Close
  • Ana
  • /
  • Televizyon
  • /
  • Sky TV güncellemesi: 2020'de Sky Q'da devrim yaratacak tüm yeni özellikler

Sky TV güncellemesi: 2020'de Sky Q'da devrim yaratacak tüm yeni özellikler

Bolca gördükYeni özelliklerulaşmakGökyüzü Q2019 boyunca ve bu trend 2020 boyunca devam edecek gibi görünüyor.


Şimdi Gökyüzü etrafta dolaştıNetflix ekleniyor, yapımıdaha fazla kutu setimevcut ve yenilenenmobil uygulamaları, önümüzdeki 12 ay için bazı yeni hedeflere ihtiyaç duyacak ... ayrıca dört gözle bekleyeceğiniz yeni şovlar, filmler ve spor karşılaşmaları da olacak.

Bir Sky Q sistemine sahipseniz ve 2020'de ne gibi heyecan verici yeni özellikleri bekleyebileceğinizi merak ediyorsanız, bu sizin için bir rehberdir - Sky Q aboneliğinin paranın karşılığını yükseltmeye devam edin.

  • Sky Q incelemesi
  • Sky Soundbox incelemesi

HDR görüntü kalitesi

Sky, uzun süredir HDR'nin (Yüksek Dinamik Aralık) gelişiyle dalga geçiyor, ancak 2020 sonunda onu gördüğümüz yıl olabilir. Başlangıçta 2018'de piyasaya çıkması gerekiyordu, ardından 2019'a ertelendi, şimdi 2020'ye geldik ve Sky Q kutularımızda hala HDR yok.

Yüksek Dinamik Aralık, Netflix ve Amazon'un Prime Videosu dahil olmak üzere rakip hizmetlerde yıllardır mevcuttur: daha parlak beyazlar ve daha derin siyahlar sunar, böylece ayrıntılar çerçevenin en parlak ve en karanlık alanlarında kaybolmaz. İçeriğiniz ve HDR'yi destekleyen bir televizyon setiniz varsa, filmler ve şovlar için büyük bir fark yaratabilir.


Yarı resmi bir forum gönderisi gibi görünen şey2020'nin sonlarında önerildiHDR'nin nihayet Sky Q'ya ulaştığı zaman olabilir, ancak Sky'ın kendisinin de söylediği gibi, HDR'yi 'mümkün olan en kısa sürede' başlatmaya kararlı olduğu - öyleyse, ne yapacağınızı yapın.

Daha kişisel bir deneyim

Şu anda Sky Q ile en büyük sıkıntılarımızdan biri, şu gerçeği kavramının olmamasıdır:çokluinsanlar oturma odasında televizyon izliyor. Bu nedenle, kişiselleştirilmiş önerileri çok iyi işlese de, Sky Q kutusu, kana susamış korku filmlerini izleyenlerinPansiyonayrıca arka arkaya bölümler için bir tutku varPeppa DomuzCumartesi sabahı ilk iş ...


Bu, Sky'ın 2019'da çözmesini beklediğimiz başka bir sorundu, ancak neşe yoktu - güncellemenin nihayet 2020'de ortaya çıkmasını umuyoruz. Yayıncı, Sky Q için bireysel profillerin uydu kutusunun şovlar önermesine izin vereceğini söylüyor ve benzersiz zevklerine göre bireysel aile üyelerine filmler.

Sky ayrıca, seveceğiniz yeni şovları daha kolay bulabilmeniz için 'platformun veriye dayalı önerilerini geliştirme' sözü verdi. Tam olarak neye benzediğini göreceğiz, ancak daha sonra değil, daha erken ortaya çıkmasını umuyoruz.


Bugünün en iyi Sky Q fırsatları Benzer Amazon US Amazon'u Görüntüleyin Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Edin En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Geliştirilmiş ses kontrolü

Son birkaç yıl, Sky Q için bazı temel sesli arama yeteneklerinin gelişini gördü, ancak iyileştirmelerin boru hattında olduğunu umuyoruz - tüm evlerimizde yer kaplayan akıllı hoparlörlere daha benzer bir şey.

Artık belirli şovları, filmleri ve aktörleri aramak ve kayıtlı kayıtlarınızı oynatmak ve kanalları değiştirmek için sesinizi kullanabilirsiniz. Sesli komutlar, çalmayı duraklatmak ve devam ettirmek ve ileri ve geri atlamak için de kullanılabilir. Uygulamalar da ses kontrolü kullanılarak başlatılabilir.

Sky, herhangi bir yükseltmenin yolda olduğunu özellikle onaylamadı, ancak Google Assistant, Siri veya Amazon Alexa gibi bir deneyim güzel olurdu - belki de Sky Q kutuları bir gün bu dijital asistanlardan birini veya birkaçını destekleyecektir.


Çanağı terk etmek

Sky, ilk olarak 2017'de televizyon hizmetinin evinizin yan tarafına bir tabak bağlanmadan evlere ışınlanmasına izin verme planlarını açıkladı ve Sky'ın Avrupa'da altı milyondan fazla ve Birleşik Krallık'ta sahibi olmayan iki milyondan fazla haneyi hedeflemesini sağladı - ya da yapmaistemeksahip olmak - bir yemek.

2019'un ikinci yarısında, İtalya'da deneme amaçlı olarak kullanıma sunulmaya başlandı, ancak henüz İngiltere'de böyle bir seçeneğin göründüğünü görmedik. Geleceğini biliyoruz, ancak tam olarak ne zaman olduğunu bilmiyoruz (Sky'ın bu çanaksız alternatifi başlatmadan önce web üzerinden 4K içeriği güvenilir bir şekilde yayınlayabilmesi mümkündür)

Birleşik Krallık'ta burada Sky Q'ya yemek yemeden abone olabileceğimize dair haberleri beklerken, en iyi bahsinizŞimdi TVbu, peşinde olduğunuz bir şeyse - tam olarak Sky Q deneyimini sunmuyor.