Close
  • Ana
  • /
  • Kulaklık
  • /
  • Skullcandy Dime incelemesi: dikkate değer ciddi derecede ucuz TWS tomurcukları

Skullcandy Dime incelemesi: dikkate değer ciddi derecede ucuz TWS tomurcukları

Skullcandy Dime True Wireless Kulaklık fırsatları Skullcandy Dime True Wireless... very.co.uk 29,99 £ Skullcandy Dime True Wireless'ı Görüntüle... Amazon Prime 29,99 £ SKULLCANDY Dime True Wireless'ı Görüntüle... Currys PC World 29,99 £ Skullcandy Dime True Wireless'ı Görüntüle ... Ryman £ 29,99 Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz.Skullcandy Dime incelemesi

Bu Skullcandy Dime incelemesine girdiyseniz, sıkı bir bütçeniz olmalı. Bunlarla karşılaştırılamayacak olsa daen iyi gerçek kablosuz kulaklıklarsatın alabilirsiniz, bu fiyata onlar bazılarıen iyi bütçe kablosuz kulaklıklar- gerçekten daha fazlasını sunan süper ucuz kablosuz kulaklık bulamazsınız.


Skullcandy uzun zamandan beri ucuz kulaklık pazarını yönetti, onlar iyi bilinen çorap dolgu maddeleri ve bildiğimiz ve güvendiğimiz bir isim. Skullcandy Dime tomurcukları farklı değil, benzersiz bir tarzları var ve kullanışlılar. Yine de uçurulmayı beklemeyin çünkü bunlar baştan sona bütçe kulaklıklardır.

Biraz daha sofistike bir şey için biraz daha fazla harcamak isteyen herkes,Nokia BH-205 Lite Kulaklık. Daha güvenli bir seçimdir çünkü daha iyi ses verirler ve daha uzun pil ömrüne sahiptirler.

Skullcandy Dime incelemesi: fiyat ve bulunabilirlik

ABD'de 20 $, İngiltere'de 25 £ ve Avustralya'da 63 AU $'dan başlayan Skullcandy Dime gerçek kablosuz kulaklıklar süper ucuz. Nereden satın alabileceğinizi görmek için bu sayfadaki widget'ları kontrol ettiğinizden emin olun.

Skullcandy'nin Korkusuz Kullanım Sözü ile desteklenen Skullcandy Dime'ın herhangi bir parçasını kaybederseniz veya bozarsanız, yedek tomurcukları ve kılıfları ayrı olarak satın alabilirsiniz.


Skullcandy Dime incelemesi: tasarım ve uyum

Skullcandy Dime incelemesi

(İmaj kredisi: Gelecek)

Skullcandy Dime tomurcukları dört renkte gelir: siyah, koyu mavi ve yeşil, açık gri ve mavi veya düz gri. En başından beri ucuz gerçek kablosuz kulaklıklara benziyorlar. Uyumlu bir plastik şarj kutusu ile plastik ve kauçuktan yapılmıştır. Kasanın kapağı biraz çürük geliyor, zamanla kırılmasından endişeleniyorum.


Kısa sarkan gövde ve yuvarlak tomurcuk ile, kulaklığın şekli kulaklığı taklit eder.Apple AirPods Proama çok daha küçük, daha ucuz bir şekilde. Kasanın kapağında gövdeyi ve içinden Skullcandy logosunu görebileceğiniz iki uzun delik var. Riskli bir tasarıma benziyor, kasayı ıslatmamaya dikkat etmeniz gerekecek.

Kasanın kendisi küçük, sadece 32 gram ağırlığında ve 6,22 x 3,89 cm ölçülerinde. Anahtarlarınıza takmak için bir tutacağı bile var. Kompakt ve yanınızda taşıması kolay TWS tomurcukları arıyorsanız, bunlar güvenli bir bahis olacaktır.


Skullcandy Dime incelemesi

(İmaj kredisi: Gelecek)

Kutu içerisinde üç boy silikon kulak ucu bulunmaktadır. Tomurcuklar çok hafif olduğu için giyilmesi oldukça rahattır. Diğer kulak içi kulaklıklar kadar güvende hissetmedikleri için antrenmanlar için iyi bir seçim olmayacaklar. Bunları egzersiz için kullandıysanız, IPX4 ter ve suya dayanıklıdırlar, bu da yoğun egzersiz rutinlerine ve hafif yağmura dayanabilecekleri anlamına gelir.

Müziği kontrol etmek için kauçuk gövdeye entegre edilmiş düğmeler vardır. Müziği duraklatabilir veya çalabilir, parçalar arasında atlayabilir, akıllı telefonunuzun sesli asistanını arayabilir ve aramaları yanıtlayabilir veya reddedebilir, ayrıca tomurcukları açıp kapatabilirsiniz. Müziği duraklatmak ve çalmak dışında, sesi kısmak için sol tomurcukta iki kez basmak gibi komutları hatırlamak oldukça zordur. Bunları kullanmak için, özellikle düğmelerin biraz sert olduğu düşünüldüğünde, tomurcuğu kulağınıza daha fazla itmeniz gerekir. Müziği kontrol etmek için telefonumu kullanmayı kişisel olarak daha kolay buldum.

Tek bir şarjla 3,5 saatlik müzik alırsınız, bu çok düşük bir değerdir, bu nedenle Skullcandy Dime kulaklıkları uzun yolculuklarda veya iş günü boyunca kullanmayı planlıyorsanız bunu aklınızda bulundurun. Dava size fazladan 12 saat meyve suyu veriyor ki bu da sorun değil. Onları şarj etmek için kutuda küçük bir Mini USB kablosu var.


Skullcandy Dime incelemesi: performans ve özellikler

Skullcandy Dime incelemesi

(İmaj kredisi: Gelecek)

Bu fiyata bu ses performansı gayet iyi. Dengeli ve alt uçta bolca odaklanıyor. Vokaller şaşırtıcı derecede net çıkıyor ve kulağa bütçe dostu gibi gelse de, ses neredeyse yarıya indiğinde performanslarından etkilendim. Sesi sonuna kadar açtığınızda, ses kalitesiyle ilgili bazı sorunları fark etmeye başlarsınız. Bazen biraz boş ve hatta bazen teneke gibi gelebilir. Sonra tekrar, gerçek kablosuz kulaklıklara yalnızca 20 dolar harcıyorsanız, gerçekten ayaklarınızın yerden kesilmesini bekleyemezsiniz.

Kulak içi gerçek kablosuz tomurcuklar oldukları için oldukça iyi bir ses yalıtımına sahiptirler. Aktif gürültü engelleme özelliğine sahip kulaklıklar gibi sesi tamamen kesmez, ancak kesinlikle rahatsız edici dış gürültüyü köreltirler.

Bluetooth 5 bağlantısıyla, ister tek bir tomurcuk, ister her ikisini birden kullanmak isteyin, bunları çalıştırmak ve çalıştırmak çok kolaydı. Herhangi bir güçlük çekmeden hemen bağlandılar ve telefonumdan uzaklaştığımda bile düşmedi.

Her tomurcuk, gövde üzerinde bir mikrofona sahiptir. Onlarla görüşme yaptığımda karşıdaki kişi ne kadar net ve yüksek sesle karşılaştığımı fark etti. Burada konuşulacak bir uygulama yok, ancak bu fiyat aralığında olmasını beklemezsiniz.

Skullcandy Dime incelemesi: karar

(Resim kredisi: Skullcandy)

Skullcandy Dime gerçek kablosuz tomurcukları mükemmel olmaktan uzak olsa da, para için harika bir değerdir.

Çok fazla pil ömrü elde edemezsiniz ve tasarım çok ucuz hissettirir, ancak güvenilir bağlantı, rahat bir uyum ve cebinize kolayca sığacak çok kompakt bir kasa sunarlar.

Çok kısıtlı bir bütçeniz varsa, bu gerçek kablosuz kulaklıklar beklediğinizden daha iyi ses kalitesi sunar. Bunlar harika bir satın alma ve aynı zamanda iyi bir hediye olur.

Skullcandy Dime incelemesi: ayrıca düşünün

Bunların egzersiz için en iyi seçim olmadığını görmek sizi hayal kırıklığına uğratabilir, eğer durum buysa,JAM Audio TWS Sporcusu. Daha pahalılar ama yine de oldukça ucuzlar. Sağduyulu görünmeseler de, esnek kulak kancası onları güvende tutmak için iyi bir iş çıkarır. Antrenmanlar sırasında giymelerini kolaylaştırır ve tere dayanıklıdır.

Kulaklığınızı saatlerce kullanacak biriyseniz,Yaratıcı Outlier Air V2daha iyi bir seçimdir. Tek bir şarjla 12 saatlik pil ömrüne sahip oluyorsunuz, bu da kılıfla birlikte 34 saate çıkıyor. Kulağa da hoş geliyorlar, ancak Skullcandy Dime kulaklıklardan biraz daha pahalılar.

  • Bunlaren iyi gürültü önleyici kulaklıklar
Fiyatlar - Skullcandy Dime True Wireless Kulaklık:▼