Close
  • Ana
  • /
  • Televizyon
  • /
  • Sharp 1T-C32BC5KH2F (32BC5K) incelemesi: Bu akıllı TV, paranızın tam karşılığını veriyor

Sharp 1T-C32BC5KH2F (32BC5K) incelemesi: Bu akıllı TV, paranızın tam karşılığını veriyor

Keskin 1T-C32BC5KH2FB fırsatları

Herhangi bir Sharp 1T-C32BC5KH2F (32BC5K) incelemesi, öncelikle bu TV'nin parasının karşılığının ne kadar yüksek olduğunu belirtmelidir. Ancak bu kadar düşük bir fiyata, kalite ve kullanılabilirlik konusunda büyük tavizler veriyor musunuz?


söz konusu olduğundaen iyi 32 inç televizyonlarBir yatak odası, mutfak veya küçük bir oturma odası için çoğu kişi kompakt, akıllı ve basit bir şey isteyecektir. Kolay olmasını ve arkadan sarkan bir yığın kablo olmadan tüm favori programlarınıza erişmenizi isteyeceksiniz. İşte burada Sharp 1T-C32BC5KH2F (32BC5K) devreye giriyor. Netflix ve YouTube gibi önceden yüklenmiş uygulamalarla yerleşik Aquos Net+ kullanıcı arayüzüne ve hiçbir yerde yerinden çıkmaması için şık, fırçalanmış metal bir tasarıma sahiptir. iç tarzı.

Sharp 1T-C32BC5KH2F (32BC5K) incelemesi: fiyat ve özellikler

Birleşik Krallık'ta aşağıdakiler gibi bir dizi perakendeciden temin edilebilir:Kutuve Currys, Sharp 1T-C32BC5KH2F (32BC5K) 32 inç TV'yi 169 £'dan başlayan fiyatlarla satın alabilirsiniz. Daha fazla perakendeci ve fiyat bilgisi için bu sayfadaki widget'lara göz atın. Avustralya'da Amazon'dan 335,95 AU $ karşılığında bir tane alabilirsiniz.

Ek bir cihaza ihtiyaç duymadan Netflix, Amazon Prime ve YouTube gibi uygulamalara erişmenizi sağlayan Aquos Net+ (Sharp'ın İnternet TV çözümü) kullanan HD Ready TV. Kendi akış, oyun ve ses cihazlarınızı bağlamak için 3 HDMI, 2 USB, Komponent ve Kompozit bağlantı noktalarının yanı sıra Dijital Optik Ses bağlantı noktaları vardır. Harmon Kardon özel tasarımlı hoparlör sistemi, Dolby Digital+ ve DTS Studio sesi sunarken Dolby Atmos içermez.

Sharp 1T-C32BC5KH2F (32BC5K) incelemesi: görüntü kalitesi

Sharp 1T-C32BC5KH2F (32BC5K) incelemesi


(İmaj kredisi: Gelecek)

Uygun fiyatlı bir 32 inç TV olmasına rağmen, Sharp 1T-C32BC5KH2F (32BC5K), görüntü kalitesi söz konusu olduğunda nispeten iyi performans gösterdi. LED arkadan aydınlatmalı ekran, 300 nit tepe parlaklık ve 5.000:1 kontrast oranıyla 1280 x 720p'de HD Ready'dir, HDR10 veya Dolby Vision desteği yoktur. Etkileyici özellikleriyle aklınızı başınızdan alacak bir TV olmasa da, denemeye de çalışmıyor. Kesinlikle teneke ne diyorsa onu yapıyor ve iyi yapıyor.

Standart, kendi ayarlarınızı seçmenizi sağlayan Kişisel, Sahneleri karartan Film, hızlı hareketlerle daha iyi başa çıkmak için Dinamik ve %25 daha az güç kullanan ve 3'ten sonra otomatik olarak Bekleme moduna giren Ekonomi dahil olmak üzere birkaç farklı görüntü modu arasından seçim yapabilirsiniz. -5 saat aktivite yok. Varsayılan olarak Ekonomi moduna ayarlanmıştır, çoğu ekran içeriği türü için Standart'ı en iyi seçenek olarak buldum.


Tüm TV ve film türlerinde, bu TV'deki siyahlar şaşırtıcı derecede karanlık, doğal olarak dört kat daha pahalı bir TV kadar karanlık değil, ancak bu fiyata iyi bir iş çıkardı. Filmlerin üstündeki ve altındaki çubuklar, gece seyrederken bile gri görünmüyordu. Beyazlar da göze çarpıyordu, hafif ve iyi kontrastlı görünüyordu. Sharp 1T-C32BC5KH2F'nin (32BC5K) daha çok mücadele ettiği alanlardan biri parlak renklerdi, özellikle kırmızı biraz donuk görünüyordu ve bazen pembe bir tonu vardı. Sanırım orada ödediğinizin karşılığını alıyorsunuz, ancak bu fiyat aralığındaki diğer bazı TV'ler kadar dikkat çekici değildi.

Sharp, Active Motion 200'ün bulanıklığı ve odak dışı görüntüleri önlediğini iddia ediyor - bu, özellikle Dinamik modda büyük ölçüde doğruydu. Aksiyon filmleri izlerken, hızlı hareket eden sahneler belirgin bir sorun teşkil etmiyordu. Boştayken görüntüde hafif bir titriyordu ve çizgiler daha pahalı bir setten alacağınız kadar keskin değildi, bu, hava durumu uygulamasındaki gibi harflere bakıldığında daha da belirgindi. Genel olarak, konu resim kalitesi olduğunda Sharp 1T-C32BC5KH2F'nin (32BC5K) hala paranızın tam karşılığını verdiğini söyleyebilirim.


Sharp 1T-C32BC5KH2F (32BC5K) incelemesi: ses kalitesi

Sharp 1T-C32BC5KH2F (32BC5K) incelemesi

(İmaj kredisi: Gelecek)

Harmon Kardon hoparlör sistemi ve DTS TruSurround HD, iyi ses sunar. İyi dengelenmişti ve çok gürültülüydü, test sırasında asla %50 ses düzeyinin üzerine çıkmam gerekmedi. %50'ye yaklaşmak bile nadirdi. Bazen, çok sık fark ettiğim bir şey olmasa da, biraz teneke gibi gelebilir.

Birkaç farklı ses modu arasından seçim yapabilirsiniz: Kişisel, Standart, Müzik, Film ve Spor. Varsayılan ses ayarları çoğu için yeterince iyi çalışacaktır. Kuşkusuz Sharp 1T-C32BC5KH2F'den (32BC5K) bir surround ses deneyimi alamayacaksınız, bu nedenle gişe rekorları kıran filmlerin biraz ezici olduğunu görebilirsiniz, ancak aynı nefeste, bir kulaklık takmak için çaresiz kalacağınızı sanmıyorum. Soundbar veya harici hoparlör.

Sharp 1T-C32BC5KH2F (32BC5K) incelemesi: tasarım ve kullanılabilirlik

Sharp 1T-C32BC5KH2F (32BC5K) incelemesi


(Resim kredisi: Keskin)

TV'yi kurmak, ürünle birlikte verilen dört vidayı kullanarak standları sabitlemek, prize takmak ve açmak kadar basitti. Ayakları açıkken sadece 4,6 kg ağırlığındadır, bu yüzden onu hareket ettirmekte sorun yaşamadım. Duvara da monte edebilirsiniz. Her odaya uyacak ince 5 mm siyah fırçalanmış metal çerçevelere sahiptir. Alttaki Sharp logosunun altında, TV'nin ne zaman açıldığını ve uzaktan kumandadaki bir düğmeye ne zaman basıldığını size bildiren küçük bir LED şerit ışığı bulunur.

Açtığınızda, tamamen çalışmaya başlamak için Wifi şifrenizi girmeniz istenir. Ardından, akış hesaplarınıza giriş yapma durumudur. Sharp 1T-C32BC5KH2F (32BC5K) arkada harici akış, oyun ve müzik cihazlarını bağlamak için birçok yol sunarken, kabloları takmanız ve çıkarmanız gereken bağlantı noktaları genellikle TV'nin yan tarafında bulunur. kolay erişim.

Sharp 1T-C32BC5KH2F (32BC5K) incelemesi

(İmaj kredisi: Gelecek)

Sharp 1T-C32BC5KH2F (32BC5K), sizi doğrudan Freeview Play, Netflix ve YouTube'a götüren düğmeleri olan büyük bir gümüş uzaktan kumanda ile birlikte gelir. Uzaktan kumandanın biraz fazla meşgul olduğunu ve alışmayı zorlaştırdığını ve her zaman tamamen duyarlı olmadığını gördüm. Odanın farklı bölümlerinden kullandığımda, en iyi bahsin doğrudan TV'den geldiğini buldum çünkü diğer birçok açıdan tutarlı bir şekilde çalışmadı.

Aquos Net+ kullanıcı arayüzü, gösterileri yayınlamak, müzik dinlemek, hava durumunu kontrol etmek ve oyun oynamak için çok çeşitli uygulamalar sunar. İstediğiniz uygulamayı bulmak için uzaktan kumandada bir Menü düğmesi var. Bunun bazı servisler açıkken çalışmadığını buldum, bu yüzden erişmek için ilk kullandığınız uygulamadan çıkmanız gerekiyor. Bu listeden Netflix, Amazon Prime, BBC iPlayer, ITV Hub, My5 ve YouTube'a hızlı erişim var. Freeview Play uygulamasının tüm avantajlarından da yararlanırsınız. Ayrıca, Miracast kullanarak veya hatta USB bağlantısı aracılığıyla akıllı cihazlarınızdan TV'ye içerik yayınlayabileceksiniz. Kullanıcı arayüzünde gezinme, Android veya Roku TV'nin beğenileri kadar sezgisel değildir, ancak ihtiyacınız olan her şey orada (bir yerde). Android TV'nin aksine, sesli asistan veya sesli arama desteği de yoktur.

Sharp 1T-C32BC5KH2F (32BC5K) incelemesi: karar

Sharp 1T-C32BC5KH2F (32BC5K) incelemesi

(Resim kredisi: Keskin)

Panasonic TX-32FS503B gibi bir TV'ye 200 sterlinden daha az harcamayı ve iki kat daha pahalıya mal olan bir şeyin kalitesini ve kullanılabilirliğini elde etmeyi bekleyemezsiniz. Yine de Sharp 1T-C32BC5KH2F (32BC5K) kendi iyiliğini korumayı başarıyor.

İhtiyaç duyabileceğiniz tüm akış hizmetlerine ve muhtemelen bir oturma odasında olmasa da bir mutfakta veya yatak odasında kullanmak için kesinlikle yeterli olacak yeterince iyi görüntü kalitesine sahiptir. Uzaktan kumanda mükemmel olmaktan uzakken ve ses ev sineması standardına yakın olmasa da görüntüdeki netliği ve canlılığı kaybediyorsunuz ama bunu söylerken, yine de bu TV'nin para için mükemmel bir değer olduğunu düşünüyorum.

İnceleme birimimizi sağladığı için Box.co.uk'ye teşekkür ederiz. Box'ın son fiyatlarını görebilirsiniz.Keskin 1T-C32BC5KH2FBBurada.

Sharp 1T-C32BC5KH2F (32BC5K) incelemesi: ayrıca düşünün

Neredeyse aynı görünüme sahip benzer fiyatlı bir TV,Hisense 32A5600FTUK. Görüntü kalitesinden çok fazla ödün vermez ve güçlü, parlak renkler sunmayı başarır ve görüntüdeki ayrıntıları rahatça yakalar. TV dizilerinden gişe rekorları kıran Hollywood filmlerine kadar her tür içerik için uygun olacaktır.

Daha çok akıllı özelliklere odaklanan bir şey istiyorsanız, şuraya bir göz atın:TCL 32ES568. Sharp 1T-C32BC5KH2F (32BC5K) ile benzer bir fiyattır ancak bunun yerine Android TV'ye sahiptir; bu, onu kontrol etmek için Google akıllı hoparlörünüzü ve şovları aramak için sesinizi kullanabileceğiniz anlamına gelir.

  • Bunlar best-tv-2020-worlds-best-4k-under-500
Fiyatlar - Keskin 1T-C32BC5KH2FB:▼