Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Galaxy S9'u satın almalı mısınız yoksa Galaxy Note 9'u mu beklemelisiniz?

Galaxy S9'u satın almalı mısınız yoksa Galaxy Note 9'u mu beklemelisiniz?

Birkaç sıcak yeni amiral gemisi akıllı telefon şehre geldi:Samsung S9veSamsung s9 artı. Sadece Mart ayındayız, ancak bunların 2018'in telefonlarından ikisi olacağına hiç şüphe yok ve bunlara verilen erken tepkilerin çoğu olumlu oldu.


Samsung ve Android hayranıysanız ve gördüklerinizi beğendiyseniz, bu telefonlardan birindeki satın al düğmesini tıklamak için can atıyor olabilirsiniz. Bunu yapmadan önce, yılın ilerleyen saatlerindeSamsung Galaxy Note 9- beklemeye değer mi?

Galaxy S9 ve S9 Plus ile ne elde edersiniz?

Samsung Galaxy S9

Samsung Galaxy S9

Her açıdan, bunlar Samsung'un iki harika yeni telefonu. Bazıları, çok şey değiştirilmediğinden şikayet edebilir.Galaxy S8veGalaxy s8 plus, ancak Samsung'un kazanan bir formülü varsa, neden onu değiştirsin?


Biraz daha küçük çerçevelerin yanı sıra, iki S9 telefon yanlarında bir Exynos 9810 veya Snapdragon 845 işlemci yongası, 4 GB RAM (veya S9 Plus'ta 6 GB) ve genişletilebilen 64 GB, 128 GB veya 256 GB dahili depolama alanı sunar. gerekirse bir hafıza kartı.

Kameralar, gelişmiş düşük ışık performansı için çift diyafram açıklığı ayarı ve videolar için yeni 960 fps ağır çekim modu ile bazı iyileştirmeler görüyor, böylece aksiyona gerçekten yakından bakabilirsiniz.


Pil açısından, S9 için 3.000mAh'lik bir pakete ve S9 Plus için 3.500mAh'lik bir pakete bakıyorsunuz; bunlar, önceki modellerle tamamen aynı kapasitelerde. Bazı dahili optimizasyonlarla, bu telefonların S8 ve S8 Plus'tan daha uzun süre dayanabileceğini umalım.

Halen 2018'de Apple, Google, LG ve diğerlerinden gelecek telefonlarla bile, bunlar önümüzdeki 12 ay içinde çok daha iyi hale gelmesi muhtemel olmayan etkileyici özellikler. Şimdi bir S9 veya S9 Plus satın almayı tercih ederseniz, en az 12 ay ve muhtemelen çok daha uzun bir süre yükseltmeyi düşünmek zorunda kalmayacaksınız.


Android 8.0 Oreo'nun da dahil olduğunu unutmayın, bu nedenle Google'ın sunduğu Samsung derili işletim sisteminin en son sürümüyle güncel kalırsınız. Yüksek fiyatlarda bile S9 ve S9 Plus komutu, şüphesiz harcamaya değer.

Bugünün en iyi Samsung Galaxy S9 fırsatları Kilidi Açılmış Planlar Tello ABDHiçbir sözleşme Samsung Galaxy S9 399 ABD dolarıön ödeme39 $ / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinlerSınırsızveri Çağrıları: ABD, Kanada, Meksika, Çin ve Romanya'ya Veri: 25 GB 4G LTE veri kullanımından sonra sınırsız 2GGörünüm-deTelloMint Mobile ABDHiçbir sözleşme Samsung Galaxy S9 449 ABD dolarıön ödeme25 $ / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler12 GBveri Çağrıları: MX ve CA'ya yapılan çağrılar dahil Metinler: MX ve CA'ya mesajlaşma Veriler: (128 kbps hızlarına yavaşlatıldı)Görünüm-deMint MobileTello ABDHiçbir sözleşme Samsung Galaxy S9 399 ABD dolarıön ödeme29 $ / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler8 GBveri Çağrıları: ABD, Kanada, Meksika, Çin ve Romanya'yaGörünüm-deTelloEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Galaxy Note 9'dan ne bekliyoruz

Galaxy Note 8

Galaxy Note 8

Bir dakika bekleyin, çünkü Samsung bu yıl başka bir büyük telefon lansmanına sahip: Galaxy Note 9'un yenilenmiş, güncellenmiş bir Bixby 2.0 ile birlikte Ağustos ayı civarında çıkmasını bekliyoruz.


Birkaç yıldır Samsung, ana Galaxy S serisine göre daha büyük, daha güçlü, kalem donanımlı bir alternatif olarak bir Note cihazı üretti. Birçok yönden, aslında Samsung'un amiral gemisi olan Note, muazzam ekranıyla (6,3 inç)Galaxy Note 8), yüksek fiyat ve entegre S Pen, herkes için değil.

Geçen yıl Note, Samsung serisinin geri kalanı üzerinde önemli bir kamera yükseltmesi yaptı ve S8 ve S8 Plus'ın yalnızca bir lens ve sensörle yetinmesi gerekirken, cihazın arkasına çift lens kurulumu sağladı.

