Close
  • Ana
  • /
  • Ev Aletleri
  • /
  • KitchenAid Artisan Stand Mikserini satın almalı mıyım? Ve hangi model?

KitchenAid Artisan Stand Mikserini satın almalı mıyım? Ve hangi model?

Klasik KitchenAid Artisan Stand Mikser, şaşırtıcı bir renk ve model çeşitliliğiyle gelen, sahip olunması gereken bir mutfak cihazıdır. Dikkat edilmesi gereken anahtar modeller şunlardır:Zanaatkar 5KSM175,Zanaatkar 5KSM125veZanaatkar Mini KSM3311. Her durumda, model numarasının son iki harfi renge işaret eder - örneğin 5KSM3311XBHTrengi 'acı sos'dur.


Uzun lafın kısası, Artisan 5KSM125 en fazla değerin bulunabileceği temel üründür. 4.8 litrelik bir kase ve çırpma teli, hamur kancası ve düz çırpıcı ataşmanları vardır. Daha pahalı Artisan 5KSM175, ikinci bir 3,3 litrelik kase ve daha iyi bir düz çırpıcı ekler, ancak ürünün ana gövdesi, tüm amaç ve amaçlar için aynıdır. Artisan Mini KSM3311, 3.3 litre kapasitesi ile doğal olarak daha küçüktür. Aynı zamanda daha az güçlüdür - normal 300W yerine 250W - daha küçük olmasına rağmen, genellikle daha az güç gerekir.

Mevcut başka modeller de var - kaç tane olduğunu öğrenmek için aşağıdaki 'en iyi KitchenAid mikserleri' bağlantısını takip edin. Ancak, bu üçünün çekirdek olduğunu söyleyebiliriz ve hepsini tavsiye ederiz.

Black Friday ve Amazon Prime Day gibi satış dönemlerinde - ve diğer zamanlarda, buna gelin - KitchenAid Artisan stand mikserleri genellikle indirimli fiyatlarla bulunabilir. Sözde RRP'lerine neredeyse hiç satış yapmazlar ve fiyatlar modele ve ataşman sayısına olduğu kadar renge göre de değişir. KitchenAid stand mikserlerinde en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olmak için her zaman buradayız, o zaman… Peki bir tane almalı mısınız?

Bunun yanıtı, birkaç nedenden ötürü kesin bir evettir. Artisan, klasik mikser stili sayesinde bir ikram gibi görünmenin yanı sıra, pişirme ve pişirme verimliliğinizi artıracak tüm performans potansiyeline sahip olarak gelir. KitchenAid Artisan Stand Mikser, yoğurma, çırpma ve karıştırma işlemlerini de yapabilir. Ve o kadar güzel yapılmış bir mutfak ağırlığıdır ki yıllarca dayanır.


Bu cazibenin çoğu, 300 watt'lık güçten gelirken, 4,83 litrelik oldukça büyük yay kapasitesi, gerektiğinde büyük miktarlarda her türden yiyeceği üretebileceğiniz anlamına gelir. Kitchenaid serisinin bir başka avantajı da tasarımla birlikte gelen temizlik kolaylığıdır. Geriye eğimli karıştırıcı kafası, yalnızca kaseye erişmenizi sağlamakla kalmaz, aynı zamanda makine ve aksesuarları çok az çabayla temizlenebilir.

Kutunun içinde, elbette Kitchenaid Artisan Stand Mikserinin yanında, cilalı çelik kase artı düz bir çırpıcı, hamur kancası, tel kırbaç ve dökme kalkanı var. Temelde ihtiyacınız olan her şey budur, bir fırtına pişirmek için malzemeleri bırakmak.


Satın almalısın Evet kesinlikle.

KitchenAid Artisan Stantlı Mikser satın almak için 3 neden

Kitchenaid Artisan Standlı Mikser - Siyah


(Resim kredisi: Kitchenaid)

• Oynamak için çok fazla güç

• Aksesuarlar her şeyi yapmanıza izin verir

• Sağlam yapı ve harika görünüyor

İngiltere'de KitchenAid Artisan stand mikser fırsatları

ABD'de KitchenAid Artisan stand mikser fırsatları