Close
  • Ana
  • /
  • Saatler
  • /
  • Samsung Galaxy Watch 3'ü satın almalı mıyım?

Samsung Galaxy Watch 3'ü satın almalı mıyım?

Apple, akıllı saatler söz konusu olduğunda tüneli yönetebilir, ancak gerçek bir alternatif isteyenler Samsung Galaxy Watch 3'e dönebilir.

Ağustos 2020'nin sonunda piyasaya sürülen yepyeni teklif, buna kıyasla biraz eski moda görünebilir. Diğer akıllı saatlerin yanında bile, geçmişin premium saatlerini çok andırıyor. Ancak bu, çekiciliğinin bir parçası. Zarif ancak son teknoloji bir giyilebilir cihazdır.

  • smartwatch
  • smartwatch
  • smartwatch

Perde arkasında çok şey oluyor. Dönen çerçevesi ve çift düğmeleri sayesinde yalnızca benzersiz bir arayüze sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda saat, diğer giyilebilir cihazlara göre daha uygun olan bir dizi sağlık ve fitness uygulamasına da sahiptir.

41mm versiyonu için 399 $ 'dan ve 45mm modeli için 429 $' dan başlayan yüksek bir fiyata geliyor, bu da yeni Apple Watch Series 6 ile hemen hemen aynı seviyeye geliyor. Bu, birçok tüketici için lüks bir satın alma olmasını sağlıyor.


Samsung Galaxy Watch 3 Kimler İçin?

Samsung'un giyilebilir amiral gemisi ile bir açıklama yapmaya çalıştığı açık. Samsung Galaxy Watch 3, çekici, güncellenmiş bir paket oluşturmak için selefini alıyor, inceltiyor ve renkleri biraz değiştiriyor.

Bu nedenle, birinci sınıf bir görünüm ve giyilebilirlik hissi isteyenler muhtemelen bununla en çok ilgilenenler olacaktır. 599,99 dolardan başlayan titanyum baskısı için bile bahar olabilirler. Bu üst düzey seçeneği tercih etmeseniz bile, her iki boyut için de Mystic Silver gibi muhteşem renklerin yanı sıra 41 mm saat için Mystic Bronze ve 45 mm saat için Mystic Black arasından seçim yapabilirsiniz.


Herhangi bir konfigürasyonu için fiyat sorması, ortalama bir insan için yüksek görünebilir. Ayrıca fitness fanatiği egzersiz bölümünde biraz daha fazla işlevselliğe sahip olan ve 120 dolara daha ucuza mal olan Samsung Galaxy Watch Active 2'yi tercih edebilir.

Samsung Galaxy Watch 3, Apple Watch Series 6 ile güzel bir şekilde istiflenir ve özellik seti, Apple saatlerine paralarının karşılığını verir. Ancak, Apple ekosistemine tam anlamıyla girmemiş olanlar için muhtemelen daha çekici. Bir alternatif arayanlar artık EKG, spor aktiviteleri ve hatta uyku düzenleri gibi sağlık istatistiklerini takip edebilen çok yönlü bir cihaza sahip. Bununla birlikte, ilgilenen Apple kullanıcıları, Android'in yanı sıra Apple iOS ile eşleşebileceğinden umutsuzluğa kapılmamalıdır.


Samsung Galaxy İzle 3

(Resim kredisi: Samsung)

Samsung Galaxy Watch 3'ü Satın Almalısınız: Temel Özellikler

Samsung Galaxy Watch 3 oldukça çok görevli. Fitness merkezli bir akıllı saat olmasa da, 40 aktiviteyi - 7 tanesi otomatik olarak - takip eder. Ayrıca, koşu ve gelişmiş koşu koçluğu gibi bazı aktiviteler için ekstra işlevler sunar.

Sağladığı sağlık takibi, onu mevcut seçeneklerin çoğundan ayırır. Düzensiz kalp ritimlerini yakalayabilen FDA onaylı bir EKG ile birlikte gelir. Bir SpO2 (kan oksijen) sensörü ve bir VO2 (oksijen doygunluğu) Maks sensörü de dahildir. İlki, uyku apnesi gibi durumları yakalamak için oksijen satürasyon seviyelerinizin kaydını tutacaktır. Egzersiz yaparken ne kadar oksijen kullanabileceğinizi izleyen ikincisi, egzersiz rejiminiz için size içgörüler ve hedefler verebilir.

Bu akıllı saat, her ikisini de iyileştirmeye yardımcı olacak bazı bağlamsal önerilerle uyku düzeninizi ve stres seviyenizi de izleyebilir ve ciddi bir düşüş yaşadığınızda acil durum kişilerini uyaran yolculuk algılama özelliğine sahiptir.