Note 9'dan ne bekleyebileceğimize gelince, söylenti değirmeninin gerçekten faaliyete geçmesi için henüz çok erken, ancak bir kaynakBir ekran içi parmak izi sensörüne sahip olmak için Not 9- bu bir ilk olacak.

2017'den farklı olarak, Galaxy S telefonları bu yıl ciddi bir kamera darbesi geçirdi ve bu nedenle, herhangi bir farklılık varsa, Note 9'un içindeki teknolojinin o kadar üstün olacağını düşünmüyoruz. Dahili kısımlar da S9 ve S9 Plus ile eşleşmelidir.

Geliştirilmiş Bixby 2.0 smarts şüphesiz S9 ve S9 Plus'a da sunulacak, böylece MWC 2018'de lansmanını yaptığımız telefonlar yerine Note 9'u seçmenizin ana nedenleri olarak daha büyük bir ekran ve kalem bırakıyor. bütçeniz olduğu sürece.

Bugünün en iyi Samsung Galaxy S9 Plus fırsatları Unlocked Mint Mobile US PlanlarıHiçbir sözleşme Samsung galaxy s9 artı 499 ABD dolarıön ödeme25 $ / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler12 GBveri Çağrıları: MX ve CA'ya yapılan çağrılar dahil Metinler: MX ve CA'ya mesajlaşma Veriler: (128 kbps hızlarına yavaşlatıldı)Görünüm-deMint MobileMint Mobile ABDHiçbir sözleşme Samsung galaxy s9 artı 499 ABD dolarıön ödeme20 $ / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler8 GBveri Çağrıları: MX ve CA'ya yapılan çağrılar dahil Metinler: MX ve CA'ya mesajlaşma Veriler: (128 kbps hızlarına yavaşlatıldı)Görünüm-deMint MobileMint Mobile ABDHiçbir sözleşme Samsung galaxy s9 artı 499 ABD dolarıön ödeme15 $ / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler3 GBveri Çağrıları: MX ve CA'ya yapılan çağrılar dahil Metinler: MX ve CA'ya mesajlaşma Veriler: (128 kbps hızlarına yavaşlatıldı)Görünüm-deMint MobileEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Şimdi mi satın almalı yoksa beklemeli mi?

Samsung Galaxy S9

Samsung Galaxy S9

İster şimdi satın alın ister bekleyin, kendinize birinci sınıf bir akıllı telefon alacağınızdan emin olursunuz, bu nedenle bir anlamda doğru seçim için çok fazla zaman harcamayın - Samsung arasında seçim yapacak çok şey olmayacak Galaxy S9, Samsung Galaxy S9 Plus ve Samsung Galaxy Note 9.

Ne yapacağınıza karar vermek, telefon sözleşmenizin de yenileme için ne zaman biteceğine bağlı olabilir. Mevcut telefonunuzla ipinizin sonuna geldiyseniz ve yükseltme şansınız varsa, S9 ve S9 Plus çok çekici seçenekler gibi görünecektir.

Öte yandan, mevcut telefonunuzdan hala memnunsanız ve yükseltme pencereniz hala bir miktar kapalıysa, belki de Galaxy Note 9'un görünmesini beklemek daha iyi bir fikirdir. Beklemek için sadece beş ayın var ... muhtemelen.

Bu telefonlar arasındaki farklar açısından, Note 9'un beraberinde ne getireceğini tam olarak bilmiyoruz, ancak temel farklar muhtemelen biraz daha büyük bir ekran, bu entegre ekran kalemi ve biraz daha yüksek bir fiyat olacak. Ekranda S Pen ile karalama fikri itiraz ederse, bir sonraki lansmanı bekleyin.

Dahili özellikler ve kamera kalitesine gelince, muhtemelen üç telefon arasında yakın bir görüşme olacak, bu nedenle birini veya diğerini seçmek, performans veya yazılım özellikleri açısından büyük bir fark yaratmayacaktır.

Gerçekten yanlış gidemezsiniz: LG, Google, Apple, HTC ve diğerlerinden hala bu yıl gelecek cep telefonlarımız olduğunu unutmayın, bu yüzden web'deki söylentilere ve spekülasyonlara dikkat edin. Kendinize biraz para biriktirmek istiyorsanız, o zaman Galaxy S8, Galaxy S8 Plus veGalaxy Note 8hala görülmeye değer.

Bugünün en iyi Samsung Galaxy Note 8 fırsatları Kilidi Açılmış Planlar Tello ABDHiçbir sözleşme Samsung Galaxy Note 8 359 ABD dolarıön ödeme39 $ / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinlerSınırsızveri Çağrıları: ABD, Kanada, Meksika, Çin ve Romanya'ya Veri: 25 GB 4G LTE veri kullanımından sonra sınırsız 2GGörünüm-deTelloTello ABDHiçbir sözleşme Samsung Galaxy Note 8 359 ABD dolarıön ödeme29 $ / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler8 GBveri Çağrıları: ABD, Kanada, Meksika, Çin ve Romanya'yaGörünüm-deTelloTello ABDHiçbir sözleşme Samsung Galaxy Note 8 359 ABD dolarıön ödeme19 $ / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler4 cigabaytveri Çağrıları: ABD, Kanada, Meksika, Çin ve Romanya'yaGörünüm-deTelloEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz