Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Sky Mobile artık aktarılan verilerinizi istediğiniz kişiyle paylaşmanıza izin veriyor - işte böyle

Sky Mobile artık aktarılan verilerinizi istediğiniz kişiyle paylaşmanıza izin veriyor - işte böyle

Son birkaç aydır kullanılmayan verileri devreden Sky Mobile müşterileri, sonunda bu verileri arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşarak ya da çeşitli ödüllerle takas ederek iyi bir şekilde kullanabilirler.


Sky Mobile müşterileri, üç yıla kadar saklanabilen verileri devredebilir; ağ, karantinadan bu yana müşterilerin kendilerini normalden daha fazla veri üzerinde yuvarlanırken bulduğunu söylüyor - ancak WiFi'nin baskıyı hissettiğinden eminiz! Müşterilerin karantina süresince verilerini kullanma biçimindeki değişikliklere uyum sağlamak harika ve önümüzdeki aylarda kullanışlı olacak.

Ne yapacağınızı bildiğinizden daha fazla veriye sahipseniz, hesabınıza yedi adede kadar ekstra SIM ekleyebilir ve uygun gördüğünüz şekilde paylaşabilirsiniz. Müşteriler ortalama olarak 69 GB'ı aşıyor, bu yüzden oldukça fazla zula üzerinde oturuyor olabilirsiniz. Evden çalışıyorsanız veya uzaktan eğitim alan öğrencileriniz varsa WiFi üzerindeki yükü hafifletmek için de kullanabilirsiniz.

Alternatif olarak, yeni bir el cihazında veya mobil aksesuarlarda indirimler de dahil olmak üzere ödüller için fazla veri ticareti yaparak kendinizi şımartmayı seçebilirsiniz.

Teklif 25 Şubat'a kadar talep edilebilir ve yeni SIM 12 ay boyunca ücretsiz olacak; bundan sonra ayda 5 sterline mal olacak veya devam etmek istemiyorsanız doğrudan iptal edebilirsiniz. Sky Mobile onu hesap sahibinin adresine göndereceğinden, SIM kartı paylaşmak istediğiniz kişilere vermeniz gerekeceğini unutmayın. Sepetinize buradan ücretsiz bir SIM ekleyebilirsiniz.


Yedekte kalan verileriniz varsa ve bunu etrafa yaymaya başlamak istiyorsanız, My Sky uygulamanızdaki 'Mobil' sekmesine gidin, veri aktarmak istediğiniz SIM kartı seçin ve ne kadar veri aktaracağınızı girin. paylaşmak isterim.

Bugünün en iyi Sky TV abonelik fırsatları Sky Sky TV Ayda 26 £ izleme Sky Sky Sky TV + Çocuklar Ayda 31 £ /ay Sky Sky Sky TV + Sinema Ayda 37 £ /ay Sky'da Görüntüleme