmak için her zamankinden daha fazla seçeneğe sahip olduğunu söylemek doğru olur. Sadece Pingtwitter'lerde sunulan kaliteli ürünlere bakmanız yeterlien iyi oyun klavyeleri,en iyi oyun fareleriveen iyi oyun kulaklıklarıBunu görmek için satın alma rehberleri.

Hem genç hem de yaşlı pek çok marka artık oyunun her yönünü geliştirecek ürünler sunuyor ve özellikle bir firma son birkaç yıldaen iyi oyun koltuklarıoyuncular satın alabilir – SecretLab.

Bu, bir numaralı derecelendirilmiş oyun koltuğu seçimimizi sunan üreticidir.SecretLab Titan Yumuşak Dokumave şimdi dikkatini, basitçe söylemek gerekirse, şimdiye kadar büyük oyun markalarından çok fazla ilgi görmemiş olan başka bir oyun aksesuar alanına çevirdi. Oyun masalarının ürün alanı.


Aslında düşünürseniz, tıpkı oyun koltukları gibi, PC veya konsol oyuncularının oyun oynamak için kullandıkları masa,inanılmaz şekildeönemli, bu yüzden şimdiye kadar büyük oyun aksesuar markaları tarafından büyük ölçüde göz ardı edilmiş olması, kaçırılmış bir fırsat gibi görünüyor.

'MAGNUS, oyun masalarında çıtayı büyük ölçüde yükseltiyor'


SecretLab'a ve daha spesifik olarak Pingtwitter'ün SecretLab MAGNUS Metal Desk incelemesine girin. Geçen ay boyunca bu yepyeni oyun masasını test ettim ve tam burada, üzerinde düşündüğümü yapıyorum.

Kısa, tek paragraflık bir SecretLab MAGNUS incelemesi istiyorsanız, işte bu: bu oyun masası, oyun masalarında çıtayı yükseltiyor.büyüklük sıraları. Şaşırtıcı bir oyun odaklı tasarım ve mühendislik parçasıdır ve gerçek bir oyun değiştiricidir. Benim için,en iyi oyun masasıbugün piyasada ve hissediyorumherhangioyuncu, oyun deneyimini kullanarak yükselecek.


Potansiyel alıcılar ayrıca SecretLab MAGNUS'unkazandıEn İyi Oyun Aksesuarı ödülüPingtwitter Ödülleri 2021.

Bunun neden okunduğunun ayrıntılarını öğrenmek için. Ama önce SecretLab MAGNUS ve özellikleri hakkında genel bilgi almak için aşağıdaki Pingtwitter videosunu izlediğinizden emin olun.

SecretLab MAGNUS incelemesi: videoya genel bakış

SecretLab MAGNUS Metal Masa incelemesi

Doğal olarak MAGNUS'u kaliteli bir oyun koltuğu ile eşleştirmeye çalışmalısınız.


(İmaj kredisi: SecretLab)

SecretLab MAGNUS incelemesi: fiyat ve bulunabilirlik

Secretlab MAGNUS Metal Masa iki boyutta gelir, ancak yalnızca 1,5 metre uzunluğundaki lansmanda mevcuttur.

1.5 milyon SecretLab MAGNUS fiyatı 449$ iken Secretlab MAGPAD Masa Paspasları Stealth/Signature Editions için 79$'dan başlar ve Special Editions için 99$'a yükselir.

SecretLab MAGNUS aksesuarları açısından, masanın Manyetik Kablo Ankrajları 19$, Kablo Sabitleme Kayışları 13$ ve Manyetik Kablo Kılıfları 29$'dır.

Secretlab Manyetik Kablo Ankrajları, Kablo Sabitleme Kayışları ve Manyetik Kablo Kılıflarından oluşan bir Secretlab MAGNUS Kablo Yönetim Paketi de vardır ve Signature Stealth renk grubunda 44 $'a mal olur.

Son olarak, MAGNUS ayrıca Secretlab MAGRGB Diffused RGB Lighting Strip ile uyumludur. 1,5 metre uzunluğundaki masa için bu ücret 59 dolar.

Masa için fiyatlandırma şu anda Avustralya ve Birleşik Krallık'ta mevcut değildir, ancak potansiyel alıcılar ilgileriniSecretlab web sitesiBaşladığında maliyetten haberdar edilecek.

SecretLab MAGNUS Metal Masa incelemesi

MAGNUS büyük ve çok ağır bir pakettir. Kaldırmak için iki kişiye ihtiyaç var.

(İmaj kredisi: Gelecek)

SecretLab MAGNUS incelemesi: kutudan çıkarma ve kurulum

Tamam, hadi pirinç çivilere geçelim. Bir SecretLab MAGNUS Metal Masa sipariş ettiğinizde, bir tane almaya hazır olsanız iyi olur.ciddenpaket. Aslında, muhtemelen MAGNUS kadar büyük veya ağır olan oyunla ilgili bir paket (oyun sandalyeleri dahil) almayacaksınız ve bu, bu oyun masasının hemen hemen tamamen metalden yapılmış olması gerçeğinden kaynaklanmaktadır. .

'MAGNUS'ta paslanmaz çelik bağcıklı'

MAGNUS'un tamamı paslanmaz çelikten bağcıklıdır ve buna tek parça masa tablası dahildir. Bununla ilgili daha fazla ayrıntıya daha sonra geleceğiz, ancak doğrudan bu, paketin toplam ağırlığının çok, çok ağır olduğu ve aslında (SecretLab'ın kutuda ve MAGNUS'un talimatlarında açıkça belirttiği gibi) iki taneye ihtiyaç duyduğu anlamına gelir. Kaldırmak ve konumlandırmak için insanlar.

SecretLab MAGNUS Metal Masa incelemesi

MAGNUS kutusunun içeriği. Her şey çok net bir şekilde etiketlenmiştir ve montaj araçları dahildir.

(İmaj kredisi: Gelecek)

Bu nedenle, teslimat sürücüsüne MAGNUS'u garajıma getirmesinde yardımcı olduktan sonra, çalışma/oyun odam evimin birinci katında olduğundan, kutuyu açtım ve çeşitli bileşenlerini tek tek aldım. Masa başına gelince, ortağımdan yardım istedim, çünkü o şeyağır.

SecretLab MAGNUS Metal Masa incelemesi

SecretLab, net kurulum talimatları ve uyarılar sağlama açısından sınıfının en iyisidir.

(İmaj kredisi: Gelecek)

Tüm SecretLab MAGNUS bileşenleri kutusundan çıkarılmış ve odada masaya ihtiyacım varken, talimatları izleyerek ve kutuda bulunan araçları kullanarak onu oluşturmaya devam ettim. Geçmişteki SecretLab incelemelerinde, SecretLab'ın kurulum talimatları ve yapım araçları da dahil olmak üzere her yönüyle ayrıntılara dikkat ve özen göstererek bir paketi teslim etmede ne kadar iyi olduğunu dile getirmiştim ve MAGNUS bir istisna değildir.

Yakındaki resimlerde görülebileceği gibi, MAGNUS kutusunda bir dizi çok net talimat ve kapsamlı bir alet takımı elde edersiniz ve her alet ve bileşen, vidalara kadar, kendi açıkça etiketlenmiş kabında gelir.

SecretLab MAGNUS Metal Masa incelemesi

MAGNUS paketinde verilen alet takımı. Masayı bir araya getirmeyi kolaylaştırır.

(İmaj kredisi: Gelecek)

MAGNUS'u bir araya getirmek için gerçekten roket biliminde bir dereceye ihtiyacınız olduğundan değil, çünkü bu gerçekten sadece masa ayaklarını yerine oturtmak, vidalamak, destekleyici bir payanda vidalamak ve ardından masanın kablo yönetim çekişini takmak meselesidir. Ama yine de, bunu bir araya getirmek için araçlar aramayacaksınız veya yanlış bileşeni yanlış vidayla düzeltmeye çalıştığınızda hayal kırıklığına uğramayacaksınız.

'Masayı doğru yöne çevirmek için iki kişiye ihtiyacınız olacak'

Aslında, gerçeği söylemek gerekirse, farkında olmanız gereken en büyük zorluk,niyetBoyut ve ağırlık, aksi halde bunu yapmanın imkansız olduğu anlamına geldiğinden, bacakları açıkken masayı doğru şekilde yukarı çevirmek için iki kişiye ihtiyaç duyar. Eşimle olsa da, kolaydı.

SecretLab MAGNUS Metal Masa incelemesi

Vidaları sıkmak için en uygun model bile talimatlarda SecretLab tarafından sağlanmaktadır. Sınıf.

(İmaj kredisi: Gelecek)

Ve biz bileşenlerden bahsederken - masanın yapıldığı yoğun paslanmaz çeliği gösteren aşağıdaki resme bir göz atın. Cidden, bu şey hissettiriyorinanılmaz şekildeödül. Bu kalite hissini yayan bu doğal yoğunluğa sahiptir. Öyle dikilmiş ve garantili ki. Yapacağınızdan değil ama bu şeyi tekmeleyebilirsiniz ve bu sadece kımıldamaz ve kullandığım birçok masanın aksine, yapımcının parasını kurtarmak için en küçük bütçelerle yaratılmış veya çürük hissettiren tek bir bileşen yoktur.

Çok uzun süredir oyunculara, oyun aksesuarları açısından ikinci sınıf vatandaş muamelesi yapılıyor ve bazı yapımcılar, oyuncu estetiğinin arkasına ucuz bileşenleri ve düşük kaliteyi saklamaktan kurtulabileceklerini düşünüyorlar. Ancak MAGNUS SecretLab ile mutlak en yüksek kaliteli bileşenlerden yapılmış bir oyun masası sağladı.

SecretLab MAGNUS Metal Masa incelemesi

MAGNUS'un yapıldığı yoğun paslanmaz çeliğe bakın. En yüksek kalite hakkında konuşun.

(İmaj kredisi: Gelecek)

Masa doğru şekilde monte edildiğinde ve doğrulduğunda, sahibinin yapması gereken son şey, ürünle birlikte verilen deri MAGPAD'ı yere koymaktır. MAGPAD, masa üstüne oturan 1,5 metre uzunluğunda bir kapaktır ve manyetik bir tabana sahip olması sayesinde kaya gibi sağlam durduğu anlamına gelir.

MAGPAD'yi doğru yönlendirilecek şekilde yerleştirmek için SecretLab onu rulo halinde sağlar. Bu konumdan, masanın kenarına sabitlenmesine yardımcı olan bir metal uç şeridini suni deri mata bağladınız ve ardından bir karton püskül kullanarak matı masanın yüzeyi boyunca rulosundan çekip çıkardınız. Bu düzgün açılma, manyetik matın masa üstü ile mükemmel bir şekilde hizalanmasını sağlar.

SecretLab MAGNUS Metal Masa incelemesi

MAGNUS'un deri MAGPAD'lerini manyetik olarak yerine sabitlenen masanın üzerine açıyorsunuz.

(İmaj kredisi: Gelecek)

Ardından, mat tamamen açıldığında, matın diğer ucuna ikinci bir metal şerit takıp manyetik olarak yerine tutturursunuz. MAGPAD'yi MAGNUS masa üstünden ayırmanın sonucu? Ustaca, MAGPAD'yi istediğiniz gibi, çeşitli temalı ve özel sürümler satan SecretLab ile değiştirebileceğiniz anlamına gelir.

Aşağıdaki resimde, popüler espor grupları Team Liquid ve Cloud 9'dan sonra temalı özel sürümlerden sadece birkaçı görülebilir.

SecretLab MAGNUS incelemesi

SecretLab MAGNUS için çeşitli MAGPAD tasarımları mevcuttur.

(İmaj kredisi: SecretLab)

Bu nedenle, stilinizi değiştirmek istiyorsanız, ek MAGPAD'lere yatırım yapmanız koşuluyla, bunu kolayca yapabilirsiniz. Tecrübelerime göre oyuncular, kendi oyun kurulumlarını kişiselleştirmeyi gerçekten seviyorlar ve bence bu, onlar için bunu yapmanın başka bir harika yolu. MAGNUS'un tasarımının SecretLab tarafından da ne kadar iyi düşünüldüğünü bir kez daha gösteriyor.

SecretLab MAGNUS Metal Masa incelemesi

Aksesuarlar veya oyun ekipmanları olmadan monte edilmiş MAGNUS Metal Masa eklendi.

(İmaj kredisi: Gelecek)

SecretLab MAGNUS incelemesi: tasarım

SecretLab MAGNUS ile artık tasarımına daha ayrıntılı olarak inebiliriz. MAGNUS, hemen hemen tamamen metalden yapılmış 1,5 metre uzunluğunda bir masa sağlar.

Masanın yüzeyi yerden 735 mm (29 inç) yüksekliktedir; bu, oyuncuların ayaklarını yere düz basması ve uzun oyun seansları söz konusu olduğunda çok önemli olan nötr bir konumda oturması için mükemmel bir şekilde kalibre edilmiştir.

'SecretLab MAGNUS, düz olmayan zeminleri telafi edebilir'

Masanın yüksekliği, yalnızca küçük miktarlarda da olsa (20 mm / 0,8 inç daha yüksek) ayarlanabilir. Bunu yapmak için, kutuda verilen Alyen anahtarını her masa ayağının tabanındaki çentiklere sokun ve döndürün.

Bu hafif ayarlamanın sağladığı güzellik, SecretLab MAGNUS'un her bir bacağın bağımsız olarak ayarlanabilmesiyle engebeli zeminleri telafi edebileceği anlamına gelir.

SecretLab MAGNUS Metal Masa incelemesi

MAGNUS'un deri MAGPAD'lerinin üzerindeki dikişler çok kalitelidir. Düzgün ve yoğun bir örgü ile.

(İmaj kredisi: Gelecek)

Masanın temel yerleşimi açısından, masaların önüne oturan üst plakayı destekleyen dört metal dikdörtgen ayağınız var, arka menteşeli kapak ve gömme kablo yönetim tepsisi.

Menteşeli kapak ofset bir tasarıma sahip olduğundan, bu, masanın bir duvara tam olarak oturabileceği ve yine de açılıp erişilebileceği anlamına gelir. Bir duvara veya masa arka ayaklarına herhangi bir aşınmayı önlemek için, arka ayakların arkasına manyetik olarak yapıştırılabilen MAGNUS paketine çeşitli manyetik pedler dahildir.

Kablo tepsisinin kendisi masanın uzunluğu boyunca uzanır ve kabloların aslında masanın üzerinde bulunan oyun ekipmanlarından geçebileceği bir boşluğa sahip olan menteşeli üst kapak açılarak erişilebilir. Tepsi ayrıca, kabloların tabanından girip çıkmasına izin veren çıkarılabilir bir plakaya sahiptir ve kablolar ayrıca kablo tepsisinin kenarlarından da geçebilir.

SecretLab MAGNUS Metal Masasını her açıdan görmek için aşağıdaki resim galerisindeki resimleri kaydırınız.

SecretLab MAGNUS resim galerisi

Resim 1 / 6

SecretLab MAGNUS Metal Masa incelemesi

(İmaj kredisi: SecretLab)

SecretLab MAGNUS resim galerisi

Resim 1 / 6

SecretLab MAGNUS Metal Masa incelemesi

(İmaj kredisi: SecretLab)

SecretLab MAGNUS resim galerisi

Resim 2 / 6

SecretLab MAGNUS Metal Masa incelemesi

(İmaj kredisi: SecretLab)

SecretLab MAGNUS resim galerisi

Resim 3 / 6

SecretLab MAGNUS Metal Masa incelemesi

(İmaj kredisi: SecretLab)

SecretLab MAGNUS resim galerisi

Resim 4 / 6

SecretLab MAGNUS Metal Masa incelemesi

(İmaj kredisi: SecretLab)

SecretLab MAGNUS resim galerisi

Resim 5 / 6

SecretLab MAGNUS Metal Masa incelemesi

(İmaj kredisi: SecretLab)

SecretLab MAGNUS resim galerisi

Resim 6 / 6

SecretLab MAGNUS Metal Masa incelemesi

(İmaj kredisi: SecretLab)

Son olarak, tasarım açısından, hem MAGNUS'un 100kg / 220lbs'ye kadar ağırlık taşıyabilmesine rağmen ne kadar ince olduğunu belirtmek isterim.

Paslanmaz çelikten yapılmış ayaklar ve masa tablası sayesinde, en canavarca kurulumlar için bile yapısal bütünlük sağlanabilir. Masamda çok az 14,7 kg ağırlığında büyük bir Philips Momentum 43 inç oyun monitörü var ve MAGNUS onu hemen silip atıyor.

'MAGNUS çarpıcı bir geleceğin endüstriyel estetiğini sunuyor'

Gerçekten de, ikili hatta üçlü oyun monitörü kurulumlarına sahip oyuncular bile hepsini MAGNUS'a yükleyebilecek ve yine de oynamak için 50 kg / 110 lbs'ye kadar ağırlığa sahip olacaklar.

Genel olarak, tasarım açısından, SecretLab MAGNUS Metal Masa, aşağıdakilerle desteklenen çarpıcı bir geleceğin endüstriyel estetiğini sunar.Ciddenetkileyici yapı kalitesi ve harika bir maksimum yük rakamı.

SecretLab MAGNUS incelemesi

SecretLab MAGNUS metalden yapıldığı için çeşitli manyetize edilmiş aksesuarlar kullanabilir.

(İmaj kredisi: SecretLab)

SecretLab MAGNUS incelemesi: özellikler ve aksesuarlar

Tamam, en azından benim için SecretLab MAGNUS'u gerçekten iyi yapılmış masadan sınıfının en iyisi oyun masasına götüren iki şeye gelelim. Elbette MAGNUS'un mükemmel kablo yönetim sisteminden ve manyetize aksesuarlarından bahsediyorum.

Masanın metalden yapılmış olması, kablo yönetim tepsisi harika ve kapağı gerçekten iyi tasarlanmışken, mıknatıslanma olmadan sadece kabloları saklayabileceğiniz gibi, bu iki şey için gerçekten oyun değiştiricidir. uzun, sonunda yere düştüklerinde dağınık görünüyorlar.

Bahsetmek istediğim üç manyetik aksesuar ise şu şekilde: Manyetik Kablo Kılıfı, Manyetik Kablo Ankrajları ve Manyetik Kulaklık Askısı.

Herhangi bir PC oyun deneyiminin güç istasyonundan başlayalım - teçhizat.

SecretLab MAGNUS incelemesi

MAGNUS'un Manyetik Kablo Kılıfı aksesuarları sayesinde kabloları zemine monte PC'lerden neredeyse tamamen gizleyebilirsiniz.

(İmaj kredisi: Gelecek)

Yukarıdaki resimde görüldüğü gibi, MAGNUS, ağırlıklı olarak zemine monte platformlar/konsollar düşünülerek tasarlanmıştır, ancak elbette dilerseniz donanımınızı veya konsolunuzu masanın üzerine koyabilirsiniz. Ne de olsa masanın üzerinde ekstra donanım için bolca yer var, yani bakmak istediğiniz RGB aydınlatmalı ve sol, sağ ve ortada su soğutma döngüleri olan bir pezevenk sisteminiz varsa, bunu yapabilirsiniz.

Bununla birlikte, çoğu oyuncu büyük olasılıkla hantal donanımlarını gözden uzak tutmayı ve masanın üzerinde daha fazla yer açmayı tercih edecektir ve bu, MAGNUS'un Manyetik Kablo Kılıfı aksesuarlarının işe yaradığı yerdir. Masanın ayaklarının üzerine oturan, manyetik olarak klipslenen ve masanın kablo kanalından kabloların görünmeden, düzgün ve düzenli bir şekilde bacaktan yukarı veya aşağı akmasını sağlayan kılıflardır.

'Gevşek sarkan çirkin kablolarınız yok'

Bunun faydası açıktır - masadan sarkarak, birinci sınıf ve minimalist estetiği bozan, göze hoş gelmeyen kablolara sahip değilsiniz. Bu kılıflar harika çalışıyor ve yukarıdaki resimden de görebileceğiniz gibi, zemine monte PC'mden çok sayıda kablo besledim. MAGNUS'u ararsanız mutlaka alınması gereken bir aksesuar olduklarını söyleyebilirim.

SecretLab MAGNUS incelemesi

MAGPAD'de kullanımda olan MAGNUS'un Manyetik Kablo Ankrajlarından biri.

(İmaj kredisi: Gelecek)

Sırada, MAGNUS'un Manyetik Kablo Ankrajlarından bahsedelim. Bu kullanışlı küçük aksesuarlar, kabloların içinden geçmesine izin veren küçük, ters U şeklinde bloklardır. En önemlisi, metal oldukları için nereye yerleştirilirlerse yerleştirilsinler MAGNUS'a manyetik olarak sabitlenirler. Bu, kabloları masa yüzeyinde, ayakları üzerinde, masanın yan tarafında ve hatta masanın altında yönlendirmek için kullanabileceğiniz anlamına gelir.

SecretLab MAGNUS incelemesi

MAGNUS metal olduğu için WiFi anten sistemimi tabanına bile monte edebilirim. Tamamen gözden uzak.

(İmaj kredisi: Gelecek)

Yukarıdaki resimde ve kurulumumun geniş resimlerinde görülebileceği gibi, oyun farem ve gamepad gibi masa üstü oyun çevre kablolarını yönlendirmek için çapaları kullandım. OnePlus Watch'a güç veriyorum, şu anda teçhizatımı da test ediyorum ve bu nedenle, şarj istasyonuna giden kablo da bu çapalardan biri tarafından yönlendirildi. Bu ankrajlar, kabloları yönlendirmek ve akıllı telefon kablosuz şarj cihazı gibi şeyler için belirli bir konumda tutmak için de mükemmel olacaktır.

Manyetik Kablo Ankrajları üçlü paketler halinde gelir ve bunları bir MAGNUS satın alırken kesinlikle önemli bir satın alma olarak tavsiye ederim. Sadece klas görünmekle kalmıyorlar, aynı zamanda kabloların (özellikle MAGPAD'de) sabit bir yerde ve kontrol altında tutulmasına gerçekten yardımcı oluyorlar. Büyük olasılıkla, masa üstündeki şeylerden arkaya ve kablo tepsisine veya yan tarafa uzanan kablolara sahip olacaksınız, ancak bunların yerleştirilmesinin sağlanması, temiz ve düzenli bir estetiğin korunmasına gerçekten yardımcı olabilir.

SecretLab MAGNUS incelemesi

Manyetik Kulaklık Askısı çalışıyor. Masanın herhangi bir yerine yapıştırabilirsiniz.

(İmaj kredisi: Gelecek)

Aksesuarlar açısından sondan bir önceki Manyetik Kulaklık Askısına sahibiz. Bu küçük aksesuar basittir, ancak birincisi, oyun kulaklığınızın her zaman elinizin altında olmasını sağlamak ve ikincisi, masanın yüzeyini karıştırmamak açısından yine iyi çalışır.

askıaçıkçaönemli bir aksesuar satın alma değil ve oyunculara öncelikle çapalara ve kılıflara para harcamalarını kesinlikle tavsiye ederim, ancak bütçeniz buna yetiyorsa, o zaman size iyi hizmet edecek iyi yapılmış bir aksesuardır.

Askı, kulaklığın kafa bandı için yastıklı bir dayanağa sahiptir, böylece güvenli bir şekilde oturacağından emin olabilirsiniz.

SecretLab MAGNUS incelemesi

MAGNUS sahiplerinin satın almasını önereceğim üç manyetik fırlatma aksesuarı.

(İmaj kredisi: SecretLab)

Son olarak menteşeli kapaklı kablo yönetim tepsisine ve MAGRGB Diffused RGB LED aydınlatma şeridi aksesuarına bir göz atalım.

Kablo yönetiminin menteşeli kapağının nasıl açıldığı açıkça görülüyor ve ne kadar kabloyu tamamen gizleyebileceğini gösteriyor. Gözü dönmüş oyuncular, oraya saklanmış bir SteelSeries Arctis Pro Wireless ana birimim olduğunu bile görecekler. Sadece bir sürü oda var ve erişimi çok kolay olduğu için işleri değiştirmeyi kolaylaştırıyor.

Açmak için menteşeli kapağı yukarı kaldırmanız ve ardından kapatmak için aşağı itmeniz yeterlidir.

Yakındaki resimde de görüldüğü gibi kablo kanalı aynı zamanda MAGRGB Diffused RGB LED aydınlatma şeridi aksesuarının monte edilebileceği yerdir. Bu, birlikte verilen bir uzaktan kumanda ile kontrol edilen ve seçilen 7 farklı renk ve 4 özel aydınlatma ön ayarını görüntüleyebilen metre başına 96 LED'lik bir zincirdir (bunu kablo tepsisinde de sakladım).

SecretLab MAGNUS incelemesi

MAGNUS'un açık kablo yönetim tepsisine, MAGRGB aydınlatma şeridini de açıkça gösteren bir görünüm.

(İmaj kredisi: Gelecek)

Bu aydınlatma çubuğu, masa tablasının arkası ile menteşeli kablo kanalı kapağı (kısmen yansıyan) arasındaki boşluktan ışığı filtreler ve statik veya renk dönüşünde olabilen renkli bir parıltı yayar. Masa bir duvara yerleştirildiğinde, renkli ekran en çok dikkat çeker ve parlaklık istenildiği gibi ayarlanabilir. Sonuç, katı bir renk bloğundan çok dağınık bir parıltıdır.

'Düzgün, iyi tasarlanmış ve kurulumu kolay'

Düzgün, iyi tasarlanmış ve kurulumu kolay, ancak piyasaya sürüldüğünde sunulan tüm aksesuarlar arasında MAGRGB'nin alışveriş listenizde en son olması gerektiğini ve özellikle de masayı yerleştirmeyecekseniz, MAGRGB olduğunu iddia ediyorum. etkisi güçlü olmayacağından, doğrudan bir duvara karşı.

Her şeye rağmen RGB aydınlatmanın hayranıysanız, MAGRGB kesinlikle MAGNUS'u renkle besler.

SecretLab MAGNUS incelemesi

SecretLab MAGNUS, oyuncular için özel olarak tasarlanmış hiper premium bir oyun masasıdır.

(İmaj kredisi: Gelecek)

SecretLab MAGNUS incelemesi: karar

Umarım bu SecretLab MAGNUS Metal Desk incelemesi, neden bu kadar yüksek puan verdiğimi iletmiştir. Gerçekten de, bu oyun masası aklımda o kadar iyi ki, test dönemimden, bunun, şimdiki zamandan ziyade, on yıllar önce PC oyunlarına ilk başladığımda var olmasını dilediğim bir ürün olduğu duygusuyla uzaklaştım. Bir zamanlar yaptığım gibi oyun oynamak için çok daha az zamanım oldu.

'MAGNUS sınıf yayıyor ve kullanımı bir zevk'

Gerçek şu ki, MAGNUS'a her oturduğunuzda, PC oyun deneyiminin tamamını yükseltiyor. Muhteşem oyun özellikleri (mükemmel kablo yönetimi ve aydınlatma sistemleri gibi) sunarak ve iyi düşünülmüş manyetik aksesuarlarla harika bir çekirdek masa deneyimi (geniş, inanılmaz derecede iyi inşa edilmiş ve gerçekten birinci sınıf bir uyum ve bitişe sahiptir) sunmanın hemen yanında. ve kurulum prosedürü, MAGNUS sınıf yayıyor ve kullanımı bir zevk.

MAGNUS'u aşağıdaki gibi kaliteli bir oyun koltuğuyla eşleştirin:SecretLab Titan Yumuşak Dokuma, ve kelimenin tam anlamıyla PC oyun cennetindesiniz. Basitçe oyunun olması gerektiği gibi - rahat, güçlendirici, eğlenceli.

SecretLab MAGNUS Metal Masa incelemesi

Bugün piyasada SecretLab MAGNUS'tan daha iyi bir oyun masası yok.

(İmaj kredisi: SecretLab)

En iyi teknoloji insanların hayatlarını daha iyi hale getirir ve tutkulu oldukları şeylerden daha da fazla keyif almalarını sağlar. Pingtwitter'ün amacı, insanları hayatlarını daha iyi hale getirecek teknolojiyle buluşturmak ve SecretLab MAGNUS'un yaptığı da tam olarak bu – oyun oynamayı daha eğlenceli ve üstün bir deneyim haline getiriyor. Ve, şey, keşke daha önce deneyimleme şansım olsaydı.

Genel olarak, MAGNUS'un oyun kurulumunuzu, basitçe söylemek gerekirse, daha önce hiç böyle bir şey olmadığı için deneyimlemeyeceğiniz bir seviyeye yükselteceğine inanıyorum. PC oyun deneyiminizi yepyeni bir eğlence ve daldırma düzeyine taşıyacak hiper premium bir oyun masasıdır.

SecretLab şapkası, şapkası.