Close
  • Ana
  • /
  • smartwatch
  • /
  • Samsung Galaxy Watch Active 2'yi satın almalı mıyım?

Samsung Galaxy Watch Active 2'yi satın almalı mıyım?

Samsung Galaxy Watch Active 2, Samsung Galaxy Watch 3 piyasaya sürüldüğünde artık şirketin giyilebilir cihazlar ailesinin en modern üyesi olmayabilir. Ancak yine de, aynı işlevselliklerin çoğunu sunan kaliteli ve birinci sınıf bir cihazdır. 3'ü sadece daha hafif, daha ince ve egzersiz yaparken bileğinizi yormayacak şekilde tasarlayın.


Bir yaşında, hiçbir şekilde eski teknolojiye yakın değildir. 249,99 $ 'lık bir başlangıç ​​fiyatı için, zarif, neredeyse minimalist bir tasarımda EKG ve kalp atış hızı izleme gibi sağlık odaklı özelliklerin yanı sıra kapsamlı fitness takibi sunuyor.

  • smartwatch
  • smartwatch
  • smartwatch

Hala mevcut orijinal Galaxy Watch Active dahil olmak üzere Samsung'un kendi serisinde bile 80 $ 'dan başlayan fiyatlarla daha ucuz seçenekler var. Bununla birlikte, Active2'den daha ucuza gitmek, daha az zil ve ıslık, daha eski teknoloji ve daha küçük bir ekran gibi tasarım konusunda bazı tavizler ile birlikte gelir.

Galaxy Watch 3 piyasaya çıktığında, bunun yerine bunu düşünmek cazip gelebilir. Yine de en az 120 $ daha fazla, biraz daha hantal ve daha eski moda bir görünüme sahip. Ve farklı bir şeyi tercih edenler için Samsung Galaxy Watch Active2 ideal seçim olabilir.

SAMSUNG GALAXY WATCH ACTIVE2 KİMLER İÇİN?

Samsung’un estetiğini beğenen spor fanatikleri Galaxy Watch Active2'ye çekilecek. Çoğu ana akım kullanıcının içgüdüsel olarak tercih edeceği akıllı saat olan Apple Watch amiral gemisinin fitness işlevleriyle baştan sona gidebilir ve sert sporcuya adanmış seçeneklerden daha ucuzdur.


40 mm sürüm için 249,99 ABD doları ve 44 mm sürüm için 279,99 ABD doları olan Active2, örneğin 349,99 ABD dolarından başlayan Garmin'in vivoactive 4'ü gibi bir şeye makul bir alternatiftir.

Apple’ın iOS sistemiyle çalışabilmesine rağmen - bazı sınırlamalarla da olsa, Android kullanıcıları Samsung’un Samsung Galaxy Note20 gibi Android telefonlarla iyi eşleşen ürün serisine daha çok ilgi duyacaklar.


Ayrıca Active2, sırasıyla golfçüler ve koşucular için özel, özel eklenti özellikleriyle birlikte gelen Golf (329,99 $ 'dan başlayan) ve Under Armour (309,99 $' dan başlayan) olmak üzere iki özel sürümde mevcuttur.

Temel bir Fitbit gibi sade bir fitness takipçisi arayanlar, Active2'nin fiyatını fahiş bulacaktır. Ancak, birlikte geldiği tüm özelliklerle, yalnızca adımları saymaktan daha fazlası için kullanılabilecek bir şey isteyenler için buna değer.


Samsung Galaxy İzle Aktif 2

(Resim kredisi: Samsung)

SAMSUNG GALAXY WATCH ACTIVE2: ANAHTAR ÖZELLİKLER SATIN ALMALISINIZ

Akıllı saat, tasarımını ilk Galaxy Watch Active'den taşıyor, ancak biraz daha büyük bir boyutta. Orijinal 39,5 mm yerine, Active2 40 mm veya 44 mm olarak mevcuttur ve buna göre biraz daha büyük bir ekrana sahiptir.

Samsung ayrıca Active2'yi paslanmaz çelik ve orijinal alüminyum olarak sunarak malzemeye özgü renkler sunmuştur: alüminyum için aqua siyah, bulut gümüşü ve pembe altın; paslanmaz çelik için siyah, gümüş ve altın. Ve birlikte verilen silikon bant ile minimal görünümü ve hissi, egzersiz yaparken takmak için idealdir.

Galaxy Watch Active2'nin tasarımının zaferlerinden biri, saatin ince estetiğini korurken ekranlarda dokunsal geri bildirimle gezinmenize olanak tanıyan dijital çerçevesidir. Her ne yaparsanız yapın parlak ve görmesi kolay, her zaman açık AMOLED ekrana sahiptir.


