Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Yalnızca SIM fırsatları: Ayda 3,99 £ 'dan başlayan fiyatlarla 2020'deki en iyi İngiltere planları

Yalnızca SIM fırsatları: Ayda 3,99 £ 'dan başlayan fiyatlarla 2020'deki en iyi İngiltere planları

Yalnızca SIM anlaşmaları birçok kişi için mükemmel bir seçenek olabilir. Belki de uygun fiyatlı SIM içermeyen bir telefon çantanıza taktınız veya sözleşmenizin sonuna geldiniz, şimdi eski telefonunuza takılmak için yeni bir SIM'e ihtiyacınız var.

Ve neyse ki, bir tane aramanızın nedeni ne olursa olsun, şu anda mevcut olan, mümkün olan en ucuz planlardan flamalar ve oyuncular için kutsal kaseye kadar, sınırsız veri olan çok çeşitli SIM fırsatları var.

Yalnızca SIM fiyatları karşılaştırması:

1 fiyattan 1 teklif gösteriliyor Sırala Önerilen Fiyat (düşükten yükseğe) Fiyat (yüksekten düşüğe) Ürün Adı (A'dan Z'ye) Ürün Adı (Z'den A'ya) Satıcı adı (A'dan Z'ye) Satıcı adı (Z'den A'ya) Yalnızca SIM ( Black) 1 Üç Amazon $ 13.81 Anlaşmayı Görüntüle

Ve seçim zenginliğinin yanı sıra, birçok SIM artık hem 4G hem de 5G uyumluluğuyla birlikte geliyor, yani 5G ahizeli oyunun ilerisinde olanlar da burada doğru seçeneği bulabilirler.

Dışarıdaki tasarruflu müşteriler için, bir SIM planına yatırım yapmak, telefon sözleşmenizden tasarruf etmenin en iyi yolu gibi görünüyor. Önceden yatıracak paranız varsa, SIM içermeyen bir anlaşma, bir telefon sözleşmesinin maliyetini kolaylıkla azaltabilir.


Elbette, tam olarak neye ihtiyacınız olduğunu biliyorsanız, en ucuz seçenekleri bulmak için yukarıdaki fiyat karşılaştırma tablosundan yararlanın. Ancak yine de ideal planınızı oluşturmaya çalışıyorsanız, daha fazlasını öğrenmek için aşağıdaki bilgileri kullanın.

Yalnızca SIM fırsatları: şu anda en iyi seçenek


Pingtwitter'ün Black Friday SIM'i yalnızca en çok tercih edilen anlaşma

Yalnızca Smarty SIM |Bir aylık hareketli plan | İstediğiniz zaman iptal edin | Sınırsız veri | Sınırsız arama ve kısa mesaj | £ 15 / ay
Bu SIM'i yalnızca Pingtwitter'te daha yüksek olanı öneremeyiz. SIMO'nun sunduğu sınırsız her şeyi seviyoruz ve bunları düzenli olarak tanıtıyoruz, ancak hiç bu kadar iyi birini görmedik. Ayda sadece 15 £ karşılığında sınırsız veri, arama ve kısa mesaj alırsınız ve dahası, herhangi bir sözleşme eklenmeden, yalnızca bir aylık bir sürekli plan, yani istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Tek kelimeyle inanılmaz. Anlaşmayı Görüntüle

Yalnızca SIM anlaşması nedir?

Yalnızca en iyi SIM fırsatları


'Abone Kimlik Modülü' anlamına gelir, ancak bilinmesi gereken önemli şey, bir SIM'in herhangi bir telefondan arama yapmanıza, mesaj göndermenize ve verileri kullanmanıza izin vereceğidir. Hangi planı tercih ettiğinize bağlı olarak aramalarda, mesajlarda ve verilerde birden çok farklı boyut, fiyat ve sınır vardır.

Ayrıca, arama veya metin gerektirmeyen tabletler, bilgisayarlar ve diğer sistemler için veri SIM'leri de alabilirsiniz.


Benim için en iyi ağ hangisi?

Yalnızca SIM anlaşmaları


EE:
Hem İngiltere'nin en popüler ağı hem de en hızlı 4G ağı, ona oldukça güçlü övünme hakları veriyor. Ancak, EE'nin SIM planları dünyasında yetersiz kalma eğiliminde olduğu yerlerde fiyat söz konusudur.EE telefon fırsatlarıucuz olma eğiliminde değil ve SIM'leri için de aynı şey söylenebilir! Dolayısıyla, EE'de iyi bir fiyat görürseniz, kapmaya değer.

Vodafone:
Vodafone, Three gibi, yalnızca SIM anlaşmaları dünyasında gelişme eğilimindedir. İster doğrudan Vodafone web sitesine gidin ister üçüncü taraf bir perakendeci aracılığıyla, Vodafone'da en ucuz seçeneklerden bazılarını bulacaksınız. Vodafone'un ücretsiz hediye veren VeryMe hizmeti, hizmetine katılmak için bir başka neden. Ancak, Vodafone'da sınırsız veri almaya karar verirseniz, ağın uygulayabileceği hız sınırlarına karşı dikkatli olun.

Üç:
Ah Üç, geçen bir veya iki yıldır bu ağ yalnızca SIM anlaşmalarının dünyasına hakim oldu. Sınırsız veri? Üç en iyi seçeneklere sahiptir. Ucuz planlar? Üç tam orada. Three'nin en iyi SIM'lerini doğrudan sitesinden bulacaksınız.

O2:
O2'nin güçlü bir USP'si olması gerekmez, ancak sahip olduğu şey, size ucuz öğle yemeği fırsatlarından ön sipariş konser biletlerine kadar her şeyi güvence altına alan Öncelikli ödüllerdir. Bunu ülke geneline yayılmış binlerce Wi-Fi bağlantı noktasıyla eşleştirin ve O2 güçlü bir seçenektir.

Giffgaff:
Giffgaff gururla 'sizin tarafınızdan yönetilen mobil ağ' olduğunu iddia ediyor, ancak şaşırtıcı olmayan bir şekilde, bu ağı siz yönetmiyorsunuz, O2 bunu bozduğum için üzgünüm. Giffgaff, SIM planlarını 'Goodybags' olarak adlandırıyor ve şu anda etrafındaki en güçlü tekliflerden bazılarını sunuyor. Giffgaff'ın tüm SIM'leri 1 aylık hareketli planlar olmakla birlikte, hepsi de fiyat için bazı büyük miktarlarda veri sunuyor.

ID Mobile:
Carphone Warehouse'un kendi ağı olan iD Mobile'ın adına birkaç faydası var. En açık olanı, ucuz fiyatıdır. İngiltere'nin en ucuz SIM planına sahip ve çok sayıda düşük maliyet sunuyor. Üstelik, tüm planları 1 aylık devreden sözleşmelerle çalışıyor, yani istediğiniz zaman ayrılabilirsiniz.

Voxi Mobile:
Yukarıdaki iD gibi, Voxi 1 aylık sürekli sözleşmeler veriyor. Ancak Voxi'yi gerçekten benzersiz kılan şey, sosyal medyaya olan yaklaşımıdır. Facebook, Whatsapp ve diğer bazı platformlar için kesinlikle hiçbir veri kullanmayacaksınız.

Virgin Mobile:
Virgin, yalnızca SIM anlaşmaları söz konusu olduğunda 12 ve 24 aylık sözleşmeler sunar. Daha ucuz, daha küçük seçeneklerden sınırsız verilere kadar değişen veri planlarını kapsar. Halihazırda Virgin müşterileri olanlar için ekstra para biriktirebilirsiniz.

Smarty Mobile:
Smarty Mobilesadece SIM dünyasının en yeni üyelerinden biridir ve yine de en iyi seçeneklerden biri olmaya devam etmektedir. Voxi ve GiffGaff gibi, 1 aylık sözleşmelerle çalışır, yani istediğiniz zaman ayrılabilirsiniz. Aynı zamanda civardaki en ucuz fiyatlardan bazılarını sunar.

Lebara:
Lebara, yukarıdaki seçeneklere çok benzer. 1 aylık hareketli planlar sunar ve en iyi değerini daha düşük veri noktalarında bulur, genellikle 2 GB veri işareti civarında en iyi fiyatları alır. Ve tüm planlarıyla birlikte, Lebara bir dizi uluslararası arama sunar.

Yalnızca SIM anlaşmalarından ne kadar veriye ihtiyacım var?

Yalnızca SIM anlaşmaları

Bu sorunun yanıtlanması zordur ve tamamen telefonunuzun belirli uygulamalarını ve özelliklerini ne kadar kullandığınıza bağlıdır.

500 MB:Dürüst olacağız, telefonunuzda neredeyse hiç internet erişimi kullanmadığınız sürece, 1GB'nin altındaki herhangi bir şeye gitmemenizi tavsiye ederiz. Ancak, eğerGerçekten misosyal medyayı, interneti veya başka bir şeyi kullanmayacak ve sadece ara sıra gelen e-postaları kontrol edecek ve hızlı bir Google araması yapacak, bu mükemmel olacak.

1-3 GB:Bu boşluktaki herhangi bir şeyle, sosyal medyada gezinebilir, e-postalara göz atabilir ve genel Google aramaları gerçekleştirebilirsiniz. Akış, indirme veya güncelleme dünyalarına girmeye başlayın ve veri sınırınıza çok hızlı bir şekilde ulaşacaksınız.

5-10 GB:Çoğu insan 5-10 GB'ın ihtiyaçlarına tam olarak uyduğunu görecektir. Her ay bir miktar Netflix SD akışı alabilir, tüm sosyal medya aktivitelerinizi yapabilir ve geçme korkunuz kalmaz.

10-30 GB:Trende TV şovları izlemek ister misiniz? Belki hareket halindeyken bir uygulama indirebilir misiniz? Bu tür havale işlemlerinde, veri yoğun hizmetlerin çoğunun sizi çok fazla etkilemediğini göreceksiniz - bunları her zaman yapmadığınız sürece!

30 + GB:Bu noktada, ne kadar veri kullandığınız konusunda endişelenmenize gerek kalmama aralığına giriyoruz. Tüm uygulamalarınızı kolaylıkla kullanabilirken, herhangi bir sorun fark etmeden kolayca HD içerik akışı yapabileceğinizi, uygulamaları, filmleri ve güncellemeleri indirebileceğinizi göreceksiniz.

Sınırsız:Adında ... İnternet kullanımınızda hiçbir şekilde büyük harf yok. Sınırsız olduğunuzda, verilerinizi zaten sık sık kullandığınızı bilmeniz gerekir. Şu anda yalnızca 10-20 GB veri kullanıyorsanız ... bu sizin için olmayacak.

  • iPhone 11 fırsatları: bu popüler Apple telefonunda en iyi fiyatları görün

SIM mi yoksa yeni bir telefon sözleşmesi mi almalıyım?

Bu zor bir karar. Bir sözleşme sizin için tüm zorlu işleri alırken, uzun vadede daha pahalı hale gelir. SIM içermeyen bir telefon için ödeme yapmak için önceden daha büyük bir meblağ ödemekten çekinmezseniz, yalnızca bir SIM anlaşmasıyla birleştirildiğinde bu şekilde en iyi fiyatı güvence altına almış olursunuz.

Ancak,cep telefonu fırsatlarıiki büyük fayda sunar - kolaylık ve maliyet dağılımı. Çoğu durumda daha fazla ödeme yapacak ve 24 aylık bir sözleşmeye bağlı kalacaksınız, ancak ödemelerinizi daha kolay aylık faturalara yoğunlaştırabilir ve hem telefonunuzu hem de SIM planınızı ayrı ayrı sıralama konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Eski numaramı yeni bir SIM planıyla saklayabilir miyim?

Telefon numaranızı saklamak, çoğu perakendecide 'geçiş için metin' hizmetleri sunulduğu için eskiden olduğundan çok daha kolay. Bu, sayıları değiştirmek için basitçe bir sayı yazabileceğiniz anlamına gelir.

Artık 'kelimesini içeren ücretsiz bir metin gönderebilirsinizPAC'için65075. Sağlayıcınızın 1 dakika içinde 30 gün süren bir PAC kodu ile yanıt vermesi gerekecektir. Bu yanıt, erken sonlandırma bilgilerini ve kullandıkça öde ücretlerini içerecektir.

Oradan, PAC kodunuzu yeni sağlayıcınıza vermeniz yeterlidir. Artık mesaj atabilirsiniz 'BİLGİ'için85075sözleşmeniz hakkında bilgi almak için. Bu, ödemeniz gerekebilecek ücretleri veya sözleşmenizi erken bitirip bitiremeyeceğinizi içerir.

Artık yeni PAC kodunuzu ağınızdaki çevrimiçi hesabınız üzerinden de talep edebilirsiniz. Mesajlaşma seçeneği gibi, ağınız da bir dakika içinde yanıt vermelidir. Hesabınıza bağlı birden fazla numaranız varsa (örneğin aile hesapları), PAC'nizi çevrimiçi olarak talep etmelisiniz.

Sözleşme uzunluğu: seçeneklerim nelerdir?

Yalnızca SIM anlaşması alırken sözleşme uzunluğu açısından üç ana seçenek vardır:

1 aylık devreden sözleşmeler:
Bu tür seçenekler, sözleşmesi sona eren ve bir sonrakini alana kadar zaman kaybetmeye çalışan herkes için harikadır. Ya da uzun bir sözleşmeye hapsolmaktan hoşlanmıyorsanız. Şaşırtıcı derecede geniş bir 1 aylık sözleşmeler yelpazesi vardır, ancak en iyisi Voxi, Smarty, GiffGaff ve iD Mobile'dan gelir.

12 aylık sözleşmeler:
12 ay, çoğu SIM planının göründüğünü göreceğiniz uzunluktur. Three, EE ve Vodafone'un en iyi teklifleri de dahil olmak üzere en iyi tekliflerden bazıları bu sözleşme süresinde görünme eğilimindedir ve çoğu insan burada sonuçlanır.

24 aylık sözleşmeler:
Yalnızca SIM, bu kadar uzun süreli sözleşmeler nadir olma eğilimindedir, genellikle bunun yerine 12 ayda görünür. Bununla birlikte, ara sıra pazarlık bazen görünebileceğinden, 24 aylık seçenekleri akılda tutmaya değer.

Yalnızca SIM anlaşmalarıyla sınırsız çağrı ve mesaja ihtiyacım var mı?

Gerçekçi olarak, bu, planların çoğunda mutlaka endişelenmeniz gereken bir şey değildir, günümüzde mevcut SIM anlaşmalarının çoğu otomatik olarak hem arama hem de metinlerden tamamen sınırsız bir şekilde gelir.

Kendinizi bunları içermeyen bir planda bulursanız, kendinize buna ihtiyacınız olup olmadığını sorun. Çok sayıda arama ve mesaj mı yazıyorsunuz yoksa veri sınırınıza daha fazla mı güveniyorsunuz?

Tabletim veya diğer cihazım için bir SIM alabilir miyim?

Basit bir cevapla - Evet. Tabletler ve bilgisayarlar gibi verilere özel SIM'ler vardır, bu da yalnızca veri için ödeme yapmanıza olanak tanır - arama veya metin dahil değildir. Bunların bir koleksiyonunu sayfanın üst kısmındaki karşılaştırma tablosunda bulabilirsiniz.

Daha fazla oku: