Close
  • Ana
  • /
  • Özellik
  • /
  • Miele H7164BP Temiz Çelik Pirolitik Fırını satın almalı mıyım?

Miele H7164BP Temiz Çelik Pirolitik Fırını satın almalı mıyım?

Mutfakta her zaman fırtınalar estiriyorsan, mutfak lezzetlerini yaratmana yardımcı olacak en iyi, birinci sınıf fırına ihtiyacın olacak. Miele H7164BP, Wi-Fi etkinleştirildiğinde mükemmel 'pişirme' sonuçları için 'Moisture Plus' teknolojisiyle gelen, birinci sınıf bir buharlı ve akıllı fırındır.


Çok sayıda birinci sınıf ankastre fırın mevcut olduğundan, hangisinin yaşam tarzınıza (ve mutfağınıza) uygun olduğuna karar vermek genellikle zor olabilir. NSen iyi fırınlaryemeklerinizin lezzetli olmasını sağlayacak güce, verimliliğe ve birçok kullanışlı özelliğe sahip olacak. Hepsinden iyisi, fırınınızı temizlemekten hoşlanmıyorsanız (gerçekten kim yapar?), kendi kendini temizleyen pirolitik fırınlar mutlak bir nimettir.

Ancak yüksek teknoloji ürünü bir fırınla, başka hiçbir premium modelden elde edemeyeceğiniz tam olarak ne elde ediyorsunuz? Neden çok rağbet gördüğünü öğrenmek için Miele H7164BP'ye daha yakından bakıyoruz.

Bugünün en iyi Miele H7164BP fırsatlarıMiele ContourLine Dokunmatik... Cihazlar Doğrudan 1.349 £ GörünümMIELE H7164BP Elektrikli Buharlı... Currys PC World £1.429 Amazon UK'yi Görüntüleyin Benzer Amazon'u Görüntüleyin Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Edin En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Miele H7164BP Pirolitik Fırın: Fiyat ve çıkış tarihi

Miele güvenilirliği, yenilikçi teknolojisi ve şık, kusursuz tasarımları ile tanınan üst düzey bir markadır. Aslında, Amerika'daki en yüksek ikinci 'en güvenilir' cihaz markası seçildi ve yalnızca ABD'li çamaşır makinesi markası Speed ​​Queen'e yenildi. Böylece, zor kazandığınız para için en yüksek kaliteyi beklediğinizden emin olabilirsiniz.

Miele H7164BP, 2020'de yeni piyasaya sürüldü ve 1.317 £ gibi yüksek bir fiyatla fiyatlandırıldı. Ne yazık ki, Miele ürünleri için gerçekten teklif vermiyor, ancak diğer perakendecilerde tuhaf fırsatlar bulabilirsiniz. Ancak Miele'nin aynı derecede verimli olan 'daha ucuz' modelleri var ve bu nedenle mod eksileri için ekstra maliyeti tartmaya değer.


Miele H7164BP

(İmaj kredisi: Tatlım)

Miele H7164BP Pirolitik Fırın: Temel özellikler

Fantastik özellikler ve ihtiyacınız olandan daha fazla ayar söz konusu olduğunda, Miele H7164BP her şeyin ötesine geçer. Sadece bir düğmeye dokunarak bir program seçmenizi sağlayan DirectSensor S sezgisel, net metin ekran paneli ile çok kullanıcı dostudur.


Mükemmel pişirme performansı, hassas sıcaklık kontrollü Tat Kontrollü gıda probu sayesindedir. Bu, yemeklerinizin aşırı pişmemesini sağlamak için pişirmeyi bitirdikten sonra fırını soğutur. Bir başka etkileyici özellik de, bulaşıkları nemli tutmak ve kurumaması için zamanlanmış buhar püskürtmelerini sağlayan Nem Artı işlevidir. Sonuçlar, sulu rosto yemeklerinden yumuşak ve kabarık keklere ve fırınlara kadar çeşitlilik gösterir. Hatta pişirmeyi sevenler bu özelliğe bayılacak!

