Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Bu yılki Black Friday anlaşmalarında bir MacBook Air satın almalı mısınız?

Bu yılki Black Friday anlaşmalarında bir MacBook Air satın almalı mısınız?

Daha geçen hafta, Apple'ın M1 işlemcisine sahip yeni bir MacBook Air, 999 £ / 999 $ 'dan aynı fiyata Intel işlemcinin kullanıldığı önceki sürümün tamamen yerini alarak satışa sunuldu. gelişiyleBlack Friday fırsatlarıperakendecilerin eski sürümün fiyatını düşürmeleri ve depolarını boşaltmaları için mükemmel bir zaman olduğu anlamına gelir.


Ancak, tararkenen iyi Apple Black Friday fırsatları, yeni M1 MacBook Air'de gördüğümüz teklifler henüz o kadar büyük değil, bu da alıcılar için biraz sorun yaratıyor.

M1 MacBook Air ile ilgili haberleri takip ediyorsanız, bununkitleselIntel MacBook Air'den daha güçlü. Aslında iki veya üç kat daha hızlı ve aynı anda çok daha uzun pil ömrü ve ayrıca gelişmiş bir ekran.

Bu, Intel MacBook Air'in yalnızca% 10 veya daha az indirimli olduğu durumlarda, insanların mümkünse sadece tam fiyat ödemeyi düşünmelerini öneriyoruz demektir. Yeni makine için biraz fazladan ödeme yaparak hız ve geleceğe hazır olma açısından daha fazla değer elde edersiniz - küçük bir indirim birçok insan için yanlış bir ekonomi olabilir. Özellikle şu anda İngiltere'de M1 MacBook Air'de gerçekten büyük bir indirim varsa!


Apple MacBook Air M1, 256 GB| 999 TL | Şimdi £ 949 | Amazon İngiltere'de £ 50 tasarruf edin
Sadece bir hafta oldu, ancak yepyeni MacBook Air'de şimdiden 50 £ tasarruf edebilirsiniz! Bu makine inanılmazdır, üst düzey profesyonel makinelere benzer performans sunar, ancak sessiz, fansız bir tasarıma sahiptir. 8 GB RAM, güçlü 7 çekirdekli Apple grafikleri ve geniş P3 renk gamına sahip net 2560x1600 ekrana sahiptir.

Bununla birlikte, Intel MacBook Air'i küçük bir indirimle bile almak için bazı iyi nedenler vardır: 1) Sıradışı bir yazılım kullanıyorsanız veElbetteyine de yeni bir makinede çalışacaktır, o zaman Intel akıllıca bir seçimdir - anlaşılması güç yazılımlar yeni makinede beklenmedik hataları yakalayabilir; 2) MacBook'unuzda olabildiğince az harcamanız ve onu yalnızca çok hafif görevler için kullanmanız gerekiyorsa. Bu durumda, Intel MacBook Air hala yeterince iyi olacak ve bir şeyler kurtaracaksınız.


Peki, küçük veya büyük indirimlerle neyi kastediyoruz? İşte Intel MacBook Air'de herkesin düşünebileceği kadar büyük olduğunu söyleyebileceğimiz bir indirim:


Apple MacBook Air Intel çift çekirdekli 256 GB| 999 TL | Şimdi £ 849 | Costco UK'de 150 £ tasarruf edin
2020'nin başlarında piyasaya sürülen bu, en yeni nesil düşük güçlü Intel işlemcileri kullanır ve 8 GB RAM ve 256 GB depolama alanına sahiptir. Kolay ve güvenli oturum açma için yüksek çözünürlüklü 2560x1600 ekran ve Touch ID vardır. Costco'dan satın almak 12,50 £ ücretli üyelik gerektirir, ancak kodu kullanınFIRSATLAR10kasada bunu telafi etmek için başka bir £ 10 indirim için!Anlaşmayı Görüntüle

Gerçekten eski sürüm için ödemeniz gereken en fazla 850 £ / 850 $ olduğunu söyleyebiliriz. Tam fiyatlı M1 MacBook Air ile karşılaştırıldığında, kendinize bir monitör veya eşleştirebileceğiniz bir şey satın almak için yeterli bir tasarruf, bu nedenle genel olarak sağlam ve anlamlı bir tasarruf sağlar. İdeal olarak 800 £ / 800 $ civarında ödeyeceğinizi düşünüyoruz - henüz hiçbir yer onu bu kadar ucuza sunmadı, ancak yeni modelin sunduklarına kıyasla adil bir fiyat indirimi gibi geliyor.

İşte Intel MacBook Air'de gördüğümüz diğer Birleşik Krallık ve ABD anlaşmalarından bazıları - bahsettiğimiz gibi, uygun özel ihtiyaçlarınız varsa bunları satın almak mantıklıdır, ancak paranızın tam karşılığını almadıklarını düşünüyoruz M1 MacBook Air için tam fiyat ödemeye kıyasla.


Apple MacBook Air Intel çift çekirdekli 256 GB| 999 Dolar | Şimdi $ 899 | B&H Photo Video'da 100 $ tasarruf edin
2020'nin başlarında piyasaya sürülen bu, en yeni nesil düşük güçlü Intel işlemcileri kullanır ve 8 GB RAM ve 256 GB depolama alanına sahiptir. Yüksek çözünürlüklü 2560x1600 ekran ve kolay ve güvenli oturum açma için Touch ID vardır.Anlaşmayı Görüntüle

Apple MacBook Air Intel çift çekirdekli 256 GB| 999 TL | Şimdi £ 919 | Köri başına 80 £ tasarruf edin
2020'nin başlarında piyasaya sürülen bu, en yeni nesil düşük güçlü Intel işlemcileri kullanır ve 8 GB RAM ve 256 GB depolama alanına sahiptir. Kolay ve güvenli oturum açma için yüksek çözünürlüklü 2560x1600 ekran ve Touch ID vardır.

Bununla birlikte, Black Friday'de fiyatların daha da düşmesini umuyoruz, bu nedenle, size web'den canlı olarak en iyi fiyatları getiren aşağıdaki otomatik fiyat bulucumuza göz atın.

Bugünün en iyi Apple MacBook Air (Intel, 2020), Apple 13.3 'MacBook Air ile ... BHPhoto849 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleÖğrenciler Macbook satın alıyor, Airpods İndirimli Fiyata sahip Macbook Air - 1.1GHz ... Apple999 $ 899 Anlaşmayı Görüntüleİndirimli Fiyat Apple MacBook Air (13 inç ... Amazon Prime 999 $ 919 Teklifi Görüntüle 2020 Apple MacBook Air 13 '... QVC1.744,96 $ Anlaşmayı GörüntüleDaha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Apple Macbook Air (M1 2020) fırsatları Apple 13.3 'MacBook Air M1 ... BHPhoto999 $ Ön siparişYeni Apple MacBook Air ile ... Amazon Prime 999,99 $ Teklifi Görüntüle Yeni Apple MacBook Air ile ... Amazon Prime 999,99 $ Fırsatı Görüntüle MacBook Air 13.3 'Dizüstü Bilgisayar -... En İyi Satın Al $ 999,99 Teklifi Görüntüle Daha Fazla Fırsat Göster Her 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz en iyi fiyatlar için gün