Close
  • Ana
  • /
  • Bilgi Işlem
  • /
  • Skyroam Solis vs TP-Link M7350: hangi taşınabilir WiFi erişim noktası en iyisidir?

Skyroam Solis vs TP-Link M7350: hangi taşınabilir WiFi erişim noktası en iyisidir?

İngiltere dışında çevrimiçi olmanın büyük bir faff ve daha da önemlisi maliyet olduğu günler geride kaldı. Birleşik Krallık tarifelerinde AB çapında dolaşımın tanıtılmasıyla birlikte, taşınabilir WiFi noktaları her gezginin düşünmesi gereken bir şeydir. bulmak içinen iyi taşınabilir WiFi erişim noktası, Skyroam Solis ve TP-Link M7350'yi karşılaştırıyoruz.


Sadece harika bir bağlantı sunmanın ötesinde, taşınabilir bir WiFi etkin noktasının aynı zamanda taşınabilir olması, en son bağlantı teknolojilerini ve ideal olarak 5G'yi içermesi, uzun ömürlü bir pil ömrüne sahip olması ve dünyaya mal olmaması gerekir. Hem Skyroam Solis hem de TP-Link M7350 tasarıya uyuyor.

Bu yaz, işler yeniden açıldığından uzun bir seyahat planlıyorsanız, en iyi SIM planlarını da düşünmek isteyeceksiniz. Size yardımcı olmak için, hepsini bulduksadece en iyi SIM fırsatları, birçoğu birden fazla cihaza bağlanmaya izin verir.

Lafı fazla uzatmadan, piyasadaki en iyi taşınabilir WiFi erişim noktasını bulmak için Skyroam Solis ve TP-Link M7350 arasındaki karşılaştırmaya geçelim.

  • Çıkış yapmakPingtwitter'ün Nihai Seyahat Rehberien iyi teçhizatı ve daha fazlasını bulmak için

Skyroam Solis vs TP-Link M7350


(Resim kredisi: TP-Link)

Skyroam Solis ve TP-Link M7350: Özellikler

Skyroam Solis ve TP-Link M7350 arasındaki en önemli fark, bu iki cihazın verileri işleme şeklidir. Bir yandan, Skyroam'ın yerleşik bir sanal SIM kartı vardır ve bir günlük geçişler veya sınırsız veri ile birlikte 80 € 'ya mal olan aylık bir seçenek sunar.

Öte yandan, TP-Link, kullanıcıların kendi SIM Yalnızca anlaşmalarını seçmelerine ve bundan (veya telefonlarından veya her neyse) SIM'i kullanmalarına olanak tanıyan çok daha geleneksel bir sisteme sahiptir. Bize göre, her iki sistemin de artıları ve eksileri var, ancak TP-Link'in etkin noktasına bir avantaj sağlayarak kendi veri planlarımızı seçme esnekliğini tercih ederdik.


Veri almanın ötesinde, hem Skyroam hem de TP-Link benzer işlevlere sahiptir: 4G, birden fazla cihaz bağlama yeteneği (Skyroam için beş, TP-Link için 10) ve uzun ömürlü pil (Skyroam için 16 saate kadar, sekize kadar) TP-Link için). Skyroam'ın bir USB-C bağlantı noktası varken TP-Link'in bir mikro-USB'si var.

Skyroam'ın görebildiğimiz en büyük avantajı, Solis'in yerleşik 8.000 mAh pil ile bir pil takımı olarak hareket edebilmesi, cihazlarınıza yalnızca interneti değil, aynı zamanda uzun bir günün ardından çok ihtiyaç duyulan şarj yedeği sağlamasıdır. Akıllı bir sistemdir.


Skyroam Solis ve TP-Link M7350: diğer her şey

Skyroam Solis vs TP-Link M7350

(Resim kredisi: Skyroam)

Hem Skyroam'ın hem de TP-Link'in tüm özelliklerini ele aldık ancak diğer bazı çeşitli ayrıntıları kısaca tartışmak istedik.

Öncelikle, iki cihazın tasarımı. Skyroam çekici olmasa da, sadece çok parlak neon turuncu renkte geliyor, ki bunun sonradan edinilmiş bir zevk olabileceğini düşünüyoruz. Yelpazenin diğer ucunda, TP-Link çok monokrom gri ve siyah bir tasarım seçti.

Kişisel tercihlerinizin ne olduğuna gerçekten bağlı, ancak muhtemelen ikisinin daha yumuşak TP-Link'ini tercih ediyoruz. Bize sıkıcı deyin, ama bu biraz daha düzenli.


Skyroam Solis vs TP-Link M7350

(Görüntü kredisi: TP-Link )

Skyroam Solis vs TP-Link M7350: hangisi en iyisi?

Tasarım bir yana – bunun tamamen öznel bir seçim olduğunun farkındayız – genel olarak kendi SIM'inizi TP-Link M7350'ye yerleştirebilmenizin onu kazanan yaptığını düşünüyoruz.

Solis'te yerleşik olarak bulunan taşınabilir şarj cihazı gerçekten hoş bir dokunuş olsa da, Skyroam'ın veri fiyatlarına kilitlenmek kesinlikle ideal değil, özellikle de sunulan bu kadar çok ucuz SIM Only fırsatıyla. Her ikisi de çok makul fiyatlıdır ve genellikle Amazon'da ve başka yerlerde fırsatlar bulabilirsiniz.

Mutlu yolculuklar!

En iyi SIM, yalnızca WiFi etkin noktanız için fırsatlar