Close
  • Ana
  • /
  • Oyun Oynamak
  • /
  • Smyths PS5, Nisan sürümü için listelenen PlayStation 5 konsolları olarak umut veriyor

Smyths PS5, Nisan sürümü için listelenen PlayStation 5 konsolları olarak umut veriyor

Şu anda sadece Pingtwitter'lere bir göz atmanız gerekiyorPS5 stok takipçisişimdi Mayıs ayının pek çok perakendecinin yeni ürünler piyasaya sürdüğü ay olacak gibi göründüğünü görmek içinPlaystation 5konsollar. Bununla birlikte, bir şok Smyths PS5 stokunun hepsini postaya verebilir.


Bunun nedeni, Smyths Toys'un şu anda PlayStation 5 Digital Edition'ı listeliyor olmasıdır.kendi web sitesindeBeklenen stok tarihi 'Nisan 2021'.

Ve bu ay Smyths Toys'dan şimdiye kadar hiçbir şey görmediğimizi düşünürsek, önümüzdeki birkaç hafta, Nisan ayında PS5 Digital Edition konsollarının piyasaya sürülebileceği tek zaman olarak kalıyor.

İlginç bir şekilde, Nisan çıkış tarihi yalnızca Digital Edition PS5 konsoluna eklenir, bu nedenle bir Smyths PS5 stoku varsa, yalnızca dijital konsolla sınırlı olacak gibi görünüyor. Bununla birlikte, biz duyduk dedibolcaYüzde 100'ü disksiz yeni nesil konsola sahip oyunculardan oluşuyor, yani bu, PlayStation 5 kapısına erken adım atmak için harika bir fırsat olabilir.

Smyths PS5 stoğu


Digital Edition konsolu için bir sonraki PS5 stoku 'Nisan 2021' için listelenmiştir.

Kredi: Smyths Oyuncakları

Şimdi, elbette, Smyths Toys web sitesinde listelenen tarih yanlış olabilir ve yalnızca bir yer tutucu olabilir. Ancak, disk sürücüsü paketi PS5 düşünüldüğündevardıryakın zamanda güncellendiMayıs ayında çıkış tarihi olan, ancak bu disk sürücüsüz sürümde yok, bu da Digital Edition konsollarının düşmek üzere olma ihtimalinin olduğunu gösteriyor.


Smyths Toys, PlayStation 5'in müşteri hizmetleri açısından PS5'i almak için bir yer olarak ön siparişe çıkmasından bu yana iyi bir üne sahipti, ancak perakendeci hiçbir zaman en büyük konsol tahsisine veya işleyebilecek bir siteye sahip görünmüyordu. bir sistem satın almak isteyen büyük oyuncu akını.

Bu nedenle, herhangi bir oyuncuya tavsiye ediyoruz.dır-dirödemek için bir PS5 Digital Edition arıyorumçokkonsollar düştüğünde hızlı hareket etmeye hazır değilseniz, muhtemelen bir sonraki Smyths PS5 stokunu kaçıracaksınız.


Bugünün en iyi Thrustmaster Eswap Pro fırsatları İndirimli Fiyat Thrustmaster ESWAP PRO... Amazon £149,99 £129,99 Görüntüle Thrustmaster eSwap Pro... JD Williams £144,99 Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz