Close
  • Ana
  • /
  • Yayın Akışı
  • /
  • Sky Q sesli kontrol uzaktan kumandası artık ücretsiz - işte sizinkini nasıl alacağınız

Sky Q sesli kontrol uzaktan kumandası artık ücretsiz - işte sizinkini nasıl alacağınız

Gökyüzü Qkilitli kutu seti alemlerimizin temel dayanağıdır. Şimdi, hızlı genişlemesine devam ederken, telekomünikasyon devi Sky VIP müşterilerine ücretsiz bir Sky Q uzaktan kumanda alma şansı sunuyor.


Son zamanlardaki teklifini artırıyor: kullanıcılarasesle etkinleştirilen TV önerilerive suçlamaya öncülük etmekağır yıllık güncellemeler. Sky Q, içerik tarafında da meşgul:Disney Artı2021'e, Star'ı kadrosuna ekleyerek ve Sky Q müşterileri için kargo yükü ekstra görsel ikramlar sunarak yeni içerik yığınları ile parladı.

Tabii ki, kendi TV izleme deneyiminizin ustası olmak için yetenekli bir uzaktan kumandaya sahip olmalısınız: tüm bu büyüleyici içerikte gezinmek için bir elektrikli değnek. İyi haber şu ki: Sky Q duydu, düşündü ve ücretsiz bir uzaktan kumandayla yanıtladı.

Genellikle 34 $ / 24.99 £ / 45 $ AU olan kontrol, Sky Q'nun en önemli aksesuarıdır, izleme deneyiminizi güçlendirir ve şu anda geniş banda bağlı bir Sky Q kutusu olan ancak uzaktan kumandası olmayan Sky VIP kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Bir uzaktan kumanda, akşam eğlencenizi hazırlayabilir veya bozabilir; bu sıklıkla bildirilen bir sorundurelma televizyonu, yanlış tıklamayı kolaylaştıran tıknaz bir uzaktan kumandası vardı. Kanepede in-situ olduğunda gerçekten baş belası olan bir şey.


Sky Q uzaktan kumandanın yakın zamanda artırılan sesli kontrol işlevi, yalnızca sesli ifadelerinizle çeşitli kanallar arasında geçiş yapmanıza izin vermez, aynı zamanda izlemekten hoşlandığınız şeye göre kişiselleştirilmiş öneriler sunar. Sonsuz bir şekildeNetflixve Amazon Prime, kilitlenme sırasında bir şey seçmenin zorluğunu ortadan kaldırır. Tabii ki, bu ücretsiz gelirse daha iyi.

Kilitleme yorgunluğunun iyi ve gerçek bir şekilde yerine getirilmesiyle, iyi haber şu ki, kullanıcılar Birleşik Krallık ve İrlanda Cumhuriyeti'nde Sky VIP hane başına bir ücretsiz uzaktan kumanda talep edebilirler. Bu teklif, bu yılın 31 Mart'ında sona eriyor.


Sky Q uzaktan kumandanızı talep etme

Uzaktan kumandası olmayan bir Sky VIP müşterisiyseniz, My Sky uygulamasına gidin. Önceden yüklemediyseniz, bunu Apple App Store veya Google Play'den indirebilirsiniz.

Sağ alt köşedeki Sky VIP sekmesini açın. Burada bir kez, Özel Ücretsiz Sesli Uzaktan Kumanda belirtecine tıklayın ve 'Şimdi Kullan'a basın. Şartlar ve koşullar kabul edildikten sonra siparişi onaylayabilirsiniz ve her şey yolundaysa, uzaktan kumanda gönderilmelidir.


Sky Q, kendi özellikleri de dahil olmak üzere gerçek bir özellik yelpazesi sunar.kilitlenmeyi fetheden egzersiz uygulamasıSoğuk aylarda egzersiz yapmanın ve sıcak kalmanın harika bir yolu olan Fiit'te.

Pingtwitter'ün seçimien iyi Sky TVfırsatlar, akış seçeneklerinizi genişletmek için pazardaysanız, bu ay sunulanların mükemmel bir özetidir. Şartlar ve koşullarda Sky, teslimatın üç aya kadar sürebileceğini söylüyor, bu nedenle uzaktan kumandayı almak umduğunuzdan daha uzun sürebilir.

Her iki durumda da, ücretsiz bir uzaktan kumanda, Sky Q deneyiminizi tamamlamak için harika bir fırsattır ve kesinlikle satın almak için çok az veya hiç güçlük çekmez. Pingtwitter'te Sky Q'nun büyük hayranlarıyız ve platformundan daha fazla keyif almamızı sağlayan her şey çok önemlidir - özellikle ücretsiz olduğunda!

Bugünün en iyi Sky Now TV fırsatları 2 Amazon müşteri incelemesi ☆☆☆☆☆ 4 Aylık Çocuklarla ŞİMDİ TV Kutusu... Amazon Prime 74 £ Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Kaynak:cep tiftiği