Beş seviyede 76 litrelik pişirme kapasitesine sahip bu fırın, tüm yemek pişirme ihtiyaçlarınızı ve akşam yemeği partisi gereksinimlerinizi karşılayacak kadar geniştir. Diğer özellikler arasında hızlı ısıtma işlevi bulunur, bu nedenle uzun ön ısıtmaya gerek yoktur ve ayarladığınız sıcaklığı bir derece (evet) içinde tutan Bir Derece Doğruluk.


Ama belki de en önemli özelliği, pişirmenizi doğrudan akıllı telefonunuzdan ayarlamanıza izin veren akıllı kontroldür. Miele@mobile uygulamasını indirdikten sonra fırınınızın ayarlarını kolayca kontrol edebilir ve hatta yeni tarifler alabilirsiniz. Birkaç dakikalığına hızlıca dışarı çıkmanız gerektiğinde veya ayaklarınızı kanepeye koymak istediğinizde kullanışlıdır!

Çubuk saplı aerodinamik siyah ve paslanmaz çelik tasarımı, ona çok üst düzey bir görünüm ve lüks bir his verir. Tasarım özellikleri arasında, kapının çarparak kapanmasını önleyen yastıklama mekanizmasına sahip SoftClose ve SoftOpen kapılar ve sıcak yiyeceklere kolay ve güvenli erişim için Miele'nin FlexiClip teleskopik rayları bulunur. Yanıkları önlemek için Touch-Cool ön cepheye ve etrafta koşuşturan küçük çocuklar için kullanışlı olan otomatik çocuk kilidi işlevine sahiptir.

Miele H7164BP Pirolitik Fırın: Olumsuz Yönler

Yüksek fiyat etiketine rağmen, Miele H7164BP, kullanıcı incelemeleri de dahil olmak üzere herhangi bir büyük şikayeti garanti etmez. Dışarıdaki teknofobikler için bile kullanımı oldukça kolaydır (sonuçta,Sahip olmakAkıllı özellikleri kullanmak için). Bununla birlikte, tüm süslü özelliklere ve mod eksilerine mutlaka ihtiyacınız yoksa, pişirme performansından çok fazla kaybetmeden potansiyel olarak çok para tasarrufu yapabilirsiniz.

Miele H7164BP


(İmaj kredisi: Tatlım)

Miele H7164BP Pirolitik Fırın: Sonuç

Yemek pişirmeyi seviyorsanız ve yüksek teknolojili şık bir akıllı fırına su sıçratmaktan çekinmiyorsanız, Miele H7164BP günlük işlerinizi kolaylaştıracaktır. Hassas sıcaklık teknolojisi ve Moisture Plus özelliği, yemekleri mükemmel bir şekilde pişirecek ve pişirecektir.

Diğer premium modellerle karşılaştırıldığında, büyük bir kapasiteye sahiptir, bu büyük Pazar rostoları için kullanışlıdır veya aile toplantılarına yemek hazırlar… ve sonrasında bile derinlemesine temizler! Hepsinden iyisi, telefonunuzdaki Wi-Fi bağlantısı, koltuktan kalkmanıza gerek kalmadan işlerin bir kısmını onun yapmasına izin verebileceğiniz anlamına gelir! Daha ne isteyebilirsiniz ki?

Göz alıcı fiyat etiketini gözden kaçırdığınızda, olağanüstü sonuçların onu harika bir yatırım haline getirdiğini göreceksiniz.

Bugünün en iyi Miele H7164BP fırsatlarıMiele ContourLine Dokunmatik... Cihazlar Doğrudan 1.349 £ GörünümMIELE H7164BP Elektrikli Buharlı... Currys PC World £1.429 Amazon UK'yi Görüntüleyin Benzer Amazon'u Görüntüleyin Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Edin En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz