Close

Braun Silk Expert Pro 5 IPL'yi satın almalı mıyım?

Sadece dört haftada ipeksi pürüzsüz bacaklar vaat eden bir cihaz olan Braun Silk Expert Pro 5 IPL, evde uzun süreli tüy alma söz konusu olduğunda oyunun kurallarını değiştirir. Ama itibarını yerine getiriyor mu?


Sizin için doğru olup olmadığını belirlemenize yardımcı olmak için tam olarak nasıl çalıştığını öğrenmek için özellikleri kontrol ediyoruz!

Braun Silk Expert Pro 5 IPL KİMLER İÇİN?

Bu IPL cihazı, diğer tüm tüy alma yöntemlerinden sıkılan ve daha kalıcı bir şey denemek isteyen herkes içindir. Lazer epilasyon yaptırdıysanız veya düşündüyseniz ancak salon fiyatlarını ödemek istemediyseniz, Braun 5001 Silk-Expert IPL sizin mucize güzellik aracınız olabilir.

Kesinlikle piyasadaki en pahalı IPL cihazlarından biridir, ancak Braun saygın bir markadır ve bu özel model, sonuçları görmek için dört hafta boyunca sadece sekiz dakikalık bir tedaviye sahiptir ve bu, piyasadaki diğer IPL markalarından çok daha hızlıdır. . Etkili tüy aldırmaya yatırım yapmaya hazırsanız, aşağıda bu IPL cihazının tam olarak nasıl çalıştığını kontrol edin.

Braun Silk Expert Pro 5 IPL


(Resim kredisi: Braun)

Braun Silk Expert Pro 5 IPL'yi SATIN ALMALISINIZ: ANAHTAR ÖZELLİKLER

IPL teknolojisini (Intense Pulsed Light) kullanan bu tüy alma cihazı, yeniden büyümeyi durdurmak için tüyleri köke hedefleyerek çalışır. Cilt renginizi tanımlayan ve ışığın gücünü cildinize ve saç pigmentinize uyacak şekilde ayarlayan ve dakikalar içinde ağrısız tüy alma sağlayan SensoAdapt Teknolojisine sahiptir.

IPL teknolojisi, dermatologlar tarafından geliştirilmiş ve onaylanmıştır ve cilt için güvenlidir, çoğu cilt ve saç tipi için etkili bir şekilde çalışır. En iyi sonuçları almak için, her IPL işleminden önce tıraş veya ağda yapmalısınız. Braun Silk Expert Pro 5 IPL ayrıca bir Gillette Venus tıraş bıçağıyla birlikte gelir, böylece ev tedavilerinizden en iyi sonuçları almak için tam olarak hazırlandığınızdan emin olabilirsiniz.

Cihazın üç hız ayarı vardır: tedavi ettiğiniz bölgeye göre değişebilen normal, nazik ve ekstra nazik. Bu cihazı bacaklarınızda, koltuk altlarınızda, bikini bölgenizde ve hatta yüzünüzde kullanabilirsiniz çünkü 10 enerji seviyesi cilt tonunuza göre yoğunluğu ayarlayacaktır. Diğer markaların aksine, bu cihaz, vücudun tüm bölgeleri için kullanılabilen tek bir eke sahiptir, bu da tek seferde birden fazla bölgeyi tedavi etmek istediğinizde çok daha kullanışlı hale getirir.


Braun, üç ila dört ay gibi kısa bir sürede gözle görülür tüy azalmasıyla bacakların yaklaşık 10 dakika içinde tedavi edilebileceğini öne sürüyor. Cihaz şebeke gücüyle çalışır, böylece tedavilerinizde her zaman maksimum güç elde edersiniz ve ayrıca tedavilerinizi planlamanıza ve sonuçları takip etmenize yardımcı olabilecek Braun Silk Expert Pro 5 uygulamasını indirebilirsiniz.

Tasarım açısından güzel görünüyor ve cildin taşınmasını ve hareket etmesini kolaylaştıran ergonomik bir şekle sahip. Ayrıca, kullanılmadığı zamanlarda saklamak için kullanışlı bir taşıma çantasıyla birlikte gelir.

Braun Silk Expert Pro 5 IPL

(Resim kredisi: Braun)

Braun Silk Expert Pro 5 IPL: THE DOWNSIDES SATIN ALMALISINIZ

Tüm IPL cihazlarında olduğu gibi, bu cihaz yalnızca belirli cilt ve saç tiplerinde çalışır ve gri, kırmızı veya çok açık sarı saçlar için uygun değildir. Bu, ışığı emmek için daha az melanin içeren alanlardan kaynaklanmaktadır. Fiyat noktasının oldukça yüksek olması nedeniyle cilt tonunuzun ve saç renginizin bu ürünle uyumlu olup olmadığını kontrol etmeniz önemlidir. Elbette bu ürünün sizin için mükemmel çalışacağına dair hiçbir garanti yoktur, bu nedenle çok hassas bir cildiniz varsa, yatırım yapmadan önce profesyonel tavsiye almak en iyisidir.


Cihaz, yalnızca kablolu kullanımla beslenen ana güç kaynağıdır; bu, size daha iyi bir hareket aralığı sağlayan diğer kablosuz modellere kıyasla bir ağrı olabilir, ancak bu, geniş bir yelpazede daha hızlı etkili ürünlerden biri gibi görünmesi ile dengelenir. IPL cihazları aralığı.

Braun Silk Expert Pro 5 IPL

(Resim kredisi: Braun)

Braun Silk Expert Pro 5 IPL'yi SATIN ALMALISINIZ: VERDICT

Genel olarak, bu IPL'nin bazı harika incelemeleri vardır ve evde rahat ve kullanımı kolay olan küçük bir cihazda çok şey sunar. Hızlı etki eden, kalıcı sonuçlar arıyorsanız, Braun Silk Expert Pro 5 IPL'den etkileneceğinizi düşünüyoruz.

400 sterlinlik fiyat etiketi başlangıçta çok yüksek görünmektedir, ancak geçmişte diğer tüy alma türleri için salon tedavileri yaptırdıysanız, bu yatırımı önceden yapmanın gelecekte size çok fazla zaman ve para kazandıracağını görebilirsiniz.

Bugünün en iyi Braun IPL Silk & middot; uzman Pro 5 PL5124 anlaşmaları Braun - Silk-expert Pro 5 IPL ... En İyi Satın Al 329,99 $

Bunu beğendin mi?