Koşu, yüzme ve eliptik antrenör gibi 7'si otomatik olarak 39 aktiviteyi izleyebildiği için yazılım yetenekleri oldukça sağlamdır. Tabii ki GPS de içerir. Diğer sağlık özellikleri arasında düzensiz kalp ritimlerini kontrol etmek için bir EKG monitörü, bir antrenman sırasında ne kadar oksijen kullanabileceğinizi görmenize yardımcı olmak için V02 max ve yolculuk algılama bulunur. Giyilebilir cihaz uyku ve stres seviyelerini bile izleyecektir.

Galaxy Watch Active2'nin görünümünü, herhangi bir duruma uyacak şekilde çeşitli saat yüzlerine erişimle özelleştirebilirsiniz. Hatta ne giydiğinizi yükleyebilir veya bir fotoğrafını çekebilir ve kıyafetinize uyan bir saat yüzü elde edebilirsiniz ki bu oldukça şık.

LTE, telefonundan uzaklaşmak isteyenler için de bir seçenek ancak kolaylık açısından 130 dolara mal olacak. Ekstra maliyeti karşılayabiliyorsanız, Samsung Pay sayesinde telefonunuzu dolanmadan aramaları cevaplayabilir, metinleri yanıtlayabilir, müzik dinleyebilir ve hatta alışveriş yapabilirsiniz.

Pil ömrü etkileyici bir şekilde 44 mm versiyon için 60 saat ve 40 mm için 43 saat olarak belirlendi. Her zaman ekranda iken, muhtemelen bundan daha azıyla bitireceksiniz, ancak yine de Apple'ın 18 saatini aşıyor.

Samsung Galaxy İzle Aktif 2

(Resim kredisi: Samsung)

SAMSUNG GALAXY WATCH ACTIVE2: THE DOWNSIDES SATIN ALMALISINIZ

Samsung Galaxy Watch Active2'den ne beklediğinize bağlı olarak, öngörülemeyen bazı duvarlar bulabilirsiniz. iPhone kullanıcıları, Android kullanıcılarına kıyasla bazı sınırlı işlevlerle karşılaşacaklar - Samsung Pay gibi özellikler ve mesajları yanıtlama, Android telefon olmadan kullanılamaz.

Kaliteli üçüncü taraf uygulamaları da ciddi şekilde eksiktir. En önemlisi, Spotify'ı müzik akışı için kullanmayanlar, müziklerine erişmeyi zor bulacaktır.

Aslında Android telefonlarını ve Spotify'ı kullananlar için hala birkaç küçük sorun var. Dijital çerçeve çok iyidir, ancak her zaman tam olarak doğru değildir. Bu daha çok tuhaf ama iyileştirme için biraz alan bırakıyor.

Daha da önemlisi, takip edilebilmesi için en azından Samsung'a göre belirli fitness aktivitelerinin doğru yapılması gerekiyor. Örneğin, alternatif bir tutuşla bukleler veya diğer sabit egzersizler yapmak kayıt olmayacaktır.

Samsung Galaxy İzle Aktif 2

(Resim kredisi: Samsung)

SAMSUNG GALAXY WATCH ACTIVE2: VERDICT SATIN ALMALISINIZ

Samsung Galaxy Watch Active2, artık Galaxy Watch 3 piyasaya sürüldüğü için Samsung serisindeki en kaliteli görünümlü giyilebilir cihaz değil, ancak en pahalı da değil. Hala çok keskin görünen bir giyilebilir cihaz ve Samsung Galaxy Watch 3 ile elde edeceğiniz özelliklerin çoğuna sahip. İnce, minimalist görünümü bir egzersiz aksesuarı olarak mükemmel ve zindeliğinizi, sağlığınızı ve hatta dinlenmenizi izlemek için son derece çok yönlü bir yardımcı program .

Samsung Galaxy Watch Active2, bir triatlet için yeterince sağlam olmayabilir ve muhtemelen iOS kullanıcıları için en iyi seçenek değildir. Artı, pazarlık avcıları Galaxy Fit gibi temel giyilebilir cihazları 99 $ 'a kadar düşük bir fiyata bulabilirler. Bununla birlikte, bu akıllı saatin fiyatı orta aralıkta rahat bir şekilde oturuyor ve 400 $ 'ı düşürmeden yüksek kaliteli, çok yönlü bir giyilebilir cihaz isteyen herkes için güzel bir seçim.

Bugünün en iyi Samsung Galaxy Watch Active 2 fırsatları Samsung Galaxy Watch Active 2 ... Dell249,99 GörünümSamsung Galaxy İzle Aktif 2 ... Dell249,99 GörünümBir Samsung Galaxy satın alın ... Amazon 269,99 ABD Doları Teklifin bittiği Pazartesi, Aralık 14 Galaxy Watch Aktif2 (44 mm), ... Samsung 269,99 ABD Doları Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Bunu beğendin mi?