Close
 • Ana
 • /
 • Oto
 • /
 • Thinkware T700 araç kamerası satın almalı mısınız?

Thinkware T700 araç kamerası satın almalı mısınız?

Ulusal sokağa çıkma kısıtlamaları hafifletildi, ancak uluslararası seyahat planları hala her yerde, 2021 uzun yolculukların yılı olacak. Her zaman birini düşündüken iyi araba aksesuarlarıBir yolculuğa çıkmak bir araç içi kameradır ve neyse ki Thinkware, piyasadaki en gelişmiş araç içi kameralardan birini piyasaya sürdü – Thinkwarere T700.

T700'ü bu kadar gelişmiş yapan nedir? Vodafone Smart SIM tarafından etkinleştirilen yepyeni bir Thinkware Connected Service özelliğine sahiptir ve aralarında dünyanın herhangi bir yerinden araç içi kameranızı ayarlama yeteneği olmak üzere bir dizi temel yeteneğe sahiptir.

Ancak, yeni Thinkware T700 araç içi kameradan başka bir şey yapmalı mısınız? Bunu öğrenmek için bir göz attık…

Thinkware T700 araç kamerası


(İmaj kredisi: Thinkware)

Thinkware T700 araç kamerası: Tasarım

Thinkware T700 araç kamerası gerçekten çok küçük bir pakettir, dikiz aynanızın arkasına düzgünce oturmak ve fark edilmeden sessizce kaydetmek için tasarlanmıştır.

T700, 110 mm x 60,4 mm x 32,2 mm ölçülerindedir ve dikkat dağıtıcı bir ekrana sahip değildir, bunun yerine akıllı telefon uygulamasından veya microSD kartı dizüstü bilgisayarınıza takarak kaydedilmiş görüntüleri izlemeniz gerekir.


Beş düğme, bir büyük kayıt düğmesi, ses kayıt düğmesi, Wi-Fi düğmesi, SOS düğmesi ve son olarak güç düğmesi vardır.

Ön cam için braket, 3M yapışkan ped kullanılarak ön cama takılır ve T700, yuvaya sorunsuz bir şekilde kayar. Yerleştirildikten sonra, lens açılı hale getirilerek önünüzdeki yolun mükemmel görüntüsünü yakalayabilirsiniz.


Güç kablosunun aracınızın sigorta kutusuna bağlanması gerekir, bu nedenle aracın kontağı kapatıldığında bile sürekli olarak güç alır.

Thinkware T700 araç kamerası: Fiyat

Thinkware T700 araç kamerası için en iyi fiyatları aşağıda bulabilirsiniz:

Bugünün en iyi Thinkware T700 fırsatları Thinkware T700 Dash Cam Full... Amazon £ 349 Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Thinkware T700 araç kamerası

(İmaj kredisi: Thinkware)

Thinkware T700 araç kamerası: Özellikler

Makalenin başında belirttiğimiz gibi Thinkware T700, ortalama bir araç içi kameradan daha fazlasını yapabilir.


Thinkware Connected Hizmeti ile, özel Thinkware Connected uygulaması aracılığıyla kaydedilen görüntüleri izlemek, indirmek ve bunlara erişmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Kamera, kamera ayarlarını değiştirmek, görüntüleri incelemek ve indirmek ve ayrıca bellenimi ve hız kamerası veritabanını güncellemek için Thinkware Link uygulaması kullanılarak WiFi üzerinden yerel olarak yönetilebilir.

Şimdiye kadar, bu gerçekten yeni bir şey değil, ancak bu araç kamerası ayrıca aşağıda listelediğimiz bir dizi yenilikçi güvenlik özelliğini etkinleştiren bir LTE bağlantısına sahiptir:

 • Uzaktan canlı görüntü:kullanıcıların araçlarının gerçek zamanlı görüntülerini hem 'sürekli kayıt modunda' hem de 'park modunda' görüntülemelerini sağlayan bir özellik.
 • Gerçek zamanlı park etme etkisi videosu:her türlü araç temasını tespit edebilen ve olayların görüntülerini Thinkware Connected uygulamasındaki bildirimler aracılığıyla doğrudan kullanıcılara iletebilen bir özellik.
 • Acil durum iletişim mesajlaşma:Kaza nedeniyle acil bir durumda, konum ve alarm bilgileri otomatik olarak SOS mesajı ile veya manuel olarak araç içi kameradaki SOS butonu ile kayıtlı cep telefonu acil durum irtibat numarasına SMS ile iletilir.
 • Araç durumu ve sürüş geçmişi:araç aküsü voltaj kontrolü de dahil olmak üzere aracın hareket durumunu izleyen bir özellik. Bu aynı zamanda tarih, saat ve yolculuk mesafesi gibi sürüş davranışı ve seyahat geçmişine ilişkin veri analitiği ile sürüş geçmişinin izlenmesini de içerir. Kamera ayrıca uzaktan kapatılabilir.
 • En son park yerinin görüntüsünü yakaladı:Park Modunda bu özellik, kullanıcıların araç konumunu araç kamerasının ön ve arka görüş kameraları aracılığıyla Full HD kalitesinde görüntülemelerini sağlar.
 • Uzaktan üretici yazılımı veri güncellemesi:Bu özellik sayesinde kullanıcılar, araç içi kamera özelliklerini geliştirmek ve optimum çalışmayı sürdürmek için aygıt yazılımlarını ve hız kamerası verilerini uzaktan uygun bir şekilde yükseltebilir ve güncelleyebilir.

Bu özellikler, 90'dan fazla ülkede dolaşım dahil hiçbir ekstra ücret ödemeden çalışacak bir Vodafone Smart SIM tarafından etkinleştirilir. SIM, özellikle akıllı teknoloji cihazlarında kullanım için tasarlanmıştır ve mevcut bir Vodafone müşterisi olmanıza gerek yoktur.

Buna ek olarak, T700 ayrıca güvenlik kamerası uyarı sistemi, ön araç kalkış uyarısı ve şeritten ayrılma uyarı sistemleri, ön çarpışma uyarı sistemi ve düşük hızlı ön çarpışma uyarı sistemini içeren yol güvenliği özelliklerine sahiptir. sürücüler için daha fazla yol güvenliği.

Thinkware T700 araç kamerası

(İmaj kredisi: Thinkware)

Thinkware T700 araç kamerası: Performans

T700 ayrıca 1080p full HD çözünürlük ve ön ve arka 140 derecelik geniş görüş alanı (Thnkview Arka kameranız varsa) ile yolun geniş bir görünümünü sunar.

Buna ek olarak, gece park görüntülerinin parlaklığını artıran gerçek zamanlı görüntü sinyali işleme ile birlikte gelen araç içi kameranın Süper Gece Görüşü özelliğinden de yararlanabilirsiniz.

Park etme konusunda, T700, Hareket ve Darbe Algılama veya hızlandırılmış kayıt ile enerji tüketimini %60 oranında azaltan Enerji Tasarruflu Park Kaydı'nı içeren zengin özelliklere sahip Park Modundan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar.

1080p çözünürlük, en üst düzey bir araç kamerası için uygundur ve görüntüleri indirmeyi ve izlemeyi kesinlikle kolaylaştırır, ancak daha yüksek çözünürlüklü görüntüler arıyorsanız, 4K kayıt sunan araç kameraları vardır.

Thinkware T700 araç kamerası: Karar

Bu Thinkware T700, uzun bir özellik listesine sahip çok etkileyici bir araç kamerasıdır. Akıllı telefonunuzun her zaman yanınızda olmasına olan güveni ortadan kaldırmasını seviyoruz - sadece dikiz aynasının arkasında oturuyor ve çalışıyor.

4K kayıt seçeneği görmek isterdik, ancak MicroSD kartımız, cüzdanımız ve dizüstü bilgisayar grafik kartımız 1080p'de maksimuma çıktığı için mutlu.

T700 bağlantılı araç kamerası şu anda piyasada ve 16 GB SD kartlı 1 Kanal için 269 £, 2 Kanal için 32 GB SD kartla 349 £ fiyatla fiyatlandırıldı.

Bir Vodafone Smart SIM, Thinkware Dash kamera kullanıcıları için Birleşik Krallık'ta ayda 3 sterline mal oluyor.

Bugünün en iyi Thinkware T700 fırsatları Thinkware T700 Dash Cam Full... Amazon £ 349 Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz