Close
  • Ana
  • /
  • Uygulamalar
  • /
  • Skype'ın günleri, Microsoft'un arkadaşlar ve aile için Teams'i başlatmasıyla sayılı

Skype'ın günleri, Microsoft'un arkadaşlar ve aile için Teams'i başlatmasıyla sayılı

Microsoft Teams, son bir veya iki yıldır işletmeler için popüler bir seçim oldu ve şimdi arkadaşlar ve aile için bir sürüm var. Bu, tüm işlevleri sunacakMicrosoft Ekipleriücretsiz olarak, birlikte çalışmadığınız kişilerle sohbet etmenize, görüntülü arama yapmanıza ve dosya paylaşmanıza olanak tanır.


Bu, Zoom kullanmak istemeyenler için kullanışlıdır.Tanışmakveya Facetime ama şu soruyu gündeme getiriyor: Peki ya Skype? Microsoft Teams'in yeni kişisel sürümü, belki bir sabit hattı arama kolaylığı dışında, Skype teklifini hemen hemen yansıtır. Aslında, Microsoft Teams Personal'ın mobil sürümü, metin sohbetini, sesli aramaları, odaları ve takvimleri birleştiren Whatsapp'ın bir sürümüne benziyor.

Yeni Microsoft Teams'e hem masaüstünden (Windows ve Mac uygulamalarının yanı sıra tarayıcı erişimiyle) hem de mobilden erişilebilir. Arkadaşlarınızla sesli, görüntülü veya yazılı olarak sohbet etmenin yanı sıra, iş sürümüyle aynı şekilde belgeleri paylaşabilir ve projeler üzerinde işbirliği yapmanıza olanak tanır. Şu anda 300 kişiye kadar ücretsiz görüntülü görüşme (24 saate kadar) sunuyor, ancak pandemi kısıtlamaları kalktıkça bu muhtemelen 60 dakikalık bir sınıra ve maksimum 100 kişiye geri dönecek. Bire bir aramalar 24 saat devam edecektir.

Microsoft Teams Kişisel

IOS için Microsoft Teams platformu


(Resim kredisi: Microsoft)

Yeni Birlikte modu, Skype'ta olduğu gibi Teams Personal için de kullanıma sunuldu ve sizi ve sohbet grubunuzu çeşitli sahnelere yerleştirmenize olanak tanıyarak (bir tür) tek bir yerdeymişsiniz gibi görünmenizi sağlıyor. Görünüşe göre Teams, Outlook içinde, en azından tarayıcı sürümünde, Skype erişiminin hemen yanında kendi düğmesine sahip olacak.

Microsoft, Skype'a tamamen bağlı olduğunu, ancak bunun COVID öncesi olduğunu ve görüntülü sohbet dünyasının o zamandan beri büyük ölçüde geliştiğini söyledi. 2013'te birleştirmeden önce iki yıl boyunca hem Microsoft Messenger hem de Skype'ı korudu, bu nedenle Skype'ı bir süre daha görebiliriz. Ancak Skype Kurumsal nihayet bu Temmuz'da kapanırken, ne zaman olmayacağı meselesi gibi görünüyor.


Bugünün en iyi Microsoft Microsoft Surface Pro fırsatları 266 Amazon müşteri incelemesi ☆☆☆☆☆ MICROSOFT Surface Pro Intel... Amazon £628,99 Görünüm En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz