Close
  • Ana
  • /
  • Kulaklık
  • /
  • Sennheiser Momentum kulak üstü kulaklık incelemesi

Sennheiser Momentum kulak üstü kulaklık incelemesi

Sennheiser Momentum kulak üstü kulaklıklar Sennheiser Momentum 2.0 ile anlaşıyor ... Amazon Prime £ 181,01 Görüntüle Görüntü 1/4 tarafından desteklenen en iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Sennheiser Momentum Kulak üstü kulaklık incelemesi


Sennheiser Momentum Kulak üstü kulaklık incelemesi
Resim 2/4

Sennheiser Momentum Kulak üstü kulaklık incelemesi

Sennheiser Momentum Kulak üstü kulaklık incelemesi
Resim 3/4

Sennheiser Momentum Kulak üstü kulaklık incelemesi

Sennheiser Momentum Kulak üstü kulaklık incelemesi
Resim 4/4

Sennheiser Momentum Kulak üstü kulaklık incelemesi

Sennheiser Momentum Kulak üstü kulaklık incelemesi

Sennheiser Momentum kulak üstü kulaklıklar, stilin yanı sıra en iyi ses kalitesini sunmak için tasarlanmıştır. Daha yakından bakalım ve nasıl başarılı olduklarını görelim


Sennheiser Momentum kulak üstü kulaklıkları, ağabeylerinin daha küçük bir versiyonudur.Sennheiser momentumuCES 2012'de oldukça sıçrayan kulaklıklar.

Şimdi modacıları (ve siyah ve kahverengiyi sevmeyenleri) çekmek için bir dizi krem, fıstık, mavi ve pembe tonlarında, tüm gelenleri almaya hazırlar - büyük olasılıkla mükemmelS&B P3aynı fiyat noktasında, bir onluk verin veya alın.


Kulak üstü Sennheiser Momentum: Boyutlandırın ve oluşturun

Toplu taşıma araçlarında karşılaşacağınız bazı sarkık büyük kulaklara kıyasla, bu daha küçük Sennheiser Momentumları bir temiz hava soluğu. Kulaklık bandının göze çarpan tasarımı nedeniyle tamamen sertler, ancak bu taşıma çantasını oldukça büyük hale getirmesine rağmen, kardeşleri olan Sennheiser Momentum kulaklıklarla karşılaştırıldığında iyi bir banliyö boyutunda.

Sennheiser'lar, yapı kalitelerine güven verir. Bu merkezi fırçalanmış paslanmaz çelik bant ve sabitleme perçinleri gerçekten sağlam görünüyor, kulak kabının arkaları plastik ama sağlam ve güven verici.

Kulak üstü bardaklar, normalde üst düzey araba koltuklarında ve gösterge panellerinde kullanılan Alacantra ile kaplıdır; bu, Sennheiser'ın su geçirmez olduğunu ve bataklık standart kadife göre daha dayanıklı olduğunu iddia ettiği kadife benzeri bir yüzey sağlar.

Cilalı fiş üzerindeki Sennheiser logosu, taşıma çantasındaki yüksek kaliteli fermuarlar ve ek toz torbası gibi bol miktarda temiz dokunuşlar var. Apple ürünleri için tasarlanmış (esneyen), konuşmaları mükemmel bir şekilde sunan mikrofonlu bir uzaktan kumanda var. Genel olarak, kaliteli bir üründür ve mayolardan bir takım elbiseye kadar herhangi bir şeyle giyildiğinde sizi utandırmamalıdır.


Sennheiser Momentum kulak üstü: Konfor

Band üzerindeki kulaklık konumunun füzeye dayanıklı ayarlanması ve fincan ile kafa bandının birleşiminde çok konumlu bir rocker ile bunların herhangi bir kafa şekline uyacağı anlamına gelen konfor, üstündür. Bazı rakiplerin aksine, tüpün zorlanması sırasında da yerinde kalırlar ve ses sızıntısı seviyeleri yolcu arkadaşlarınızı mutlu edecektir.

Kulak üstü Sennheiser Momentum: Dayanıklılık

İyi bir 1,4 m uzunluğunda kablo ve dik açılı jak, bir banliyö kabındaki temel bileşenlerdir ve Sennheiser'lar hayal kırıklığına uğratmaz.

Kurnaz bir süngü bağlantısı, sizi kablonun değiştirilemeyeceğini düşünmeye sevk edebilir, ancak bükülür ve işler iyi olmaz. Açıkçası, üzerinde özel konektör bulunan gerçek bir Sennheiser yedek kablosu satın alacaksınız, ancak bunlar kırılanlardır. Kafa bandına zarar vermek için bir açılı taşlama makinesine ihtiyacınız olacak, bu yüzden paramız bu konuda oldukça iyi.

Sennheiser Momentum kulak üstü kulaklıklar: Ses kalitesi

Birincisi, bunlar kapalı kutulardır, bu yüzden o açık arkalı, ev hi-fi sadakat sesini alamayacaksınız. Bununla birlikte, dengeli bir karışım sunarlar - Monster-aptal olmadan iyi bas ve hassas tizler. Sennheiser, bunun 'ayrıntıların olağanüstü bir şekilde sunulmasıyla tam stereo ses sağlayan' tescilli 18 (ohm) dönüştürücülere bağlı olduğunu iddia ediyor.


S&B P3'lerle (bariz rekabeti) arka arkaya ses iyi duruyor ve B & W'lerin daha soğuk görünmesine neden oluyor - sonunda kişisel bir seçim, ancak her iki modelde de nakit ödemeden önce göz önünde bulundurmanız önerilir .

Sennheiser Momentum kulak üstü kulaklıklar: Karar

Bu Sennheiser'ları idamda suçlamak zor. Belki bant yapısı ve katlanabilirlik eksikliği alıcıları rahatsız edecektir, ancak sağlam yapıları, taşıma çantasını kullanmamanın hemen kırılmasına neden olmadığı anlamına gelir (en azından test sırasında).

Ses kalitesi, B & W'lerden daha yaygın olmakla suçlanabilir, klasik yerine biraz basla ayarlamaya eğilimli olabilir, ancak bu kötü bir şey değil. Gürültü engelleme yoktur, ancak kulak üstü yerleşim, test sırasında rahat bir gürültü miktarını engelledi. Görünüşle yaşayabilirseniz, gerisi hayal kırıklığına uğratmaz.

Sennheiser Momentum kulak üstü çıkış tarihi: Şimdi çıktı

Sennheiser Momentum kulak üstü fiyatı: 169,99 £