Close
 • Ana
 • /
 • Fırsatlar
 • /
 • Dell'in İşçi Bayramı indirimi sırasında dizüstü oyun bilgisayarlarında İşçi Bayramı fırsatları ve daha fazlasını satın alın

Dell'in İşçi Bayramı indirimi sırasında dizüstü oyun bilgisayarlarında İşçi Bayramı fırsatları ve daha fazlasını satın alın

Dell İşçi Bayramı Fırsatları

Atlamak...
Bugünün En İyi İşçi Bayramı Fırsatları


Dell'de Tüm İşçi Bayramı Fırsatları

Oyun dizüstü bilgisayarları, monitörler, akıllı ev teknolojisi ve çok daha fazlasıyla ilgili İşçi Bayramı fırsatları şu anda Dell'in İşçi Bayramı satışı sırasında bulunabilir. Göz atılacak 10'dan fazla fırsat kategorisiyle, Dell'in İşçi Bayramı indirimi, alışveriş yapanların tasarruf etmeleri için en geniş İşçi Bayramı fırsatlarından birini sunar.

Oyun dizüstü bilgisayarlarında iyi bir teklif bulmayı mı umuyorsunuz? Dell, mevcut en iyi dizüstü bilgisayarlarından bazılarında İşçi Bayramı fırsatlarından yararlanmanızı sağlıyor. Şu anda, yepyeni bir Dell G3 15 'oyun dizüstü bilgisayarında 130 ABD doları tasarruf ederek başlangıç ​​fiyatınısadece 729 dolar! Bu gözünüze çarpmazsa, XPS 13 2'si 1 arada dokunmatik dizüstü bilgisayardaki (699 ABD Doları - 150 ABD Doları indirimli!) İndirimlerle büyük tasarruf edebilir veya büyüyüp yeni Dell G5 masaüstü oyun bilgisayarını kapabilirsiniz. Yalnızca 1,1,49 ABD Dolarına PC. (250 $ indirim!)

Ayrıca yüksek çözünürlüklü monitörlerde bazı büyük İşçi Bayramı fırsatları var. Birien iyi oyun monitörlerimevcut olduğunda, Alienware'in AW3420DW 4K kavisli 120Hz G-Sync monitöründe 570 $ tasarruf edebilirsiniz. Kaçırılamayacak kadar iyi bir anlaşma, inanılmaz bir fiyata yeni bir 4K monitörü kapmak için mükemmel bir fırsat. Ayrıca, UltraSharp 27 'U2719D 2K monitör de dahil olmak üzere tüm UltraSharp monitör serisinde tasarrufla birlikte standart Dell monitörlerinde tasarruf da bulacaksınız (şu anda 349 ABD doları - 150 ABD doları indirim).


Dell'in İşçi Bayramı indirimlerinden daha fazla İşçi Bayramı fırsatı için, bu hafta sonu bulacağınız en iyi fırsatlardan bazıları için seçimlerimizi görmek üzere okumaya devam edin. Ayrıca, aşağıdaki bağlantıyla doğrudan Dell'in İşçi Bayramı satışına da atlayabilirsiniz, ancak bugün göz atabileceğiniz 14 İşçi Bayramı fırsat kategorisinin tamamını okuduğunuzdan ve kontrol ettiğinizden emin olun. Ayrıca Pingtwitter'leri de kontrol edebilirsiniz.en iyi İşçi Bayramı satışlarıTek bir yerde alışveriş yapabileceğiniz tonlarca İşçi Bayramı indirimi olan rehber.

Bugün en iyi İşçi Bayramı fırsatları

 • Alienware 34 '4K 120Hz G-Sync Monitörü - 949 $ (570 $ indirimli!)
 • Dell G5 15 'Oyun Dizüstü Bilgisayarı - 1.099 $ (260 $ indirim!)
 • Dell G5 Masaüstü Oyun - 1.149 $ (250 $ indirim!)
 • XPS 13 '2'si 1 Arada Dokunmatik Ekranlı Dizüstü Bilgisayar - 1.699 $ (300 $ indirimli!)
 • XPS 15 'Dizüstü Bilgisayar - 1.599 $ (250 $ indirim!)
 • Sony A8H 65 'Ultra HD 4K Smart TV - 2.298 $ (500 $ indirim!)
 • VIZIO V Serisi 65 'Ultra HD 4K Smart TV - 559 $ (10 $ indirim!)
 • Alienware 310K Mekanik Oyun Klavyesi - 75 $ (25 $ indirimli!)
 • Alienware AW510K + AW510M Oyun Faresi / KB Combo - 159 $ (75 $ indirim!)
 • JBL LIVE 400BT Kablosuz Bluetooth Kulaklık w / Mic - 70 $ (30 $ indirim!)

Dell'de tüm İşçi Bayramı fırsatlarına göz atın

Dell, İşçi Bayramı satışları sırasında göz atabileceğiniz 14 ana kategoriye sahiptir. Monitörlerden dizüstü bilgisayar çantalarına, oyun aksesuarlarına ve daha fazlasına kadar her şey satışta ve her İşçi Bayramı fırsat kategorisi bol miktarda tasarruf sunuyor. Dell'in İşçi Bayramı fırsatları sayfasına giderek Dell'in tüm İşçi Bayramı fırsatlarına göz atın


Dell İşçi Bayramı Fırsatları: Elektronik, Yazılım ve Aksesuarlar
Bulmak ve kaydetmek için yüzlerce İşçi Bayramı fırsatıyla dolu, akıllı ev teknolojisi, akıllı saatler, yazıcılar, tabletler ve daha fazlasından her şeyi, belirli ürünlerde% 50'ye varan İşçi Bayramı fırsatları ile satışta bulun. Bu İşçi Bayramı fırsat kategorisini Dell'in satıştaki her şey için tek adresli mağazası olarak düşünün.


Dell İşçi Bayramı Fırsatları: Bilgisayarlar ve Elektronik Ürünler
Öncelikle Dell'in en popüler dizüstü ve masaüstü bilgisayarlarına odaklanarak, Inspiron serisi dizüstü bilgisayarlar, G3 oyun dizüstü bilgisayarları, XPS dizüstü bilgisayarlar ve daha fazlasında İşçi Bayramı fırsatlarını bulacaksınız! Belirli öğelerde% 20'ye varan tasarrufla, yalnızca bu hafta sonu yeni bir dizüstü bilgisayarda yüzlerce tasarruf edebilirsiniz.

Dell İşçi Bayramı Fırsatları: Öğrenci Dizüstü Bilgisayarları
Okula dönüş sezonu resmi olarak sona erdi ancak bu, bu İşçi Bayramı'nda öğrenci dizüstü bilgisayarlarında herhangi bir fırsat bulamayacağınız anlamına gelmez. Dell, XPS 2'si 1 arada ürünlerle ilgili fırsatlar da dahil olmak üzere şimdi İşçi Bayramı hafta sonu boyunca belirli öğrenci dizüstü bilgisayarlarında 150 $ 'a varan indirim sunuyor!


Dell İşçi Bayramı Fırsatları: Hızlı Gönderim Bilgisayarları
Aceleniz olan yeni bir dizüstü bilgisayara mı ihtiyacınız var? Dell'in yalnızca 1 iş günü içinde gönderilecek dizüstü bilgisayarlarda İşçi Bayramı fırsatlarına göz atın. Oyun dizüstü bilgisayarları, 2'si 1 arada bilgisayarlar ve masaüstü bilgisayarlar, yeni teçhizatınızı en kısa sürede size ulaştırmak için hızlı ve hızlı kargo ile satışa sunuldu.

Dell İşçi Bayramı Fırsatları: Dizüstü Bilgisayarlar
Dell'in dizüstü bilgisayarlardaki tüm İşçi Bayramı fırsatlarına göz atın. Inspiron ve XPS serisi dizüstü bilgisayarlar dahil belirli modellerde% 20'ye varan tasarrufla Dell'in en popüler ürünlerinden bazıları şu anda satışta.

Dell İşçi Bayramı Fırsatları: Masaüstü Bilgisayarlar
Dell'in İşçi Bayramı indirimi sırasında masaüstü bilgisayarlar ve kulelerdeki tüm İşçi Bayramı fırsatlarına göz atın. Yeni XPS Özel Sürümleri, G5 oyun masaüstü bilgisayarları ve Inspiron Serisi masaüstü bilgisayarları dahil olmak üzere Dell'in en popüler masaüstü bilgisayarlarından bazılarında yüzlerce tasarruf edin.

Dell İşçi Bayramı Fırsatları: Oyun Bilgisayarları
Oyun dizüstü bilgisayarları veya oyun masaüstü bilgisayarları için bir anlaşma arayan oyuncular, Dell'in İşçi Bayramı satışı sırasında bir anlaşma bulacaklar. İşçi Bayramı hafta sonu boyunca G3 oyun dizüstü bilgisayarlarında, G5 oyun masaüstü bilgisayarlarında ve Alienware masaüstü bilgisayarlarda yüzlerce tasarruf edin.

Dell İşçi Bayramı Fırsatları: Monitörler
Dell'in İşçi Bayramı satışı sırasında şu anda satışta olan standart ve yüksek çözünürlüklü monitörleri bulun. Belirli monitörlerde% 60'a varan İşçi Bayramı indirimleriyle, bu, bütçeyi bozmadan 4K'ya geçmek için mükemmel bir fırsat.

Dell İşçi Bayramı Fırsatları: TV'ler
Doğru! Dell'in İşçi Bayramı satışı sırasında TV'lerde İşçi Bayramı fırsatlarını bile bulabilir, Samsung, VIZIO, Sony ve daha pek çok yerde 4K TV'ler, Akıllı TV'ler ve ev projektörlerinde% 20'ye varan İşçi Bayramı indirimleriyle yüzlerce tasarruf edin. Anlaşmayı Görüntüle

Dell İşçi Bayramı Fırsatları: Klavyeler, Fareler ve Çantalar
Bugün İşçi Bayramı hafta sonu boyunca belirli ürünlerde% 30'a varan indirimlerle yeni bir klavye, fare veya PC çantası alın. Bu İşçi Bayramı anlaşması kategorisi, standart donanıma daha fazla odaklanır, bu nedenle oyun ekipmanları pazarındaysanız Dell'in İşçi Bayramı oyun aksesuarları fırsatlarına göz atmak isteyeceksiniz.

Dell İşçi Bayramı Fırsatları: Oyun Aksesuarları
Dell'in İşçi Bayramı satışında İşçi Bayramı hafta sonu boyunca mekanik klavyeler, oyun fareleri, oyun kulaklıkları ve daha fazlası için İşçi Bayramı fırsatlarını bulun. Seçkin ürünlerde% 35'e varan bazı büyük indirimler bulacaksınız, bu yüzden hemen o yeni klavyeyi kapıp tasarruf etmek için acele edin!

Dell İşçi Bayramı Fırsatları: PC Aksesuarları
Bağlantı istasyonları, yedek piller, aşırı gerilim koruyucuları ve daha fazlası dahil olmak üzere aksesuarlarla ilgili fırsatlar bulmak için en iyi yer. Şimdi Dell'in İşçi Bayramı indirimi sırasında İşçi Bayramı hafta sonu boyunca belirli ürünlerde% 30'a varan İşçi Bayramı indirimleri bulun.

Dell İşçi Bayramı Fırsatları: Ses
Dell'in İşçi Bayramı indirimi sırasında kulaklıklar, oyun kulaklıkları, kulak içi kablosuz kulaklıklar ve daha fazlası için İşçi Bayramı fırsatlarını bulun. JBL, Bose ve Samsung dahil belirli markalarda şimdi İşçi Bayramı hafta sonu boyunca% 30'a varan indirimlerle.

Dell İşçi Bayramı Fırsatları: Akıllı Ev ve Ağ İletişimi
Bu kategoride akıllı ev teknolojisi ve Wi-Fi donanımı ile ilgili birkaç İşçi Bayramı fırsatı bulunurken, Samsung Galaxy Tab S6 da dahil olmak üzere satışta bir ton tablet bulacaksınız. Yalnızca bu hafta sonu belirli ürünlerde% 40'a varan indirimler bulun!

İşçi Bayramı fırsatları daha yeni başlıyor ancak yılın en büyük iki satış gününden uzak değiliz.Amazon Prime Günüdüşündüğünden daha yakın veBlack Friday fırsatlarıKasım ayının başında gelmesi planlanan tasarruflar gelmeye devam edecek, bu nedenle İşçi Bayramı'nda aradığınız şeyi tam olarak bulamazsanız strese girmeyin. Önümüzdeki aylarda büyük olasılıkla çok şey bulacaksınız.

En sevdiğiniz perakendecilerde daha fazla İşçi Bayramı satışı ve fırsat için aşağıdaki Pingtwitter kılavuzlarına göz atın!