Close
  • Ana
  • /
  • Yayın Akışı
  • /
  • Sky Q, abonelerin bayılacağı harika bir yeni özelliğe kavuştu

Sky Q, abonelerin bayılacağı harika bir yeni özelliğe kavuştu

Ürünlerimizi ilk ürettiğimizdeSky Q incelemesiSky TV hizmetinin 'sınıfının en iyisi' olduğunu, rakipleriyle karşılaştırıldığında 'Sky Q'nun her seferinde kazandığını' ve 'zaman içinde daha da iyi olacak' bir hizmet olduğunu söyledik.


Ve Sky Q, sürekli olarak daha iyi ve daha iyi hale geldi.büyük yıllık özellik güncellemelerigibi yeni akış hizmetlerine erişime katılmaDisney Artıve Amazon Prime Video ve daha düzenli küçük ince ayarlar ve iyileştirmeler.

Bugün Sky Q, Birleşik Krallık'ta bir numaralı TV hizmeti olmaya devam ediyor.

Ve yine daha iyi oldu. Bunun nedeni Sky Q'nun uzaktan kumandasının yeni güncellenmiş olmasıdır. Artık kullanıcılar ne izleyeceklerini şaşırmışlarsa, uzaktan kumandaya doğrudan 'Ne izlemeliyim?' diye sorabilirler. ve Sky Q sistemi daha sonra bir dizi kişiselleştirilmiş TV ve film önerisinde bulunacaktır.

Ve dahası, bu önerileri şu temellere dayandıracak:her şeyhangi hizmeti izlemiş olursanız olun izliyorsunuz. Bu nedenle, bir kullanıcı Disney Plus, Netflix, Amazon Prime Video, BBC iPlayer, Sky'ın kendisi ve daha fazlasında ne izlediyse önerileri bilgilendirecektir.


Yeni özelliğin nasıl çalıştığını detaylı bir şekilde anlatan Sky, şunları söylüyor:

'“Ne İzlemeliyim” demek sizi, ‘Çünkü izlediniz’Sizin için yeni diziler’ kişiselleştirilmiş önerilerin yanı sıra ‘Bu hafta Sky'da ilk 10'u içeren bir hedef sayfaya götürecektir. 'Netflix'te Popüler', 'Prime Video'da Popüler', 'Daha fazla favori', 'Sky Cinema/Sky Sports'ta Trendler' ve 'İzlemeye Devam Et' - sevdiğiniz her şeyin keyfini tek bir yerde çıkarmayı kolaylaştıran, ya da sadece kaldığınız yerden devam edin.'


Burada, Pingtwitter'te bu yeni özelliği memnuniyetle karşılıyoruz ve her zamankinden daha fazla içeriğin üretildiği ve içeriğin birden fazla hizmete bölündüğü bir çağda, aşağıdakilere dayalı olarak anında öneriler alabiliyoruz.kendiizleme alışkanlıkları bize çok faydalı görünüyor.

Bu yeni Sky Q özelliği zaten yayına girdi, bu nedenle Sky TV müşterileri hemen kullanmaya başlayabilir.


Bugünün en iyi Sky Soundbox fırsatları Sky Soundbox Sky £ 249 Amazon UK'yi Görüntüleyin Benzer Amazon'u Görüntüleyin Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Edin En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz