Close
  • Ana
  • /
  • Bilgi Işlem
  • /
  • Secretlab Titan vs Razer Iskur: Hangi premium oyun koltuğu sizin için en iyisi?

Secretlab Titan vs Razer Iskur: Hangi premium oyun koltuğu sizin için en iyisi?

NSen iyi oyun koltuklarıdiğer sandalyeler gibi değildir, çünkü oyun oynamak diğer bilgisayar görevleri gibi değildir: Facebook'ta hızlı bir dövüş için uygun olan bir sandalye, Battle Royale veya epik bir uzay macerası için iyi değildir. Oyun koltukları, en uzun süreli oyun oturumları için bile rahat olmalı ve koltuklarınızdan daha uzun süre oturacakları için sağlam olmaları gerekir. En iyi oyun koltukları, hiçbir kanepenin sağlayamayacağı uygun bel desteği ve rahatlığı sağlayarak oyun oynama şeklinizi değiştirebilir.


En iyi oyun koltukları kılavuzumuzda SecretLab Titan ve Razer Iskur'u çok yüksek puanlıyoruz. tarif ettikSecretLab Titan“tanrı seviyesinde bir oyun koltuğu” ve “gerçekten olağanüstü” - ama aynı zamanda bulduk kiRazer İşkur“şüphesiz piyasadaki en iyi oyun sandalyelerinden biridir” Peki hangisi daha iyi? Hadi bulalım.

SecretLab Titan vs Razer Iskur oyun koltuğu: özellikler

SecretLab Titan SmartWeave Kumaş Oyun Koltuğu vs Razer Iskur

(İmaj kredisi: SecretLab)

Titan SoftWeave, 175-200cm ayarlanabilir yüksekliğe ve önerilen maksimum 130kg ağırlığa sahip sağlam bir yapıya sahiptir. Çelik çerçeve konstrüksiyonu, sağlam alüminyum alaşımlı taban ve tam boy sırtlık ile uzun süreli kullanıma hazır olmasını sağlar. PU Deri veya Napa Deri olarak satın alabilirsiniz, ancak bizim favorimiz, fotoğraflarımızda gördüğünüz SoftWeave kumaştır: sade siyah, odun kömürü ve açık gri veya somon pembesi renginde harika bir uçuk Overwatch D.Va arasından seçim yapabilirsiniz.

Razer Iskur ayrıca 130 kg'a kadar olarak derecelendirilmiştir ve koltuk yüksekliği 174 ila 181 cm arasında ayarlanabilir. Diğer oyun koltuklarında bulduğunuz kıvrımdan bir adım ötede olan PVC deri ile kaplanmıştır ve 139 dereceye kadar rahat bir şekilde yatabilir.


SecretLab Titan vs Razer Iskur oyun koltuğu: konfor

Razer Iskur vs SecretLabs Titan SoftWeave

(İmaj kredisi: Gelecek)

Üreticilerin genellikle koltuk minderi ve sırtlığına odaklandığını ancak kolçaklara odaklanmadığını göreceksiniz, ancak SecretLab Titan'a gerçekten hoş olan süngerimsi bir dış katman vermiş. Çok uzun olsanız bile rahat bir pozisyon almak kolaydır - test cihazımız 6'2” ve Titan'ın içine girmenin son derece kolay olduğunu keşfetti - ve birinci sınıf malzemeler, uzun süren oyun oturumları sırasında sizi rahatsız edecek hiçbir şey olmadığı anlamına geliyor.


Iskur'un ağırlığı 130 kg'a kadar olmasına rağmen, kova koltuğun oldukça küçük olduğunu ve yanların sağlam olduğunu gördük: daha büyük oyuncular veya bağdaş kurup oturmayı seven oyuncular, rahatlık için biraz fazla sıkışık olduğunu görebilir ve sandalye 5'11'e kadar olan yükseklikler için tavsiye edilir”. Yine de doğru bedenseniz, son derece rahat bir sandalyedir ve bel desteği özellikle övgüyü hak eder. Yine de biraz sert, bu yüzden biraz pelüş bir sandalyeye batmayı seviyorsanız, bu sizin için uygun olmayabilir.

  • ile daha akıllı çalışınen iyi ofis koltukları
  • ile kontrol altında kalınen iyi oyun faresi

SecretLab Titan vs Razer Iskur oyun koltuğu: destek

Razer Iskur koltuk başlığı


(İmaj kredisi: Gelecek)

Daha küçük oyun koltukları, uzun bir oyun seansından sonra vücudunuzu homurdanmaya bırakabilir, ancak bu burada bir sorun olmayacak.

Titan, sırtınız ve boynunuz için çok destekleyicidir ve 165 dereceye kadar yatma açısı, seanslar arasında hızlı bir şekerleme için ideal olduğu anlamına gelir. Buradaki her iki sandalye de çoklu ayarlanabilir kolçaklara sahiptir, ancak Razer'ınkiler Titan'ınki kadar esnek değildir: daha büyük oyunlar, rahat edebilmek için kolçakları tamamen çıkarmaları gerektiğini görebilir.

Razer, bazı oyun koltuklarına kıyasla oldukça sağlam ancak bel desteği kesinlikle mükemmel. Uzun süreli seanslardan sonra bel ağrınız olma eğilimindeyseniz, bu günlerinizi önemli ölçüde daha parlak hale getirecektir. Ayrıca boyun desteği ve birlikte verilen bir boyun yastığı vardır.

SecretLab Titan vs Razer Iskur oyun koltuğu: fiyatlandırma ve karar

SecretLab Titan SmartWeave Kumaş Oyun Koltuğu vs Razer Iskur


(İmaj kredisi: SecretLab)

Bunların ikisi de çok iyi premium oyun koltukları, ancak kendi paramızı yenisine harcıyor olsaydık Titan'a giderdik. Bunun birkaç nedeni var. Birincisi, hem büyük hem de geniş omuzluyuz ve Titan daha büyük çerçevelere daha uygun; Iskur daha çok bir yarış koltuğu, bu da oldukça acımasız olduğu anlamına geliyor. İkincisi ise SoftWeave kumaşı. bizimSecretLab Titan incelemesi'deri kadar kaliteli bir his veriyor ama sandalyenin görünümüne bambaşka bir estetik katıyor' dedik. Gerçekten harika görünüyor ve sandalyenin görünümünün mükemmel yapı kalitesiyle eşleştiğini bildirmekten memnuniyet duyuyoruz.” Konfor açısından gerçekten büyük bir fark yaratıyor ve gözümüze göre daha iyi görünüyor.

Yine de bir dezavantaj var. Titan kendi başarısının kurbanı oldu: çünkü o kadar yüksek puan aldı ki yüksek talep görüyor ve bazı versiyonlar iki haftalık teslim süresiyle mevcut olsa da, bazıları şu anda altı haftalık tedarik süreleri çalıştırıyor. Ama beklemekte fayda var.

  • En iyi Dell dizüstü bilgisayarlar