Close

Sennheiser IE 80 incelemesi

Sennheiser IE 80 fiyatları Resim 1/4

Sennheiser IE 80 incelemesi

Sennheiser IE 80 incelemesi
Resim 2/4

Sennheiser IE 80 incelemesi

Sennheiser IE 80 incelemesi
Resim 3/4

Sennheiser IE 80 incelemesi

Sennheiser IE 80 incelemesi
Resim 4/4

Sennheiser IE 80 incelemesi


Sennheiser IE 80 incelemesi

Sennheiser IE 80 kulaklıkları piyasadaki en ucuzu değil, ancak birinci sınıf yapı kalitesi ve ayarlanabilir bas tepkisi sunuyorlar. İşte kararımız ...

Pahalı kulak içi kulaklıkların, kulak üstü modellerle aynı düzeyde performans sunması ve işe gidip gelmeniz için yeterince sağlam olması gerekir. Sennheiser her şeyi IE 80'lerle veriyor ancak bu, onu bizim listemize sokacak kadar iyi mi?en iyi kulaklıketrafında?


Gibi rakiplerleKlipsch X10i,Atomic Floyd SuperDartsveCanavar iSportrekabet etmek için, kesinlikle işlerini keserler ...

Sennheiser IE 80: Tasarım

Sennhesier IE 80'lerin kaygan, şerit endüstriyel parlaklığı, bir ceket cebi için çok büyük ancak tuhafların her birinin yan tarafındaki bas vidasını ayarlayan mini tornavida dahil olmak üzere aksesuarları barındıracak kadar büyük, eşleşen bir sert çanta ile tamamlanmaktadır. şekilli kulaklıklar.


Tasarım, kulaklıkların kulağınızda doğru açıyla düzgün bir şekilde durmasını ve ucunda sağlam bir konektör ile kablonun sağlam olmasını sağlar. Kablo, kablo içi bir uzaktan kumanda sunmuyor, ancak ses kalitesi için kulaklıklara giden en basit yolu sunmayı tercih ediyor.

Sennheiser IE80: Konfor

Garip şekilli kulaklıklar kulağınıza yerleştirildiğinde mantıklıdır - arkaya doğru otururlar ve lughole'unuzun dışında mükemmel bir şekilde dururlar. Doğal olarak, birlikte verilen tomurcuk seçimi, mükemmel uyumu bulabileceğiniz ve kablonun cebinizdeki bir akıllı telefona takıldığında çekilmeyecek kadar uzun olduğu anlamına gelir.

Sennheiser IE 80: Dayanıklılık

Kulaklıklar, kablo girişlerinin etrafında koruyucu kauçuk kılıf içerir ve kulaklıkların kendileri, test ettiğimiz en sağlam ürünler arasındadır. Bir akıllı telefona bir çift takın ve konektör, iPhone kullanımı için mükemmel olan dik açıyla oturur.

Ayarlanabilir bas vidaları, onları cebinizde taşırken yumuşak bir poşet kullanmanın muhtemelen iyi bir fikir olduğu anlamına gelir, böylece sert kılıf bir kılıfın boyutuna daha yakın olduğundan, bir çift renk tonu barındırır. bir çift kulak içi kulaklık.


Yine de, verilen çanta güzel görünüyor ve eğer akıllı bir postacı çantanız varsa, kolayca içine kayacaktır. Kaza durumunda da kablo aslında çıkarılabilir ve değiştirilebilir.

Sennheiser IE 80: Ses kalitesi

Bas vidaları ve standart kulaklıklardan daha büyük olması, Sennhesier IE 80'lerin standart kulak içi bas miktarınızdan fazlasını sunabileceğini ve bu teorinin tamamen doğru olduğunu gösteriyor. Bas, hip hop ve ağır rock hırıltılarını az miktarda sızıntıyla artırın, yalnızca yüksek ses seviyelerinde bas yoğun pop sırasında boğuk hale gelir.

Vidaları düzenli olarak değiştirmek istemeyeceksiniz, ancak kendi müzik koleksiyonunuza göre bas seviyeleri için tatlı yerinizi bulmak gerçek bir bonus. Muslukta bu tür bir bas sunan rakipler 269 £ fiyat noktasının ötesindedir ve Shure gibiler tarafından üretilen pro-audio kulaklıklara girişirler.

Bası ayarladıktan ve tatlı noktanızı bulduğunuzda, Sennhesier IE 80'ler iyi dengelenir, aşırı derecede sızdırmaz ancak gürültülü taşıma sırasında dış gürültüyü istediğiniz kadar itmez.

Zevkleriniz rock ve rap'e yöneliyorsa, büyük bir derinlik ve ayrıntı vardır ve akustik ve klasik müzik ustalıkla işlenirken, en iyi sonuçları almak için evinizin sessizliğinde dinlemeniz gerekir.

Sennheiser IE 80: Karar

Bir çift kulak içi kulaklık için 269 £ fiyat etiketi oldukça yüksek ancak Sennheiser IE 80'lerin ses kalitesi mükemmel ve etkileyici ama kırılgan rakiplere göre öne çıkan konfor ve dayanıklılık.

Bas ince ayar seçeneği, kulak içi kulaklıklardan beklediğinizden daha fazla ayrıntı ve aralığın yanı sıra nakit için talep ettiğiniz sesi elde etmenizi sağlayan yenilikçi bir özelliktir. Ağır hizmet çantasının daha pratik olmasını ve fiyatın 200 sterline yakın olmasını diliyoruz, ancak genel olarak, bu etkileyici kulak içi kulaklıklarda seviyelendirebileceğimiz tek eleştiri bu.

Onlardan en iyi şekilde yararlanmak için Spotify'ı Extreme ayarına ve iTunes'u Apple Lossless'a geçirmeniz gerekecek, böylece Android sahipleri için bir MicroSD kart yükseltmesi olabilir ...

Sennheiser IE 80 kullanılabilirliği: Şimdi çıktı

Sennheiser IE 80 fiyatı: 269,99 £

Richard Melville tarafından yorum