Close
  • Ana
  • /
  • Tabletler
  • /
  • LeapFrog LeapPad Ultimate'ı satın almalı mıyım?

LeapFrog LeapPad Ultimate'ı satın almalı mıyım?

LeapFrog LeapPad Ultimate, özellikle çocuklar için tasarlanmış bir dizi tabletten biridir. biri olduğunu düşünüyoruzçocuk için en iyi tabletlersama sizin ve küçükleriniz için doğru olup olmadığını anlamanıza yardımcı olmak istiyoruz.

LeapPad Ultimate, LeapFrog tarafından çocuklar için mükemmel ilk tablet olarak tanımlanıyor. 3-9 yaş arası çocuklar için tasarlandı ve eğitime ve güvenliğe verdiği önemin yanı sıra dayanıklı, düşürülebilir tasarımı sayesinde ebeveynler için popüler bir seçim olduğunu kanıtladı.

LeapFrog LeapPad Ultimate'ın özellikleri nelerdir?

LeapFrog LeapPad Ultimate

(İmaj kredisi: LeapFrog)

Çocuklar için tasarlanan tabletler asla en güçlü makineler olmayacak, ancak o zaman gerçekten olmasını istemiyorsunuz. Bunlar, iyi yaptıkları şeyi yapmaya, çocuklarınız için güvenli bir dijital ortam sağlamaya odaklanmıştır.


Yani bu tabletin arkasında 1 Ghz dört çekirdekli işlemci ve 8 GB depolama alanı var, ancak bu onun için fazlasıyla yeterli. 7 inç 1024 x 600 ekrana sahip olmasına rağmen, kasa daha az dikkatli eller tarafından ele alınması ve taşınması için çok daha büyüktür.

Gerçekten dikkate almak istediğiniz şeylerden biri, yaklaşık 5 saatte yayınlanan pil ömrüdür. Geceleri tekrar şarj etmeyi hatırladığınız sürece, bunun bir gün için fazlasıyla yeterli olduğunu söyleyebilirim.


Ayrıca ön ve arkada 2MP kameralara sahiptir ve 480p'de video kaydedebilir, bunlar açıkçası en yüksek kamera kalitesi standardı değildir, ancak fotoğrafçılığa iyi bir giriş niteliğindedir. Çocuklarınızın fotoğraf çekerken biraz eğlenmesi için harika bir yol.

3,5 mm kulaklık jakına sahiptir, böylece çocuklar sadece çizgi film izlerken ürperse bile, siz de biraz sessiz zaman geçirebilirsiniz. İnternete bağlanacak, ancak LeapFrog'un kitaplığıyla kullanım için bir kartuş yuvası da var.


LeapFrog LeapPad Ultimate'ın en iyi özellikleri nelerdir?

LeapFrog LeapPad Ultimate

(İmaj kredisi: LeapFrog)

LeapPad Ultimate, çocuklarınızın yapması gereken şeylerle ve sizin rahat olmadığınız hiçbir şeyi yapmadıklarından emin olmanızı sağlayacak yöntemlerle doludur. Ön tarafta, çocukların işini kolaylaştıran büyük kullanılabilir düğmeler ve ayrıca ince motor becerilerini mükemmelleştiren gençlerin işine yarayabilecek ekli (böylece kaybetmemeniz için) bir ekran kalemi vardır.

Bir çocuğun temel becerilerine öncelik veren bir eğitim içeriği kitaplığı önceden yüklenmiş olarak gelir. Matematik okuma ve bilimin yanı sıra müzik, bulmaca, mantık ve yaratıcılık gibi beceriler. LeapFrog eğitimcilerinin tasarladığı veya onayladığı 1000'den fazla oyun, video, e-Kitap ve daha fazlasıyla kaynakları ayrıca satın alabilirsiniz.

Öğrenme ayrıca LeapFrog'un Just For Me özelliği aracılığıyla artırılır ve otomatik olarak yönetilir; bu özellik, çocuğunuzun şu anda bulunduğu seviyede ustalaştığını hissettiğinde görevlerin veya konuların zorluğunu ayarlayacaktır.


Aramaları kategorize etmek için resimli etiketlerin kullanımıyla kolaylaştırılmış, küratörlü ve uygun bir web tarama deneyimi sunan LeapSearch adlı çocuk dostu bir web tarayıcısına sahiptir. Bunu kapatma veya ebeveyn izniyle web'de gezinmeyi açma özelliği yoktur. Bu, kazara bile olsa internetin kötü kısımlarını bulmalarının imkansız olması gerektiği anlamına gelir.

LeapFrog LeapPad Ultimate hakkında bilmem gereken başka ne var?

LeapFrog LeapPad Ultimate

(İmaj kredisi: LeapFrog)

LeapPad Ultimate ile ilgili önemli bir nokta, küçük çocukların öğrenmesini ve oynamasını sağlamak için harika bir yol olsa da - ve umarım onlara gelecekte ev teknoloji cihazlarınıza saygı duymayı ve dikkatli bir şekilde yönetmeyi öğretmek için - en iyi şekilde kullanılmasıdır. Eğitim.

LeapPad Ultimate'ın sınırlamaları, gönül rahatlığı için mükemmeldir; Çocuğunuzun yanlışlıkla yapmaması gereken bir şeyle karşılaşmayacağını bilirsiniz. Ancak bu sınırlamalar, aynı zamanda kesinlikle yapmak isteyecekleri şeyleri yapmaya alışmasını da engelleyecektir - onaylasanız bile.

Burada YouTube'a veya Netflix'e erişemeyecek veya örneğin Minecraft'ı indiremeyeceksiniz. Yani, eğer çocuklarınız bu şeylerle ilgileniyorsa, her zaman olacaklardır. Buna erişmek için bu tabletten başka bir yola ihtiyaçları olacak.

Bu nedenle, 3-9 yaş grubuna uygun olsa da, muhtemelen o yaş aralığının üst ucunda uzun bir raf ömrüne sahip değildir.

LeapFrog LeapPad Ultimate'ın alternatifleri nelerdir?

Küçük çocuklar için tasarlanmış tabletler yapan benzer birkaç marka var, örneğin Kurio'nun bu tür tabletlerden oluşan bir yelpazesi var. LeapFrog ayrıca Epic ve Epic Academy gibi daha geniş bir benzer tablet yelpazesine sahiptir.

Birinin daha fazla pil ömrüne veya daha fazla depolama alanına sahip olduğunu görebilirsiniz, ancak hepsi genel olarak aynı şekilde çalışır. Çocuklarınızı teknoloji aygıtlarıyla güvenli bir şekilde tanıştırmak için iyi seçilmiş, öğrenme odaklı ortamlar yaratırlar.

Çocuklar için en iyi tabletler listemizde, küçük çocuklardan gençlere kadar her yaştan kişinin kullanabileceği bir dizi tablet ve hatta tüm aile tarafından kullanılabilecek ev tipi tabletler için bazı seçenekler bulacaksınız. İhtiyacınız olan şey size bağlı.