Close
  • Ana
  • /
  • Televizyon
  • /
  • Sharp AQUOS Board 80 inç dokunmatik ekran TV onaylandı

Sharp AQUOS Board 80 inç dokunmatik ekran TV onaylandı

Sharp, ofis için 80 inç dokunmatik ekranlı bir TV olan AQUOS Board'u tanıtarak eskiyen beyaz tahta teknolojisinin üstesinden gelmeye çalıştı.


Ev ve iş teknolojisi uzmanıKeskinresmi olarak ofis projektörüne yeni bir alternatif duyurdu.Keskin AQUOSTahta iniş aralığı bir çalışma merkezli büyük ölçekli dokunmatik ekran TV'ler.

Bir şirket olarak 100. yılını kutlamak için CES 2012'de açılışını yapan Sharp, AQUOS Yönetim Kurulu'nu, eski beyaz tahtaları değiştirmek ve sağlam PowerPoint gösterilerini hayata geçirmek için 1080p Full HD çözünürlük özelliklerine sahip iş için optimize edilmiş televizyon setlerini duyurdu.

Dünyanın önde gelen 60 inç ve daha büyük televizyon tedarikçisi Sharp, AQUOS Board'un tümü çift dokunma özelliklerine sahip olan ve bir kalemle kontrol edilebilen 60 inç, 70 inç ve 80 inçlik formlarda satışa sunulacağını doğruladı. stil kalem veya kullanıcının elleri. İle ortaklıkMicrosoftSharp AQUOS Board, Windows'u çalıştıracaktır.

& ldquo; AQUOS Board ile kullanıcılar çizim yapabilir, not alabilir ve hatta bir yazıcıya bağlanabilir & rdquo; Sharp'ın ABD Başkanı Doug Albregts dedi. & ldquo; AQUOS Yönetim Kurulu, çalışma şeklimizi değiştirmeye hazır. AQUOS Yönetim Kurulu için işyeri olanakları sonsuzdur. & Rdquo;

İnternet bağlantılı, tüm Sharp AQUOS Board televizyonları, Japon üreticinin, kullanıcıların beyaz tahta değiştirme sistemleri için en uygun görüntüleme mesafesini belirlemelerine olanak tanıyan şirket içi hazırlanmış bir uygulamayı göstermesiyle birlikte bir dizi uygulamayı destekleyecek.

80 inçlik internet bağlantılı, dokunmatik ekranlı bir TV, ofisinize hoş bir katkı mı yoksa büyük boyutlu, gereksiz yere atılgan bir beyaz tahta alternatifi mi? Aşağıdaki yorum kutusu aracılığıyla ne düşündüğünüzü bize bildirin.