Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Smarty'nin yeni £16 p/m, kontratsız, sınırsız veri SIM kampanyası yayında!

Smarty'nin yeni £16 p/m, kontratsız, sınırsız veri SIM kampanyası yayında!

Burada her hafta Pingtwitter'te en iyileri avlıyoruzSadece SIM fırsatlarıpiyasada. Bunun nedeni, herhangi bir bağlı ahize içermeyen yalnızca SIM anlaşmalarının veri, dakika ve metin açısından çok daha büyük aylık ödenekler sunabilmesi ve bunu da daha az parayla yapabilmesidir. Mevcut el cihazlarından zaten memnun olanlar için süper akıllı, bütçe dostu bir seçenektir.


Ve şu anda en iyi SIM fırsatlarından biri, Birleşik Krallık'taki en iyi SIM yalnızca plan tedarikçilerinden biri olarak derecelendirilen Smarty aracılığıyla geliyor. Söz konusu anlaşma, pazar lideri bir fiyat noktası olan yalnızca 16 £ karşılığında her ay sınırsız arama, metin ve veri sunuyor.

Sınırsız veri, aramalar ve metinler, Pingtwitter'ün en iyi SIM tekliflerinde aradığı şeydir, ancak bu anlaşmayı özel kılan şey, planın her ay yuvarlanmasıyla birlikte sözleşmesiz olarak gelmesidir. Bu, sahibinin isterse iptal edebileceği anlamına gelir.her zaman.Ceza ücreti yok, ilgisiz çağrı merkezi temsilcileriyle uzun süreli görüşmeler yok, sadece anında iptal.

Ancak, her ay yazılacak sınırsız verinin yanı sıra, bu kadar düşük bir maliyet için sınırsız dakika ve metinler ile, bu anlaşmanın gerçekten uzun süre en iyi durumda olduğunu görmüyoruz.

Yalnızca SIM anlaşmasının tüm ayrıntıları aşağıda görüntülenebilir:


Smarty'den yalnızca SIM planı| 1 aylık haddeleme | Sınırsız arama, metin ve veri | ayda 16 £
Ayda 16 £ karşılığında sınırsız veri, arama ve metinler yalnızca SIM için harika bir fırsattır, ancak daha sonra, aynı zamandatamamen sözleşmesizve SIM'de sadece anlaşma cennetindesiniz. Şimdi Smarty'den ücretsiz teslimat da dahil.Fiyatı Görüntüle


Bu anlaşma ile ilgili söyleyebileceğimiz tek uyarı, Smarty tarafından sağlanan verilerin 5G olmadığıdır. 5G telefonunuz yoksa veya 5G kapsama alanına sahip bir bölgede yaşamıyorsanız, bu açıkça bir sorun değildir, ancak bunlardan birine veya her ikisine sahipseniz, ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız düşünmek isteyebilirsiniz. 5G verisi bu anlaşmayı başlatmadan önce hızlanır veya hızlanmaz.

Eğer senyapmak5G veri hızlarına ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız, piyasada dikkate almanız gereken birkaç harika SIM anlaşması daha var. Üç ve EE'nin her ikisi de gerçekten rekabetçi tekliflere sahiptir, EE ülkedeki en yüksek ağ hızlarını sunar ve Üçü sınırsız 5G verisi sunar. Aşağıdaki fırsatlara göz atın:


EE'den yalnızca SIM planı| 120 GB veri | Sınırsız arama ve metin | 24 aylık sözleşme | ayda 20 sterlin
EE, Birleşik Krallık'taki en yüksek ağ hızlarını sunar ve burada ayda yalnızca 20 £ karşılığında 120 GB 5G verinin yanı sıra sınırsız arama ve metin alabilirsiniz. Yukarıdaki Smarty anlaşmasının aksine, bu anlaşma 24 aylık sabit bir sözleşme gerektiriyor.
Fırsatı Görüntüle

SIM sadece Üç'ten plan| Sınırsız arama, metin ve veri | 12 aylık sözleşme | ayda 16 £
24 ayın bir SIM planı sözleşmesine bağlı olmak için biraz uzun olduğunu düşünüyorsanız, Three'den bu 5G veri planına bir göz atın. Aynı sınırsız veri, arama ve metinleri sunarken, bunun yerine 12 aylık bir planda gelir. Ayrıca ayda 16 £aynı derecede pahalıYukarıdaki Smarty anlaşması gibi, yani 5G verisi istiyorsanız ve 12 aylık sözleşmeye aldırış etmiyorsanız, bu sizin için daha iyi bir anlaşma olabilir.Fırsatı Görüntüle


Daha da harikası içinSadece SIM fırsatlarıPingtwitter'ün şu anda Birleşik Krallık'ta mevcut olan en iyi teklifleri listeleyen aşağıdaki yetkili SIMO fırsatları karşılaştırma tablosunu kontrol ettiğinizden emin olun. Grafikle ilgili bu kadar iyi olan şey, sözleşme süresi, aylık fiyat, veri ödeneği, kısa mesaj ödeneği, arama ödeneği, ağ, ürün adı ve daha fazlası dahil olmak üzere sizin için en önemli olana bağlı olarak sayısız farklı şeye göre filtrelemenize izin vermesidir. .

etkin filtreler Yalnızca Tüm SIM'leri Temizle ✖ Telefon Mobil Cep Telefonları Ağına Geri Dön Tüm Seçenekleri Göster Aylık MaliyetHerhangi Bir Aylık Maliyet Peşin MaliyetiHerhangi Bir Peşin Maliyet VerisiHerhangi Bir Veri DakikasımetinlerSözleşme uzunluğuYalnızca Yükseltme fırsatlarını göster Sözleşmeler Sim Ücretsiz Sim Yalnızca 666 anlaşma arasından 10 gösteriliyor )Veri (yüksekten düşüğe)Ağ (A'dan Z'ye)Ağ (Z'den A'ya)Ürün Adı (A'dan Z'ye)Ürün Adı (Z'den A'ya)Dakika (düşükten yükseğe)Dakika (yüksekten düşüğe)Metinler (düşükten yükseğe) )Metinler (yüksekten düşüğe)Sözleşme uzunluğu (düşükten yükseğe)Sözleşme uzunluğu (yüksekten düşüğe) Yalnızca SIM SIM Sınırsız Veri, Sınırsız... SınırsızveriSınırsızdakikaSınırsızmetinlerÜç 12 ay £16 /ay Fırsatı GörüntüleNSÜçEditörün Seçimi Daha Fazla Bilgi EdininYalnızca SIM Yalnızca SIM 160 GBveriSınırsızdakikaSınırsızmetinlerEE 24 ay £20 /ay Fırsatı GörüntüleNSEE MobilEE'de En İyisi Daha Fazla Bilgi Edinin Yalnızca SIM Voxi 6GB Yalnızca Sim12 GBveriSınırsızdakikaSınırsızmetinler1 ay£12 /ay VOXI'de Fırsatı Görüntüle Sınırsız sosyal medya ve akış Daha Fazla Bilgi Edinin SIM Yalnızca Aylık SIM Kart Öde...100GBveriSınırsızdakikaSınırsızmetinler Vodafone12 ay£12,67 /ay Mobiles.co.uk'de Fırsatı Görüntüle nakit iade anlaşması 40 £ Otomatik Nakit Geri Ödeme Daha Fazla Bilgi Edinin Sadece SIM 100GB100GBveriSınırsızdakikaSınırsızmetinler akıllı1 ay£14 /ay Smarty'de Fırsatı Görüntüle Mükemmel değer Daha Fazla Bilgi Edinin Yalnızca SIM SIM Kart Üçlü SIM2 GBveriSınırsızdakikaSınırsızmetinler Talkmobile1 ay£4,95 /aylık TalkMobile'da Fırsatı Görüntüle Daha Fazla Bilgi Edinin Yalnızca SIM SIM Kart Üçlü SIM3 GBveriSınırsızdakikaSınırsızmetinler Talkmobile1 ay£4,95 /aylık TalkMobile'da Teklifi Görüntüle Daha Fazla Bilgi EdininYalnızca SIM Sadece SIM 2GB 2 GBveri1000dakika1000metinlerLebara Mobil 1 ay £ 5 /ay Fırsatı GörüntüleNSLebara MobilDaha fazla bilgi edinYalnızca SIM Sözleşme Sadece SIM Ses 1 GBveriSınırsızdakikaSınırsızmetinlerÜç 24 ay £ 5 /ay Fırsatı GörüntüleNSÜçDaha Fazla Bilgi Edinin Yalnızca SIM SIM Kart1 GBveriSınırsızdakikaSınırsızmetinler Asda Mobil1 ay£5 /ay Asda Mobile'da Fırsatı Görüntüle Daha Fazla Bilgi Daha fazla fırsat yükle