Close
  • Ana
  • /
  • Uygulamalar
  • /
  • Sallayın, sallayın, iOS için Polaroid resim işleme uygulaması gibi sallayın

Sallayın, sallayın, iOS için Polaroid resim işleme uygulaması gibi sallayın

Bugünlerde App Store'da, ister Instagram'ın eski bekçisi ister Prisma gibi avangart özentiler olsun, fotoğraflarınızı manipüle etmeye yönelik gerçek bir uygulama okyanusu var. Ancak, mirasını donanım üzerine inşa eden bir kamera şirketi, fotoğraflarınıza biraz kişilik katmakla ilgili bir uygulama yaratmaya başladığında olur mu?


Polaroid'in yeni (ve şu anda yalnızca iOS için olan) yazılımı Swing, akıllı telefonunuzun kamerasında tek bir saniye çekim yapan bir uygulama ile tam olarak bunu yapmak istiyor. döngüler ve bir dizi filtre ve işleme seçeneği sunar. Çoğu insanın neredeyse tamamen Community ve Game of Thrones'tan GIF'lerle iletişim kurma eğiliminde olduğu bir çağda, Swing kesinlikle 'moda olan' görevlere uyuyor.

Buradaki harika küçük bükülme, bu fotoğraflarla etkileşime girme biçiminizdir - onları sonsuz bir döngüde çalıştırmak yerine Polaroid Swing, görüntüye dokunduğunuzda veya telefonunuzu salladığınızda bir saniyelik çekimi etkinleştirir. Normalde statik resim galerisine göz atmayı biraz daha sıra dışı hale getirebilecek hoş bir dokunuş.

Polaroid Swing, aslında Amerikan kamera üreticisi ve Twitter'ın kurucu ortağı Biz Stone'un başkanlık ettiği bir Silikon Vadisi teknoloji girişimi ile ortaklaşa yaratıldı, bu nedenle bu, popüler bir tür için açıkça yarı pişmiş bir girişim değil. Stone, 'Polaroid Swing'in görseller hakkında düşünme şeklimizi değiştirme potansiyeli var, tıpkı Twitter'ın 140 karakterinin kelimeler hakkında düşünme şeklimizi değiştirmesi gibi' diyor. İnsanlar dünyayı bir saniye içinde görmeye başlayacak. Bu, türü belirleyen bir ortam. '


Uygulama şu anda yalnızca iOS'ta mevcut olsa da, geliştiriciler bir sürümün Android için çalışmakta olduğunu onayladılar (ne yazık ki henüz bu sürüm için yayın tarihi yok). Polaroid Swing şimdi App Store'da mevcuttur.

Neden kontrol etmiyorsunuz:Yeni çalışma, hepimizin gerçekten biyometrik ödemeler istediğimizi gösteriyor