Close
  • Ana
  • /
  • Bağlantılı Ev
  • /
  • Amazon Echo Dot Kids Edition'ı Prime Day'de satın almalı mısınız?

Amazon Echo Dot Kids Edition'ı Prime Day'de satın almalı mısınız?

Amazon Echo Dot Kids Edition, hem içten hem de dıştan çocuklar için bir Echo Dot'tur. İsimde ve ayrıca çocuk dostu kumaş örtüsünde bir ipucu var. Böyle bir şeyin var olması gerçekten şaşırtıcı değil; Amazon, Echo cihazları satma işiyle uğraşıyor, bu nedenle şirket her odada bir Echo olmanızı çok ister.

Bu sizin için de mantıklı geliyor - birden fazla Echo cihazıyla, evinizin her yerinde iletişim kurmak için gerçekten oldukça kullanışlı olan drop-in, arama ve anons işlevlerini kullanabilirsiniz, koridorlarda hiçbir şeye gerek yok ve çocuklarınız da aynısını yapabilir.

Peki Echo Dot Kids Edition gerçekten özel bir cihaz mı yoksa normal bir Echo Dot çocuklarınız için yeterli mi? Çocuk baskısını diğerlerinden farklı kılan nedir? Ayrılmadan ve potansiyel olarak en iyilerinden birini seçmeden önce, Amazon Echo Dot Kids'in kritik faktörlerini yıkalım.Amazon Prime Day fırsatları.

Echo Dot vs Echo Dot Kids Edition: Donanım ve fiyat

Echo Dot Kids Edition'ın dışında bariz bir fark var: Dördüncü nesil Dot üç farklı kumaş rengiyle gelirken, Kids Edition iki sevimli kumaş kaplamadan birine sarılmış olarak geliyor, dost canlısı bir kaplan veya bir panda, daha genç çevresine uyum sağlamasına yardımcı oluyor.


Üçüncü nesle geri dönün (ve eğer bakıyorsanızAmazon Prime Day fırsatlarıÜçüncü nesil Çocuk Sürümü'nün ucuza gittiğini görebilirsiniz) ve kumaş kaplaması ya renkli bir gökkuşağı ya da biraz daha az şatafatlı bir mavi. Ayrıca, dördüncü nesil 22 Ekim'e kadar tam olarak düşmediği için onu biraz daha hızlı alabileceksiniz.

Bu kabuğun altında donanım, aynı hoparlör ve aynı kontrollerle işlevsel olarak aynıdır. Düzenli, küçük Echo Glow gece lambasını kullanmak için bir Çocuk Sürümü'ne sahip olmaya bile gerek yok; bunu herhangi bir Echo cihazıyla çalışacak şekilde ayarlayabilirsiniz.


Yine de maliyet bölümünde işler farklılık gösterir. Kids Edition, Echo Dot'un 49,99 $ fiyat noktasına karşılık 59.99 $ 'dan gelen standart Dot'a göre 10 $' lık bir fiyat primi talep ediyor. Orada sadece bir ABD fiyatı listelediğimizi unutmayın - Amazon, üçüncü nesil Echo Dot Kids Edition'ı İngiltere'de yayınlamadı ve şu anda şirketin yanında düşüp düşmeyeceğinden emin değiliz.Amazon Prime Day fırsatlarıya da Birleşik Krallık'a hiç gelmemek. Bizi izlemeye devam edin.

Bugünün en iyi Echo Dot fırsatları İndirimli Fiyat Yepyeni Echo Dot (4. Nesil, ... Amazon Echo Dot (4. nesil) Amazon $ 49.99 $ 29.99 GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Amazon Echo Dot 3rd ... Amazon Echo Dot (3. Nesil) Yatak Banyosu ve Ötesi $ 39.99 $ 18.99 İnceleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Echo Dot Çocuk Sürümü


(Resim kredisi: Amazon)

Echo Dot vs Echo Dot Çocuk Sürümü: Ekstralar

Bu ekstra para, teknik olarak size ekstra işlevsellik kazandırır. Echo Dot Kids Edition ile birlikte, genellikle aylık 2,99 $ / 1,99 £ 'a mal olan Amazon Kids + (eski adıyla Freetime Unlimited olarak biliniyordu) bir yıllık aboneliktir. Bu, çocuğunuza 1000 yaşına uygun Sesli kitap, bir sürü reklamsız çocuk dostu müzik, Disney gibi birinci sınıf Alexa becerileri, özel çocuk alarmları ve çok daha fazlasını ağlar. Fire tablet gibi başka bir Amazon cihazına sahiplerse özellikle kullanışlıdır, Kids + aboneliğini bir dizi ücretsiz uygulama ve kitaplara erişmek için de kullanabilir - ayrıca Android ve iOS cihazlarda da yararlanabilirsiniz.

Bir Amazon Çocuk hesabına kayıtlı bir cihaz aynı zamanda daha fazla ebeveyn kontrolüne sahip olur; bu, Amazon'un Ebeveyn Kontrol Paneli aracılığıyla bu cihazı kilitleyebileceğiniz, birçok akış hizmetinden açık şarkıları filtreleyebileceğiniz, alışveriş kontrollerini devre dışı bırakabileceğiniz ve zaman sınırlarını ayarlayabileceğiniz anlamına gelir. Güzel, ancak Echo Dot Kids Edition'a özel değil; herhangi bir cihaz, artı olmayan bir Amazon Kids hesabıyla ebeveyn kontrollerini kullanacak şekilde ayarlanabilir, böylece isterseniz eski bir Echo Dot'u yeniden kullanabilirsiniz.

Ek harcama size ayrıca uzatılmış bir garanti sağlar ve bu da (çocuklarınıza bağlı olarak) büyük bir fayda sağlayabilir. Echo Dot Çocuk Sürümü, iki yıllık bir değiştirme planıyla birlikte gelir; Amazon'un söylediği gibi, herhangi bir nedenle kırılırsa size yeni bir birim hakkı verir. Muhtemelen bu, çocuklarınızın Bay Tiger'a banyo yaptırmasına veya zavallı Panda'yı odanın diğer tarafına fırlatmasına kadar uzanır mı? Muhtemelen. Sadece 90 gün sunan standart bir Echo Dot ile Çocuk Sürümü almak büyük bir fark yaratabilir.

Echo Dot Çocuk Sürümü


(Resim kredisi: Amazon)

Amazon Echo Dot Kids Edition'ı satın almalı mısınız?

Bu, Echo Dot ve Echo Dot Kids Edition arasındaki tüm farklılıkların toplamı ile ilgili. Biri çocuklar için üretildi, biri değil, ama gerçekten 'çocuklar için tasarlandı' yönü bir donanım meselesi değil. Dış deriden ayrı olarak işlevsel olarak özdeştirler.

Ancak özel bir cihaz satın almıyorsunuz, bu nedenle Amazon Kids + planına erişmek için indirimli bir yol satın alıyorsunuz.

Yetişkinler için bir Nokta satın alıyorsanız, normal Echo Dot'u alın. Biraz para biriktirmek istiyorsanız, çocuklarınız için aynı şekilde standart bir Echo Dot alabilir ve temel Amazon Kids planı aracılığıyla ebeveyn kontrollerini uygulayabilirsiniz. Ancak Amazon Kids + için bir miktar kullanımınız olabileceğini düşünüyorsanız (ve orada çok fazla teklif var), o zaman Echo Dot Kids Edition için ekstra harcama buna değer ve iki yıllık garanti pastanın kreması görevi görüyor.

Bugünün en iyi Echo Dot fırsatları İndirimli Fiyat Yepyeni Echo Dot (4. Nesil, ... Amazon Echo Dot (4. nesil) Amazon $ 49.99 $ 29.99 GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Amazon Echo Dot 3rd ... Amazon Echo Dot (3. Nesil) Yatak Banyosu ve Ötesi $ 39.99 $ 18.99 İnceleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz