Close
  • Ana
  • /
  • Stil
  • /
  • Panasonic i-Shaper Sakal Düzeltici'yi satın almalı mıyım?

Panasonic i-Shaper Sakal Düzeltici'yi satın almalı mıyım?

Karantinadan çıktığımızda ve hayat normale dönmeye başladığında, tımar rutininizi yeniden düşünmeye başlamanın zamanı geldi - bu, aylarca tecrit edilmiş olabileceğiniz sakalları çıkarmak anlamına geliyor. Bunun için aşağıdakilerden birini satın almanız gerekir.en iyi sakal düzelticilerve şanslısınız ki, sıra dışı Panasonic i-Shaper dahil hepsini test ettik.


Bakım söz konusu olduğunda Panasonic en büyük isim değil, ancak çok çeşitli ürünler sunuyor.elektrikli tıraş makineleriileelektrikli diş fırçaları. Yine de burada ilgilendiğimiz sakal düzelticiler ve bu alanda Panasonic bir nedenden dolayı öne çıkıyor…

Panasonic i-Shaper, geniş alanların hızlı ve ağrısız şekilde kaplanmasını sağlayan sıra dışı şekliyle piyasadaki diğer sakal düzelticilere benzemez. Ama bu sıra dışı sakal düzelticiyi satın almalı mısınız? Ayrıntılara bir göz atalım…

Bugünün en iyi Panasonic I-Shaper fırsatları Benzerlerini Görüntüleyin Amazon ABD Amazon Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Edin En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Panasonic I-Şekillendirici

(Resim kredisi: Panasonic)

Panasonic i-Shaper: Özellikler

i-Shaper, 0,5 mm ile 10 mm arasında 20 farklı kesme uzunluğuna sahiptir. Bu, piyasadaki en geniş aralık değil, bu nedenle daha uzun sakal bakımından daha kısa sakallara ve kalıcı kirli sakallara yöneliktir.


Bıçakların resmi olarak üç yıllık bir ömrü vardır, bu ideal değildir, özellikle bazı daha uygun fiyatlı düzelticiler 'ömür boyu keskin' bıçaklar sunduğundan. Deneyimlerimize göre, bıçaklar 4 yıllık (veya daha fazla) kullanımdan sonra hala güçlü oluyor. Panasonic, biraz zahmetli olan her düzeltmeden sonra yağlamayı önerir.

50 dakikalık kabul edilebilir bir pil ömrüne sahiptir. Bu, birkaç düzeltme için yeterince uzun olmalı ve sonunda öldüğünde, tam olarak şarj olması yalnızca bir saat sürer.


Düzeltici, biri geniş saç alanlarını düzeltmek için ayarlanabilir bir koruyucu ve diğeri daha hassas alanlar olmak üzere iki koruyucuyla birlikte gelir.

Ayrıca küçük bir şişe yağ ve bir temizleme fırçası ile birlikte gelir.


Son olarak, düzeltici su geçirmez değildir, bu nedenle duşta kullanamazsınız, ancak bıçak yıkanabilir.

Panasonic I-Şekillendirici

(Resim kredisi: Panasonic)

Panasonic I-Shaper: Tasarım ve Özellikler

Bu Panasonic düzeltici, daha önce kullandığımız hiçbir düzelticiye benzemediği için ilk başta biraz şüpheliydik, ancak alıştıktan sonra (bu biraz zaman alıyor) hızla favori bakım araçlarımızdan biri haline geldi.

Neden alışmak bu kadar zor? Resimden de görebileceğiniz gibi, kesme bıçakları sapa dik değil aynı hizada olduğundan, geleneksel bir düzeltici gibi tutmuyorsunuz. Bu, kırpma sırasında çok daha fazla görünürlük sağlar ve kirli sakalınızda temiz kenarlar oluşturmayı kolaylaştırır. Buna ayrıca uzun ve keskin kesme bıçakları da yardımcı olur.


Daha fazla hassasiyet istiyorsanız, Panasonic, esasen bıçağın 2/3'ünü kaplayan ve ulaşılması zor yerlere ulaşmayı kolaylaştıran bir detay eki ile birlikte gelir. Detay ekinin yanı sıra 0,5 - 10 mm arasında 20 kesme uzunluğuna sahip ayarlanabilir bir tarak da alacaksınız. Bu, sakalınızı mükemmel uzunluğa getirmeyi çok kolaylaştırır.

Ancak diğer bazı düzelticilerin aksine, bıçakları yağlamanız ve değiştirmeniz gerekir. Panasonic, her kullanımdan sonra yağlamayı önerir ve bu biraz zahmetlidir. Aynı zamanda oldukça esnek bir kaliteye sahip, ancak daha sonra, adil olmak gerekirse, bunların hepsi işe yarıyor.

Panasonic I-Şekillendirici

(Resim kredisi: Panasonic)

Panasonic I-Shaper: Satın almalı mıyım?

Aslında bu Panasonic i-Shaper sakal kesme makinesinin büyük hayranlarıyız. Yüzünüzdeki (veya vücudunuzun diğer bölgelerindeki) geniş tüy alanlarını hızla almak için harikadır ve ayrıca daha doğru şekillendirme için hassas bir kılavuza sahiptir. Bizi en çok etkileyen şey, bu tasarımın ne kadar ergonomik olduğudur - geleneksel sakal düzelticiye geri dönmeyi zorlaştırır.

Panasonic i-Styler'ın tek dezavantajı, üç yıl sonra düzenli yağlama ve bıçak değiştirme gerektirmesidir.

Bugünün en iyi Panasonic I-Shaper fırsatları Benzerlerini Görüntüleyin Amazon ABD Amazon Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Edin En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz