Close
  • Ana
  • /
  • Bilgi Işlem
  • /
  • Skylake, HP'nin sınırlı sayıda üretilen Star Wars dizüstü bilgisayarında Skywalker ile buluşuyor

Skylake, HP'nin sınırlı sayıda üretilen Star Wars dizüstü bilgisayarında Skywalker ile buluşuyor

HP'nin Skylake destekli yeni dizüstü bilgisayarı The Force Awakens'ı özel bir kasa ve Windows 10'a çok sayıda ince ayar ile kutluyor.

HP, yeni filme bağlanmak için Star Wars temalı özel sürüm bir dizüstü bilgisayar olan son 15.6 inçlik dizüstü bilgisayarıyla kesinlikle biraz farklı bir şey yaptı.

Siyah ve koyu gri, sıkıntılı görünümlü bir tasarımda yapıldığı için, klavye güvertesinde Stormtrooper'ların görüntülerini içeren dokunuşlarla (klavyenin kendisi o karanlık taraf hissi için kırmızı ışıkla arkadan aydınlatılmıştır), bu makinenin Star Wars soyunu karıştırmak mümkün değildir.

Dokunmatik yüzey ayrıca X-Wing Star Fighter Guidance System'i yansıtacak şekilde tasarlanmıştır ve genel etki oldukça akıllıdır (tabii bir Star Wars hayranı olduğunuzu varsayarsak!).


HP ayrıca, özel duvar kağıtları, ekran koruyucular ve ses efektleri içeren Star Wars temaları gibi bir dizi ekstra güzellik için Lucasfilm'i de kullandı.Windows 10her parçası, şasi tasarımı kadar çok çok uzak bir galakside.

Dizüstü bilgisayar, aynı zamanda, film fragmanları ve benzerlerinden bahsetmeye gerek kalmadan, konsept sanatı ve orijinal filmlerin posterleri gibi Star Wars içerikli galerilere de sahip olacak.


Teknik özellikler

Tüm Yıldız Savaşları heyecanı içinde, küçük bir şeyden bahsetmeyi unutmuş olabiliriz - dizüstü bilgisayarın teknik özellikleri.

15,6 inçlik ekran, tam bir HD meselesidir (isteğe bağlı bir dokunmatik ekranla) ve makine Intel'in Skylake Core i5 veya i7 işlemcileri tarafından desteklenmektedir ve pil ömrü iddia edilen yedi saattir.


Dizüstü bilgisayar ayrıca 12 GB RAM ve 2 TB'a kadar sabit disk depolama alanına sahiptir ve tümleşik grafiklerle gidebilir veya yerleşik bir Nvidia GeForce 940M GPU'ya sahip olabilirsiniz.

HP'nin Star Wars Special Edition dizüstü bilgisayarında ayrıca, çift hoparlörlü ve B&O Play (Bang & Olufsen) tarafından ayarlanmış ses özellikli bir optik sürücü bulunur.

Dizüstü bilgisayarın bu ay içinde satışa sunulması bekleniyor ve size ekstra 30 sterlin kazandıran cihaz için özel sürüm Star Wars temalı bir kılıfla 549 £ (yaklaşık 840 $ veya 1.170 $) 'dan başlayacak.