Bluetooth ve GPS dahildir. Telefonunuzdan uzaklaşmak istiyorsanız, bir LTE modeline geçebilir ve yine de metinlere yanıt verebilir, aramaları yanıtlayabilir ve Spotify'ı dinleyebilirsiniz. Diğer bir özellik olan Samsung Pay, cüzdanınızı evde bırakmanıza olanak tanır.

Antrenmanınız ne olursa olsun, saat 50 metreye kadar su basıncıyla başa çıkmanın yanı sıra düşme testi ekipmanı için askeri bir standart olan MIL-STD-810G sertifikalı olarak derecelendirilen cezaya dayanabilir.

Saat kadranı, 50.000'den fazla seçenekle özelleştirilebilen her zaman açık AMOLED ekranla birlikte gelir ve elbette Apple Watch haricinde, piyasadaki diğer akıllı saatlerde eksik olan görünümü üzerinde biraz kontrol sağlar. Hatta giydiklerinizle uyumlu bir saat yüzü elde etmek için kıyafetinizin fotoğrafını çekebilir veya sakladığınız bir fotoğrafı kullanabilirsiniz.

Samsung Galaxy İzle 3

(Resim kredisi: Samsung)

Samsung Galaxy Watch 3'ü Satın Almalısınız: Dezavantajlar

Samsung Galaxy Watch 3, giriş fiyatını karşılayabilenler için yakın olsa bile mükemmel değil. Pahalıdır, en ucuzu 399 ABD dolarıdır ve bu LTE'sizdir, bu da düşünebileceğiniz modele 50 ABD doları ekler.

Halen çok iyi olan pil ömrü önceki modellere göre daha kötü. Selefi 4 gün ücretsiz gidecekken Galaxy Watch 3, teknik olarak 45 mm model için 56 saat ve 41 mm model için 43 saat olmak üzere yaklaşık 2 gün dayanacak. Yine de bu rakamlar Apple Watch’un 18 saatinden çok daha iyi.

Saatin açık bir kusurdan çok karışık bir nimet olan bir başka yönü de deri kordonudur. İyi görünen, ancak egzersiz kullanımı için kesinlikle ideal olmayan kaliteli bir grup. İçinde terlemeyi planlıyorsanız, ek bir deri olmayan bant satın almalısınız.

Son olarak, Samsung Galaxy Watch 3 çok sayıda harika sağlık özelliğine sahipken, henüz kullanamayacağınız bir özelliği var: tansiyon izleme. Yetenekli olmasına rağmen, FDA kullanımını onaylamadı ve bu nedenle, onsuz yapmanız gereken bir işlev. En azından şimdilik.

Samsung Galaxy İzle 3

(Resim kredisi: Samsung)

Samsung Galaxy Watch 3'ü Satın Almalısınız: Karar

Samsung Galaxy Watch 3 herkes için değil. Bileğine şık ve şık bir şeyler takmak isteyenler için tasarlanmış birinci sınıf bir üründür. Ucuz değil, Samsung'un da dahil olduğu birçok seçenek, piyasadaki pazarlık avcıları için daha düşük bir fiyata geliyor. Örneğin, Samsung Galaxy Fit sadece 99 $ 'dır ve en temel fitness ihtiyaçlarını karşılayacaktır.

Bununla birlikte, inanılmaz derecede zengin özelliklere sahip bir akıllı saat, çeşitli sensörleri ve fitness takibini duyuruyor ve şaşırtıcı derecede özelleştirilebilir bir ekran, fiyat etiketinden daha fazlasını yapıyor. Ayrıca, pratik olarak yepyeni ve amiral gemisi bir ürün olduğu için, yükseltmeyi düşünmeden birkaç yıl boyunca kullanacaksınız.

Fitness hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak bir şey istiyorsanız, ancak aynı zamanda bir iş toplantısında uygun görünüyorsa veya sağlığınızı yakından takip edecek bir şey istiyorsanız, Samsung Galaxy Watch 3'ten çok daha iyisini yapamazsınız.

Bugünün en iyi Samsung Galaxy Watch 3 fırsatları Samsung Galaxy Watch3 GPS ... BHPhoto smartwatch smartwatchSamsung Galaxy Watch3 BT Microsoft ABD399,99 GörünümGalaxy Watch3 (41MM), Mystic ... Samsung 399,99 $ Samsung'u Görüntüle - Galaxy Watch3 ... En İyi Satın Al 399,99 $ Daha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatları için kontrol ediyoruz

Bunu beğendin mi?