Close
 • Ana
 • /
 • Televizyon
 • /
 • Sky, milyonlarca geniş bant ve TV kullanıcısı için FİYAT ARTTIRIMI yayınladı - işte ödeyeceğiniz şey

Sky, milyonlarca geniş bant ve TV kullanıcısı için FİYAT ARTTIRIMI yayınladı - işte ödeyeceğiniz şey

Kilitleme, iyi bir TV eğlencesine, sağlam bir WiFi bağlantısına ve iyi bir dozda kaçış sağlayan bir tür eğlence kurulumuna duyulan ihtiyacı gerçekten vurguladı. Bu nedenle, fiyat artışları Nisan ayından itibaren yürürlüğe girecek olduğundan, artan maliyetlerle karşılaşacak olan Sky müşterileri için kötü haber.


Yeni ve mevcut müşterilerin cepleri 1 Mayıs'tan itibaren zarar göreceğinden, Sky Broadband ve TV maliyetleri Nisan ayından itibaren yeni ve mevcut müşteriler için artacak, hatta ev telefonu fiyatlarına ulaşacak. Faturanız artırılıyorsa, 17 Şubat ile 27 Mart tarihleri ​​arasında posta veya e-posta yoluyla artacağı kesin tutarla ilgili bildirim alacaksınız.

Bununla birlikte, bazı akıllı öngörüler ve şu anda kullandığınız eklentilerin titiz bir değerlendirmesi ile hasarı en aza indirmenin yolları vardır. Aşağıdan fiyat artışlarını kaldırabilir ve tam olarak ne yaptığınızı ve neye ihtiyacınız olmadığını değerlendirerek gelecek zamlara hazırlanabilirsiniz.

Sky'a göre, müşterilerinin çoğu yılda 50$/36£/70AU$'lık bir fiyat artışı görmeli. Müşterilerin endişelerini potansiyel olarak hafifletmek için Sky, maksimum yıllık artışın – 100 $/72 £/ 128 AU $ – kullanıcı tabanının yalnızca yüzde sekizine ulaşması gerektiğini belirtti.

Sky teklifini satın aldığınızda tam olarak neye kaydolduğunuzu hatırlamak da dahil olmak üzere, paketinize ekleyebileceğiniz tüm ekstra hizmetlerle çok kafa karıştırıcı olabilir. İngiltere'deki kullanıcıları vuracak olan tüm kapsamlı maliyet artışlarının bir özeti:


Gökyüzü TV

 • Sky Signature TV paketi ayda 25 £ 'dan 26 £' a yükselecek
 • HD ve UHD akışında bir araya gelen HD eklentisi ayda 6 sterlinden 7 sterline çıkıyor
 • Sky Multiscreen cıvatalı bağlantı ayda 14 £ 'dan 15 £' a yükseliyor
 • Çeşitli spor içerikleri sunan BT Sport paket eklentisi ayda 25 sterlinden 27 sterline yükselecek
 • Son olarak, Sky Ultimate paketi ayda 4 £ 'dan 5 £' a yükseliyor

Gökyüzü Geniş Bant

 • Sky Broadband Essential ayda 22 sterlinden 25 sterline yükseliyor
 • Sky Broadband Superfast (59 Mbps hız) ayda 27 £ 'dan 28 £' a yükseliyor

Gökyüzü Ev Telefonu

 • Sky Talk Anytime Extra, ayda 10 £ 'dan 12 £' a yükseldi
 • Sky Talk International Extra, ayda 12 £ 'dan 14 £' a çıkıyor
 • Sky Talk International Extra, ayda 12 £ ile 14 £ arasında artıyor

Son zamanlarda, Sky teklifini artırmakla meşguldü.çok sayıda güncellemeAmazon Prime'a erişim de dahil olmak üzere Sky Q kutusuna (bu sinir bozucu HDMI bağlantı noktalarıyla farklı kablo çıkışları arasında geçiş yapma zorluğunu tamamen ortadan kaldırır). gibi yepyeni akış hizmetlerine erişim bile eklendi.Disney Artı.

Bu fiyat artışı canınızı sıkıyorsa ve yürürlüğe girdiğinde Sky deneyimini mahvedecekse, her zaman farklı bir şey tercih edebilirsiniz. Belki bizimkilerden yeni bir medya düzenlemesine geçiş yapabilirsiniz.en iyi medya yayıncısıBu eğlence açığını kapatmak için listemizden ışıltılı bir yeni donanım parçası kullanaraken iyi televizyonrehberlik etmek.


Bu fiyatlara ayrıntılı bir şekilde bakmak ve eğlence gereksinimlerinize fazlalık olarak gördüğünüz şeyleri analiz etmek en iyisidir. Belki kısmak, tam olarak hangi eklentilere ihtiyacınız olduğunu tekrar gözden geçirmek veya düzeni değiştirmek ve aşağıdaki gibi bir şey almak istersiniz.Amazon Fire TV Çubuğu, bu da bol miktarda eğlence içeriği sağlar. Çok sayıda seçenek var, ancak Sky artışları sunmadan önce abonelikten çıktığınızdan emin olun.

Bugünün en iyi Sky Q fırsatları Sky Sky Q TV Paketi 29 £ /ay Sky'da Görüntüle

Kaynak:Para TasarrufuUzmanı