Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Yalnızca SIM fırsatları: Ağustos 2021'deki en iyi İngiltere planları

Yalnızca SIM fırsatları: Ağustos 2021'deki en iyi İngiltere planları

Yalnızca SIM anlaşmaları, birçok kişi için mükemmel bir seçenek olabilir. Belki de SIM'siz pazarlıklı bir telefon aldınız veya sözleşmenizin sonuna geldiniz, şimdi eski ahizenize sıkışmak için yeni bir SIM'e ihtiyacınız var.


Ve neyse ki, arama sebebiniz ne olursa olsun, mümkün olan en ucuz planlardan yayıncılar ve oyuncular için kutsal kâseye kadar, sınırsız veriye kadar geniş bir yelpazede yalnızca SIM fırsatları mevcut.

Yalnızca SIM fırsatları damükemmelöğrenciler için, bu yüzden SIM'imize girdik, yalnızcaokula dönüş rehberi. Bu kılavuz, ucuz, sözleşmesiz yalnızca SIM fırsatları gibi öğrenciler için mükemmel olduğunu düşündüğümüz en iyi ürün ve hizmetlerle doludur, bu nedenle yakında okula, koleje veya üniversiteye geri dönecekseniz bir göz atmayı unutmayın. . Ucuz telefonlardan ve dizüstü bilgisayarlardan uygun fiyatlı fitness takip cihazlarına ve TV'lere kadar bu kılavuzda öğrenciler yer almaktadır.

SIM yalnızca karşılaştırma yapar

Seçenek zenginliğinin yanı sıra, birçok SIM artık hem 4G hem de 5G uyumluluğu ile geliyor, yani 5G ahize ile oyunun ilerisinde olanlar burada da doğru seçeneği bulabilirler.

Dışarıdaki tutumlu müşteriler için, bir SIM planına yatırım yapmak, telefon sözleşmenizden tasarruf etmenin en iyi yolu gibi görünüyor. Önceden koyacak paranız varsa, SIM'siz bir anlaşma, bir telefon sözleşmesinin maliyetini kolaylıkla azaltabilir.


Tabii ki, tam olarak neye ihtiyacınız olduğunu zaten biliyorsanız, en ucuz seçenekleri bulmak için yukarıdaki fiyat karşılaştırma tablosundan yararlanmanız yeterlidir. Ancak hala ideal planınızı oluşturmaya çalışıyorsanız, daha fazlasını öğrenmek için aşağıdaki bilgileri kullanın.

Yalnızca SIM fırsatları: şu anda en iyi seçim


Yıldız Fırsatı

Yalnızca Smarty SIM |Bir aylık haddeleme planı | İstediğiniz zaman iptal edin | Sınırsız veri | Sınırsız arama ve metin | £20/ay
Bu SIM'in sadece burada Pingtwitter'te daha yüksek bir anlaşma yapmasını öneremeyiz. SIMO'nun sunduğu sınırsız her şeyi seviyoruz ve düzenli olarak tanıtıyoruz, ancak bunun kadar iyisini hiç görmemiştik. Ayda yalnızca 20 £ karşılığında sınırsız veri, arama ve metin alırsınız ve dahası, herhangi bir sözleşme eklenmeden, yalnızca bir aylık bir sürekli plan olmadan alırsınız, yani istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. İnanılmaz.Fırsatı Görüntüle

Yalnızca SIM anlaşması nedir?

Yalnızca en iyi SIM fırsatları


'Abone Kimlik Modülü' anlamına gelir, ancak bilinmesi gereken önemli şey, SIM'in herhangi bir telefondan arama yapmanıza, kısa mesaj göndermenize ve verileri kullanmanıza izin vermesidir. Hangi plana bağlı olduğunuza bağlı olarak aramalar, metinler ve veriler için birden fazla farklı boyut, fiyat ve üst sınır vardır.

Ayrıca arama veya metin gerektirmeyen tabletler, bilgisayarlar ve diğer sistemler için veri SIM'leri de alabilirsiniz.


