Close
  • Ana
  • /
  • Mutfak Teknolojisi
  • /
  • Şşşt. Bunlar, Quiet Mark sertifikalı dünyanın en sessiz hayranlarıdır.

Şşşt. Bunlar, Quiet Mark sertifikalı dünyanın en sessiz hayranlarıdır.

Bir fan için alışveriş yapıyorsanız, sahip olabileceği en önemli özelliklerden biri sessiz olmaktır. Ya da en azından, kalkış yapan bir B52 bombacısı gibi ses çıkarmamak için. Şimdi, kuşkusuz şu anda hava durumu – en azından bulunduğum Birleşik Krallık'ta – muhtemelen soğutmadan çok ısıtmayı gerektiriyor. Ancak, sıcaklıkların yakında tekrar yükseleceği kesin - kesinlikle? - ve hayranlar için alışveriş yapmaktan her zaman daha iyisindeğilsıcak kaynar, böylece her şey tekrar yumuşadığında hazır olursunuz.


Quiet Mark, barışı koruma konusunda bir iki şey biliyor. Desibel metreler, dikkatlice kalibre edilmiş bir test alanı ve bazı oldukça karmaşık prosedürler kullanarak her yıl yüzlerce ürünü test eder ve Quiet Mark ödülünün sadece birkaçını verir. Sessizliği yargılamanın bir tür Simon Cowell'ı gibi, sadece Quiet Mark muhtemelen ürünlere hakaret etmiyor ve onları ağlatmıyor ya da 'Bu ürünün sessizliğini sevmiyorum...' gibi şeyler söylemiyor.Aşko!'

Her neyse, Quiet Mark'taki tüketici uzmanları çok sayıda hayranı değerlendirdi ve düşük hacimli kahramanlarını seçti. Favorilerimizden birkaçının kesimi yaptığını görmekten memnun olduk. Hangisisensatın almak?

MeacoFan 1056 Hava Sirkülatörü incelemesi

(İmaj kredisi: Meaco)

MeacoFan 1056 Hava Sirkülatörü


Bunu seviyoruz - seviyoruztümMeacoFans, aslında. Bunun büyük bir nedeni, gerçek bir soğutma havası esmesine rağmen yaptığı şaşırtıcı derecede az miktarda gürültüdür. Çok yönlü salınımlı başka bir fan - alo, Dyson! – MeacoFan havayı sadece odanın etrafında hareket ettirmekle kalmaz, aynı zamanda duvarlardan ve tavanlardan sektirir, böylece tüm oda faydasını hisseder. Siz uykuya dalarken bir zamanlayıcı fanı kapatır.

Sessiz İşaret ayrıca 1056'nın kaide versiyonuna ve ayrıca MeacoFan 360 ve 650'ye verildi.


(İmaj kredisi: Dyson)

Dyson Pure Cool Me


Dyson fan ve hava temizleyici serilerinin çoğuna Sessiz İşaretler verilmiştir, ancak bu kişisel fan özellikle sessizdir çünkü soğutmak için yanınıza yerleştirilmesi amaçlanmıştır.kişisel olarak sen. Açıkçası, bir saldırı helikopteri gibi ses çıkarsa, bu pek işe yaramaz. Ek bir bonus olarak, bir filtre, yolunuza üflenen havayı da arındırır ve havadaki alerjenlerin %99,95'ini ortadan kaldırır.

Henüz Quiet Mark'a sahip olmayan bir fan, Dyson Pure Hot+Cool Formaldehyde'dir. Ancak, son altı aydır durmadan kullandığım için bunun sessizliğine kefil olabilirim.

Duux Fısıltı Flex(Resim kredisi: Duux)

Duux Fısıltı Flex

Henüz rehbere eklemedik ama bir süredir Whisper Flex test ediyoruz ve adının hakkını verdiğini söyleyebiliriz. Kaide veya masa fanı olarak oluşturmanıza izin veren parçalarla birlikte geldiğinden son derece çok yönlü bir fandır ve 26 hız ayarı vardır. Şebeke yerine bir pil paketinden (ayrı satılır) güç verme seçeneğiniz vardır. Ayrıca hem yatay hem de dikey salınım var. Al şunu, Dyson!

Telefonunuz ve Duux uygulaması aracılığıyla, son derece etkili bir hava taşıyıcı olmasına rağmen fanı her yerden kontrol edebilirsiniz, aynı zamanda çok sessizdir. Bir 'uyku' modu, zaten düşük olan sesi birkaç kademe daha azaltır.

Quiet Mark, fanları ve diğer ürünleri yalnızca basit desibel sayılarına göre derecelendirmez. Sessizliğin İşareti'ni elde etmek için, bir hayran hoş bir tavır göstermelidir.kalitegerçek dünya ortamında gürültünün Yani bir karatahtaya çivi gibi gelen hiçbir şey, oldukça iyi olsalar bile, onay almayacak.sessizlikbir tahta aşağı tırnaklar.

Sessiz Mark hayranları

(İmaj kredisi: Devola)

Devola DV12PDQM 12' DC Ayaklı Hava Sirkülatör Fanı

Yine, buradaki Quiet Mark sertifikası, 'gürültü seviyesinin sadece sessiz olmasını değil, aynı zamanda frekansın kulak zarlarınızı tahriş edecek şekilde değişmediğini' garanti eder. 3 fan modu ile - Normal, Doğa ve Uyku - her mevsim için bir hayrandır. Hayranlar gittikçe oldukça çekici.

Sessiz Mark hayranları

(İmaj kredisi: Honeywell)

Honeywell HY254E Sessiz Set Kule Fan

Quiet Mark, 5 soğutma ayarına sahip bu kule fanı 'zarif' olarak tanımlıyor, bu da belki biraz zorluyor. Bana kesinlikle devasa bir joystick gibi görünüyor. Hız ayarları 'fısıltı sessizliği' ile 'turbo' arasında değişir - en sessiz fanın bile maksimuma kadar vurduğunuzda belirli bir miktarda ses çıkaracağına dikkat edilmelidir.

Sessiz Mark hayranları

(İmaj kredisi: NSAuk)

NSAuk SFDC-30128RC Çift Güçlü Stand Fanı

Başka bir klasik görünümlü ayaklı vantilatör – ya da seçici olursak 'sıkıcı görünümlü' – NSAuk'tan bu fan, şebeke veya USB pil ile çalıştırılabilir. Bu, dilerseniz onu evin içinde veya hatta bahçeye götürebileceğiniz anlamına gelir. 32 hız, 3 fan modu, 15 saatlik bir zamanlayıcı ve 30º 120º'e kadar, bu, 'enerji verimli DC motorun ultra sessiz çalışması nedeniyle, geleneksel bir AC motorlu benzer bir fana kıyasla çalıştırma maliyetlerinde yaklaşık %70 tasarruf sağladığı için' Quiet Mark onaylıdır. Al işte ozaman, buyur.

Sessiz Mark hayranları

(İmaj kredisi: Dimplex)

Dimplex DXRCF Şarj Edilebilir Soğutma Fanı

Pille çalışan başka bir fan olan bu 5 inçlik, yukarıdakilerden açıkça daha taşınabilir. Quiet Mark, aynı zamanda piyasadaki en sessiz soğutma fanlarından biri olduğunu söylüyor. Pil USB üzerinden şarj edilir ve tek bir şarjla 15 saate kadar çalışabilir. 4 hız ayarının en yükseğine kadar kranklayın ve bu çalışma süresi elbette azalacaktır.