Close
  • Ana
  • /
  • Ev Aletleri
  • /
  • SimpliSafe ev güvenlik sistemi incelemesi: kapsamlı gönül rahatlığı

SimpliSafe ev güvenlik sistemi incelemesi: kapsamlı gönül rahatlığı

Çeşitli nedenlerle - zaman, para - birçoğumuz akıllı ev sistemlerimizi parça parça oluşturuyoruz.güvenlik kamerasıburada, birakıllı fişorada ve kimin ne yaptığı konusunda çok fazla dikkat göstermemek. SimpliSafe tüm bunları değiştirmek için burada.


SimpliSafe hemen hemen her şey için sensörler ve monitörler yapar ve hepsi tek bir merkezi baz istasyonu ve tuş takımı ile iletişim kurar. Hırsız, yangın veya sızdıran boru için alarm yükselirse, ana baz istasyonundaki siren çalmaya başlar.

Dahası, SimpliSafe sizi arayacak ve hatta mülkünüzü kendileri kontrol edecek ve gerekirse polisi arayacak güvenlik ortağı Securitas'ı arayabilir. Bu, çoğu akıllı ev aletinin sunmadığı bir üst düzey koruma türüdür.

Bu, akıllı ışıklar, akıllı prizler veya benzeri ekstralar içermeyen bir ev güvenlik sistemidir ve tek amacı mülkünüzü güvende tutmaktır. Aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç SimpliSafe abonelik paketi vardır, bunları aşağıda ayrıntılı olarak açıklayacağız.

Günümüzün en iyi SimpliSafe Ev Güvenlik Sistemi fırsatları Simplisafe Foundation SimpliSafe£ 175 GörünümSimplisafe Başlangıç ​​SimpliSafe279 £ GörünümAmazon UK Benzer Amazon'u Görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Edin En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

SimpliSafe ev güvenlik sistemi incelemesi: bileşenler ve tasarım

SimpliSafe


(İmaj kredisi: Gelecek)

SimpliSafe, sistem kurulumu söz konusu olduğunda gerçekten her şeyi düşünmüştür - ihtiyacınız olan tüm piller ve duvar bağlantı parçaları ve diğerleri dahildir. Uygulamalar veya Wi-Fi bağlantılarıyla uğraşmadan dakikalar içinde çalışmaya başlayabilirsiniz (bu daha sonra gelir). Yapılandırmak gerçekten çok kolay ve kameralardan hareket sensörlerine kadar ekstra cihazların eklenmesi kolaydır.

Genel olarak, SimpliSafe sisteminin tasarımı modadan çok işlevseldir, ancak en önemli iki bileşen - baz istasyonu ve tuş takımı - her evin dekoruna uyacak kadar şıktır. Yine de akıllı ev güvenlik cihazlarınızın iyi görünmesi gerekiyor mu? Çalıştıkları sürece, muhtemelen çok fazla umursamayacaksın.


SimpliSafe ürün yelpazesi bir hareket sensörü, bir iç mekan güvenlik kamerası, bir giriş sensörü (kapılar ve pencereler için), bir cam kırılma sensörü, bir donma sensörü, bir panik düğmesi, bir su sensörü ve bir duman dedektörü içerir. kapsamlı. ABD'de bir görüntülü kapı zili var, ancak bu, İngiltere'de henüz yapılamadı.

Şu anda bir boşluk, herhangi bir dış mekan güvenlik kamerasının olmamasıdır. Ayrıca dezavantajı, uygulamalar SimpliSafe'in bazı rakipleri kadar cilalı değil, ancak gerçekten hepsi bir arada kapsamlılık için para ödüyorsunuz - ve uygulamalardaki bazı kaba kenarlar affedilebilir (bunlar yine de gelecekteki güncellemeler ile düzeltilebilir).


SimpliSafe ev güvenlik sistemi incelemesi: nasıl çalışır

SimpliSafe

(Resim kredisi: SimpliSafe)

Testlerimizde SimpliSafe sensörlerini ve monitörlerini hata edemedik - oldukça yüksek sesli alarm dahil her şey belirtildiği gibi çalıştı. Sensörlerin yalnızca alarm ve tuş takımı ile çalışmasını istiyorsanız (devreye almak ve devre dışı bırakmak için), herhangi bir abonelik ücreti ödemeniz veya hatta cihazları internetinize bağlamanız gerekmez.

Ayda 12,99 sterlin öksürürseniz yukarıda bahsettiğimiz uzaktan güvenlik hizmeti takibini alırsınız. En üst düzey pakete (ayda 19,99 £) giderseniz, telefonunuza gönderilen metin uyarıları, polis sevk seçeneği ve SimpliSafe sisteminizi kurmak, silahsızlandırmak ve izlemek için mobil uygulamaları kullanma becerisi alırsınız (bu garip bu uygulama desteği ücretsiz olarak dahil değildir, ancak işte burada). Bu üst düzey plan, her seferinde siren çalmadan telefonunuza uyarılar almanıza da olanak tanır.

SimpliSafe


(Resim kredisi: SimpliSafe)

Bununla birlikte, hiçbir sözleşme yoktur - istediğiniz zaman ödemeyi bırakmakta özgürsünüz. SimpliSafe sistemi başlangıçta öğrencileri korumayı amaçlıyordu, öyleyse öykü devam ediyor ve bu nedenle kolayca kurulup kaldırılmak üzere tasarlandı - gerçekten de öyle.

Üçüncü taraf hizmetler ve cihazlarla entegrasyon oldukça sınırlıdır ve temelde sistemi Amazon Alexa veya Google Assistant ile kurabilmektir. Fikir, ev güvenlik ihtiyaçlarınız için SimpliSafe'e girmenizden çok daha fazlasıdır - ürün yelpazesinde çok sayıda ürün ve bunları çalıştırmanın bu kadar basit bir yolu ile bu da oldukça uygun bir seçenek.

SimpliSafe ev güvenlik sistemi incelemesi: fiyat ve karar

SimpliSafe

(İmaj kredisi: Gelecek)

SimpliSafe, yazarken 279 £ ile 504 £ arasında değişen donanımlarını paketler halinde satıyor (tümü baz istasyonu ve tuş takımı dahil) - en son fırsatlar için bu sayfadaki fiyat widget'larını kontrol edin. Oldukça önemli bir yatırım, ancak paranızın karşılığını fazlasıyla alıyorsunuz.

Ayrıca yukarıda belirtilen premium abonelik paketinin tüm zil ve ıslıklarla birlikte bir aylık ücretsiz deneme sürümünü de alırsınız. Bir ay, beğenip beğenmediğinize karar vermeniz için yeterli bir süre olmalıdır - ya da sadece siren ve tuş takımına bağlı kalmak isteyip istemediğinize.

Elbette bu bir yatırım, ancak aynı zamanda karşılaşabileceğiniz en kapsamlı ve yapılandırması kolay ev güvenlik sistemlerinden biridir. Farklı aygıtların birlikte çalışması, hatta güç veya internet kaybı konusunda endişelenmenize gerek yok - baz istasyonu yedek bir pil ve SIM kartla birlikte gelir.

Birkaç cihaz seçeneği daha (belki bir veya iki akıllı priz) ve diğer akıllı ev sistemleriyle daha iyi entegrasyon (bu ekstra cihaz sorununu da çözecektir) görmek istiyoruz, ancak olduğu gibi bile, SimpliSafe gerçekten etkileyici .