Hangi ağ benim için en iyisidir?

Sadece SIM fırsatları


EE:
Hem İngiltere'nin en popüler ağı hem de en hızlı 4G ağı, ona oldukça güçlü övünme hakları veriyor. Ancak, EE'nin SIM planları dünyasında yetersiz kaldığı yer fiyattır.EE telefon fırsatlarıucuz olma eğiliminde olmayın ve aynısı SIM'leri için de söylenebilir! Yani EE'de iyi bir fiyat görürseniz, kapmaya değer.

Vodafone:
Vodafone, Three gibi, yalnızca SIM anlaşmaları dünyasında gelişme eğilimindedir. İster doğrudan Vodafone web sitesine gidin, ister üçüncü taraf bir bayi aracılığıyla, Vodafone'da en ucuz seçeneklerden bazılarını bulacaksınız. Vodafone'un ücretsiz hediyeler dağıtan VeryMe servisi, servisine katılmak için bir başka neden. Ancak, Vodafone'da sınırsız veri almaya karar verirseniz, ağın uygulayabileceği hız sınırlarına karşı dikkatli olun.

Üç:
Ah Üç, son bir veya iki yıldır bu ağ, yalnızca SIM anlaşmaları dünyasına hakim oldu. Sınırsız veri? Üç en iyi seçeneklere sahiptir. Ucuz planlar? Üç tam orada. Three'nin en iyi SIM'lerini doğrudan kendi sitesinden bulacaksınız.

O2:
O2'nin mutlaka güçlü bir USP'si yoktur, ancak sahip olduğu şey, ucuz öğle yemeği fırsatlarından ön sipariş konser biletlerine kadar her şeyi güvence altına alan Öncelikli ödüllerdir. Bunu ülke geneline yayılmış binlerce Wi-Fi erişim noktasıyla eşleştirin ve O2 güçlü bir seçenektir.

Giffgaff:
Giffgaff gururla bunun 'sizin yönettiğiniz mobil ağ' olduğunu iddia ediyor ama şaşırtıcı olmayan bir şekilde bu ağı siz yönetmiyorsunuz, O2...bunu kırdığımız için üzgünüm. Giffgaff, SIM planlarını 'Goodybags' olarak adlandırıyor ve şu anda en güçlü tekliflerden bazılarını sunuyor. Giffgaff'ın tüm SIM'leri 1 aylık hareketli planlar olmakla birlikte, hepsi de fiyat için büyük miktarda veri sunuyor.

Kimlik Mobil:
Carphone Warehouse'un kendi ağı olan iD Mobile'ın birkaç avantajı vardır. En açık şekilde ucuz fiyatlandırması. İngiltere'nin en ucuz SIM planına sahiptir ve çok sayıda düşük maliyet sunar. Bunun da ötesinde, tüm planları 1 aylık sürekli sözleşmelerle çalışır, yani istediğiniz zaman ayrılabilirsiniz.

Voxi Mobil:
Yukarıdaki iD'ye çok benzeyen Voxi, 1 aylık geçici sözleşmeler veriyor. Ancak Voxi'yi gerçekten benzersiz kılan şey, sosyal medyaya yaklaşımıdır. Facebook, Whatsapp ve diğer birçok platform için kesinlikle hiçbir veri kullanmayacaksınız.

Bakire Mobil:
Virgin, yalnızca SIM anlaşmaları söz konusu olduğunda 12 ve 24 aylık sözleşmeler sunar. Daha ucuz, daha küçük seçeneklerden sınırsız veriye kadar değişen veri planlarını kapsar. Mevcut Virgin müşterileri olanlar için ekstra paradan tasarruf edebilirsiniz.

Akıllı Mobil:
Akıllı MobilSIM sadece fırsatlar dünyasının en yeni üyelerinden biridir ve yine de oradaki en iyi seçeneklerden biri olmaya devam etmektedir. Voxi ve GiffGaff gibi, istediğiniz zaman ayrılabileceğiniz anlamına gelen 1 aylık sözleşmelerle çalışır. Aynı zamanda çevredeki en ucuz fiyatlardan bazılarını sunar.

Lebara:
Lebara, yukarıdaki seçeneklere çok benzer. 1 aylık hareketli planlar sunar ve en iyi değerini daha düşük veri noktalarında bulur ve genellikle 2 GB veri işareti civarında en iyi fiyatları alır. Ve tüm planlarıyla birlikte Lebara, belirli sayıda uluslararası arama sunar.

Yalnızca SIM anlaşmalarından ne kadar veriye ihtiyacım var?

Sadece SIM fırsatları

Bu soruyu yanıtlamak zor ve tamamen telefonunuzun belirli uygulamalarını ve özelliklerini ne kadar kullandığınıza bağlı.

500MB:Dürüst olacağız, telefonunuzda neredeyse hiçbir zaman herhangi bir internet erişimi kullanmadığınız sürece, 1 GB'ın altındaki herhangi bir şeye gitmemenizi tavsiye ederiz. Ancak, eğerGerçektensosyal medyayı, interneti veya başka bir şeyi kullanmayacak ve arada sırada gelen e-postaları kontrol edip hızlı bir Google araması yapacak, bu mükemmel olacak.

1-3 GB:Bu boşluktaki herhangi bir şeyle, sosyal medyada gezinebilir, e-postalara göz atabilir ve genel Google aramaları yapabilirsiniz. Akış, indirme veya güncelleme dünyalarına girmeye başlayın ve veri sınırınıza çok hızlı bir şekilde ulaşacaksınız.

5-10 GB:Çoğu insan 5-10 GB'ın ihtiyaçlarına mükemmel şekilde uyduğunu görecektir. Her ay biraz Netflix SD akışı alabilir, tüm sosyal medya faaliyetlerinizi gerçekleştirebilir ve devam etme korkunuz olmaz.

10-30GB:Trende TV şovları yayınlamak ister misiniz? Belki hareket halindeyken bir uygulama indirmek? Bu tür bir görevde, veri yoğun hizmetlerin çoğunun sizi çok fazla etkilemediğini göreceksiniz - bunları her zaman yapmadığınız sürece!

30 + GB:Bu noktada, ne kadar veri kullandığınız konusunda endişelenmenize gerek kalmaması aralığına giriyoruz. HD içeriği kolayca aktarabileceğinizi, uygulamaları, filmleri ve güncellemeleri herhangi bir sorun fark etmeden indirebileceğinizi ve tüm uygulamalarınızı kolaylıkla kullanabileceğinizi göreceksiniz.

Sınırsız:Adında... internet kullanımınızda herhangi bir büyük harf yok. Sınırsız olduğunuzda, verilerinizi zaten sık sık kullandığınızı bilmek zorunda kalacaksınız. Şu anda yalnızca 10-20 GB veri kullanıyorsanız... bu sizin için olmayacak.

  • iPhone 11 fırsatları: Bu popüler Apple el cihazında en iyi fiyatları görün

Bir SIM veya yeni bir telefon sözleşmesi almalı mıyım?

Bu zor bir karar. Bir sözleşme sizin için tüm zor işi hallederken, uzun vadede daha pahalı hale gelir. SIM'siz bir telefon için önceden daha büyük bir meblağ ödemeyi düşünmezseniz, yalnızca SIM anlaşmasıyla birleştirildiğinde en iyi fiyatı bu şekilde elde etmiş olursunuz.

Yine de,cep telefonu fiyatlarıiki büyük avantaj sunar - kolaylık ve maliyetlerin yayılması. Çoğu durumda daha fazla ödeme yapacak ve 24 aylık bir sözleşmeye bağlı kalacaksınız, ancak ödemelerinizi daha kolay aylık faturalara sıkıştırabilir ve hem telefonunuzu hem de SIM planınızı ayrı ayrı sıralama konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Eski numaramı yeni bir SIM planıyla saklayabilir miyim?

Telefon numaranızı tutmak, çoğu perakendecide 'geçiş yapmak için metin' hizmetleri sunulduğu için eskiden olduğundan çok daha kolay. Bu, sayıları değiştirmek için bir numarayı kolayca yazabileceğiniz anlamına gelir.

Artık ' kelimesini içeren ücretsiz bir metin gönderebilirsiniz.PAC' ile65075. Sağlayıcınız, 30 gün boyunca sürecek bir PAC koduyla 1 dakika içinde yanıt vermek zorunda kalacaktır. Bu yanıt, erken fesih bilgilerini ve kullandıkça öde ücretlerini içerecektir.

Oradan yeni sağlayıcınıza PAC kodunuzu vermeniz yeterlidir. Artık mesaj da yazabilirsiniz'BİLGİ' ile85075sözleşmeniz hakkında bilgi almak için Bu, ödemeniz gereken ücretleri veya sözleşmenizi erken bitirip bitiremeyeceğinizi içerir.

Artık yeni PAC kodunuzu ağınızdaki çevrimiçi hesabınız aracılığıyla da talep edebilirsiniz. Mesajlaşma seçeneği gibi, ağınız da bir dakika içinde yanıt vermelidir. Hesabınıza bağlı birden fazla numaranız varsa (örneğin aile hesapları), PAC'nizi çevrimiçi olarak talep etmelisiniz.

Sözleşme uzunluğu: seçeneklerim nelerdir?

Yalnızca SIM anlaşması alırken sözleşme uzunluğu açısından üç ana seçenek vardır:

1 aylık geçici sözleşmeler:
Bu tür seçenekler, sözleşmesi sona eren ve bir sonraki sözleşmesini alana kadar zaman öldürmeye çalışan herkes için harikadır. Ya da uzun bir sözleşmeye hapsolmaktan hoşlanmıyorsanız. Şaşırtıcı derecede geniş bir yelpazede harika 1 aylık sözleşmeler var, ancak en iyisi şuradan geliyor:Voxi,akıllı,GiffGaffveiD Mobil.

12 aylık sözleşmeler:
12 ay, çoğu SIM planının göründüğünü göreceğiniz süredir. Three, EE ve Vodafone'un en iyi teklifleri de dahil olmak üzere en iyi tekliflerden bazıları, bu sözleşme süresinde görünme eğilimindedir ve çoğu insanın sona ereceği yerdir.

24 aylık sözleşmeler:
Yalnızca SIM sözleşmeleri bu kadar uzun sürelidir ve genellikle bunun yerine 12 ayda ortaya çıkar. Bununla birlikte, ara sıra pazarlık bazen ortaya çıkabileceğinden, 24 aylık seçenekleri akılda tutmakta fayda var.

Yalnızca SIM fırsatlarıyla sınırsız arama ve kısa mesaja ihtiyacım var mı?

Gerçekçi olarak, bu planların çoğunda endişelenmeniz gereken bir şey değil, bugünlerde SIM anlaşmalarının çoğu otomatik olarak tamamen sınırsız arama ve metin kaynağı ile geliyor.

Kendinizi bunları içermeyen bir planda bulursanız, buna ihtiyacınız olup olmayacağını kendinize sorun. Çok sayıda arama ve kısa mesaj mı yapıyorsunuz yoksa veri sınırınıza mı daha çok güveniyorsunuz?

Tabletim veya diğer cihazım için bir SIM alabilir miyim?

Basit bir cevapla - Evet. Tabletler ve bilgisayarlar gibi, yalnızca veri için ödeme yapmanıza olanak tanıyan verilere özel SIM'ler vardır - aramalar veya metinler dahil değildir. Bunların bir koleksiyonunu sayfanın üst kısmındaki karşılaştırma tablosunda bulabilirsiniz.

Daha fazla oku: