Close

Koala Yatak almalı mıyım?

Bir yatak satın almak kolay bir iş değildir - seçim yapabileceğiniz çok şey vardır ve bunu daha da zorlaştıran, herkesin farklı bir tercihe sahip olmasıdır. Birini beğenirseniz, partneriniz başka bir markayı daha rahat bulabilir. Ve ayrıca dikkate alınması gereken bir maliyet var.


Çoğu insan için bir şilte fiyatı tartışmasız en önemli husustur ve kutuda şilte kavramı işte tam da bu noktada yükselişe geçti. Bunların tümü öncelikle köpükten yapılmıştır, böylece rulo haline getirilebilir, vakumla küçültülebilir ve ardından taşınabilir bir kutuya doldurulabilir. Ve hepsi de oldukça uygun fiyatlıdır.

Koala, 2015'ten beri piyasada bulunan, Avustralya'nın en popüler kutuda şilte seçeneklerinden biridir. Farklı yatak boyutları rekabetçi bir şekilde fiyatlandırılmakla kalmaz, aynı zamanda ihtiyacınız varsa satın almayı düşünmeniz için çeşitli teşvikler vardır. Yeni yatak takımlarının en önemlisi son derece rahat olmasıdır, çoğu müşteri Koala Yatağını, özellikle de sırt kısmı kötü olanları çok yüksek derecelendirir.

Derinlemesine okuyunKoala Yatak incelemesiDaha fazla bilgi edinmek için.

Koala Yatağını satın almak için 5 neden

Öyleyse, bir Koala Yatağı almalısınız? Basit cevabımız evet ve nedenlerini aşağıda listeledik.


1. Rahat ve destekleyici

Koala Yatağı bazıları için fazla sert olabilir, ancak bu sertlik sırt sorunları olan insanlar için mükemmeldir. İki katmanlı köpük yapı, ne tür bir uyuyan olursanız olun çok iyi destek sunar. Yandan uyuyanlar için kalçaların desteğe ihtiyacı vardır ve oradadır; karnınızın üzerinde uyursanız, sertlik hiç rahatsız olmaz; Sırt üstü yatarsanız, Koala Yatak gece boyunca tüm vücudunuzu destekler. Daha da iyisi, uykusuz biriyseniz, eşiniz büyük olasılıkla siz dönüp döndüğünüzde rahatsız olmayacaktır (ya da tam tersi).

2. 120 gecelik deneme ve kolay teslimat çözümleri


Çoğu şiltenin 30 günlük deneme süresinden fazlasını sunmadığı yerlerde, eğer bir deneme süresi varsa, Koala Yatağını bir koşuşturma yaşatmak için 120 gününüz var. Bu dört ayın biraz altında ve beğenip beğenmediğinize karar vermek için fazlasıyla yeterli bir süre. Bunu yapmazsanız, şirketin müşteri hizmetlerini arayabilir ve size hiçbir ekstra ücret ödemeden onu almasını sağlayacaklardır. Metropol bir bölgede yaşıyorsanız, yeni yatağınızı size hiçbir ekstra ücret ödemeden dört saat içinde teslim etme şansınız olacaktır.

3. 10 yıllık garanti

Koala, yatağınızın 10 yıl boyunca gayet iyi olacağını vaat ederek 25 mm'nin üzerindeki sarkmaları da kapsayan on yıllık garanti süresi sunar. Cebinizde kocaman bir delik açmayacak bir yatak için bu kötü bir teklif değil. Aussie Pingtwitter yazarlarımızdan birinin neredeyse üç yıldır bir Koala Yatağı vardı ve şu ana kadar yatağın herhangi bir yerinde vücut girintileri veya sarkma olmadı. Bununla birlikte, bunun olmasını önlemek için yatağı düzenli olarak çeviriyorlar, Koala bunu yapmanızı tavsiye ediyor. Bu yazarın kendisininki bir yıldır şimdi ve yine tek bir şikayeti yok.

4. Paranızın tam karşılığı


Ücretsiz teslimatı, 120 günlük deneme süresini, 10 yıllık garantiyi ve Pingtwitter yazarlarımızdan birçoğunun yatağı çok rahat bulduğu gerçeğini göz önünde bulundurarak, bir kraliçe için 1.000 AU $ 'dan fazla bir dokunuş ödediğimizi söyleyebiliriz. boyut mükemmel değerdir. Hatta zaman zaman Koala yataklarında küçük bir indirim bile almak mümkün, bu da onu alabileceğiniz en uygun fiyatlı kaliteli yataklardan biri yapıyor.

5. Mükemmel müşteri hizmeti

Koala müşteri hizmetleriyle gurur duymaktadır. Yatağınızdan memnun kalmazsanız, telefonu kaldırıp Koala'dan birine haber verin, teslim alma ve iade işlemlerini sorunsuz gerçekleştirsinler. Koala, döndüğünüz yatağı almak için kapınıza gelecek olsa da kaldırım kenarından bırakmak zorunda kalan birini tanıyoruz. Ve şiltenin üzerindeki nota rağmen, başka biri tarafından alındı ​​ve Koala yine de onlara tam bir geri ödeme yapmayı kabul etti. Yatağınızın çok sert veya çok yumuşak olduğunu fark ederseniz ve 14 gün içinde şirkete haber verirseniz, size ücretsiz bir yatak pedi gönderilir. Geri bildirimde bulunmak isteseniz bile, Koala'nın müşteri hizmetleri temsilcileri dinlemeye isteklidir.

Günün en iyi Koala Yatak fırsatları Benzer Amazon ABD Amazon'u Görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol edin En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz