Close
  • Ana
  • /
  • Kulaklık
  • /
  • Skullcandy Crusher Evo incelemesi: SİZİN için kişiselleştirilmiş, ihtiyacınız olan tüm basları sağlayan kablosuz kulaklıklar

Skullcandy Crusher Evo incelemesi: SİZİN için kişiselleştirilmiş, ihtiyacınız olan tüm basları sağlayan kablosuz kulaklıklar

Skullcandy Crusher Evo incelemesi TL; DR: Skullcandy Crusher Evo, kişiselleştirilmiş ses profilleri sayesinde sizi her ses seviyesinde bas yüklü ses manzaralarına götürecektir. Ekstra uzun pil ömrü ve hızlı şarj özellikleri sadece pastanın üzerine krema veriyor.


Skullcandy Crusher Evo kablosuz kulaklıkların faydalarını tek bir cümleyle özetlemek neredeyse imkansız, bu yüzden neden denemeyeceğiz bile. Birinci sınıf bir kulaklık olan Crusher Evo, kişiselleştirilmiş bas, hızlı şarj, uzun pil ömrü, yerleşik Tile 'bulma teknolojisi' ve daha fazlasını içeren bir dizi harika özellik sunar.

Tüm teknik özelliklerin birinci sınıf olmasının yanı sıra, Skullcandy Crusher Evo kulaklıklar, daha uzun süre takılabilecek kadar rahat ve daha kolay taşıma için düzgün bir şekilde katlanabilir. Crusher Evo'yu taşımayı daha da güvenli hale getirmek için, bir taşıma çantasıyla birlikte gelir, böylece kulaklıkları içine attığınızda hasar görme olasılığı daha düşüktür.en iyi bisiklet sırt çantası.

Skullcandy Crusher Evo incelemesi

(Resim kredisi: Skullcandy)

Skullcandy Crusher Evo: çıkış tarihi, kullanılabilirlik

Skullcandy Crusher Evo kablosuz kulaklıklar, tavsiye edilen perakende satış fiyatı olan 149,99 £ / 199,99 / 169,99 € karşılığında şimdi Skullcandy'den satın alınabilir.


Skullcandy Crusher Evo kulaklıklar, True Black veya Chill Grey renk gruplarında satın alınabilir.

Günün en iyi Skullcandy Crusher Evo fırsatları İndirimli Fiyat Skullcandy Crusher Evo ... Amazon Prime 199,99 $ 149,99 $ İndirimli Fiyatı Görüntüle Skullcandy - Crusher Evo ...

Skullcandy Crusher Evo incelemesi


(Resim kredisi: Skullcandy)

Skullcandy Crusher Evo incelemesi: ses kalitesi

Skullcandy Crusher Evo kulaklıklar, serinin 'imzalı' Crusher Bass sesini Audiodo tarafından sağlanan bir ses özelleştirme algoritması ile birleştiriyor (okumaya devam ederken ses-dodo değil). Skullcandy Uygulamasında, Crusher Evo eşleştirildikten sonra, 'Kişiselleştirilmiş Ses' bölümünde, Crusher Evo'nun sesine - ve bas çıkışına - kulaklarınıza uyacak farklı ses profilleri oluşturabilirsiniz.

Daha da iyisi, ses profili sol ve sağ kulağa ayrı ayrı uyarlanmıştır, yani Crusher Evo'nun derin, etkileyici bas sesinin keyfini çıkarmak için sesi yükseltmeniz gerekmez. ve farklı ses profilleri ekleyebildiğiniz için, bir tane ev için ve bir tane ofis için olabilir (ikisi de şu anda aynı olabilir, kabul ediyoruz).


Skullcandy Crusher Evo'nun sesi bas çıkışına göre uyarlandığında, orta tonlar bazen biraz boğuk olma eğilimindedir, ancak dinleme deneyiminden uzaklaştığı noktaya gelmez. Tüm duyulabilir ses spektrumunda daha net bir ses sağlamak için, bir çift Bowers & Wilkins PX7 gibi bir şeye neredeyse iki kat daha fazla ödeme yapmanız gerekecektir.

Skullcandy Crusher Evo incelemesi

(Resim kredisi: Skullcandy)

Skullcandy Crusher Evo incelemesi: ergonomi ve konfor

Skullcandy Crusher Evo, sürükleyici, kişiselleştirilmiş bas sağlamanın yanı sıra, saatlerce bile rahatlıkla takılabilir. Crusher Evo, neredeyse bütün gün çalışırken teneke kutuları taktıktan sonra bile kulaklarımı ateşe vermedi, kafatasıma baskı yapmadı. Başı ve kulağı daha büyük olan biri için bu hoş bir sürprizdi.

Crusher Evo'da çok sayıda kontrol düğmesi var: sol tarafta bas kaydırıcı ve bir i / o düğmesi ve sağda bir eşleştirme düğmesi artı ses kontrolü var. Sunabileceğim ufak bir eleştiri, i / o düğmesinin, partinin en küçük düğmesi olarak, bakmadan dokunmak için biraz heyecan verici olmasıdır.


Skullcandy Crusher Evo incelemesi

(Resim kredisi: Skullcandy)

Skullcandy Crusher Evo incelemesi: pil ömrü

Skullcandy Crusher Evo, şarj etmek zorunda kalmadan bütün bir çalışma haftası boyunca dayanır: kulaklıklar '40 saate kadar' pil ömrüne sahiptir ve ayrıca size ekstra 4 saat dinleme süresi sağlayan hızlı bir şarj teknolojisine sahiptir. sadece hızlı, 10 dakikalık bir şarj '.

Ürünle birlikte verilen AUX kablosunu kullanarak meyve suyu bitse bile, Skullcandy Crusher Evo'yu kablolu kulaklık olarak kullanabilirsiniz. Bu, daha yeni bir iPhone'unuz varsa açıkçası yararlı değildir, ancak avuçiçi modunda Nintendo Switch'lerinde Animal Crossing oynayanlar için kullanışlı olabilir.

Skullcandy Crusher Evo kablosuz kulaklık

(Resim kredisi: Skullcandy)

Skullcandy Crusher Evo incelemesi: Tile kullanarak kulaklıklarımı bulun

Daha önce hiç kulaklığınızı yanlış yerleştirdiniz mi (yalan söylemeyin: hepimiz bir noktada yaptık). Skullcandy Crusher Evo, Tile teknolojisi ile donatılmıştır. Crusher Evo'yu bulamadığınızda geri alabilmek için, teneke kutularınızı Tile uygulamasına kaydetmeniz gerekir, böylece onları 'çalabilirsiniz'. Onları başka bir ülkede bıraktığınızda yardımcı olmaz, ancak onları evinizde veya belki de yerel bir barda bulmaya çalışıyorsanız kullanışlı olabilir.

Skullcandy Crusher Evo incelemesi

(Resim kredisi: Skullcandy)

Skullcandy Crusher Evo incelemesi: Karar

Skullcandy Crusher Evo kulaklıklarını satın almalı mısınız? Throwing Snow'dan The Righteous Mind ve Kaytranada'dan WEIGHT OFF'dan daha yumuşak şarkılar dinleme eğilimindeyseniz, Crusher Evo'nun bası ve netliğin olmaması sizi rahatsız edebilir.

Bununla birlikte, bası seviyorsanız (çoğu), tüm gün takabileceğiniz rahat bir kulaklık arıyorsanız, şık bir görünüme sahip kulaklıkları tercih edin ve bunları oyun oynamak, film izlemek ve ses dinlemek için kullanabilirsiniz, o zaman cevap yankılanan bir evet.

Bugünün en iyi Skullcandy Crusher Evo fırsatları İndirimli Fiyat Skullcandy Crusher Evo ... Amazon Prime 199,99 $ 149,99 $ İndirimli Fiyatı Görüntüle Skullcandy - Crusher Evo ...