Close

Sol Republic Tracks HD V10 incelemesi

Sol Republic HD V10 fırsatlarını izliyor Resim 1/4

Sol Republic Tracks HD V10 incelemesi


Sol Republic Tracks HD V10 incelemesi
Resim 2/4

Sol Republic Tracks HD V10 incelemesi

Sol Republic Tracks HD V10 incelemesi
Resim 3/4

Sol Republic Tracks HD V10 incelemesi

Sol Republic Tracks HD V10 incelemesi
Resim 4/4

Sol Republic Tracks HD V10 incelemesi

Sol Republic Tracks HD V10 incelemesi

Sol Republic Tracks HD V10, Beats by Dre tarzında bas ağırlıklı kutulardır, ancak bankayı bozmazlar


Sol Republic'i duymamış olabilirsiniz, ancak şirket kendini genç ve havalı olarak konumlandırıyor, patenciler ve benzerleri için kutular pompalıyor. Daha üst düzey bir sürümü olarak düşününKurukafa şekeri. Sol Republic Tracks HD V10, sahip olduğu en pahalı ikinci çifttir ve Sol Republic Tracks Ultra V12'ye ikinci keman çalarak size 50 £ daha fazla geri ödeme yapacak.

Sol Republic HD V10'u İzliyor: Tasarım

Kutuyu açın ve hemen bu tenekelerin çoğundan farklı olduğunu göreceksiniz, çünkü onları kendiniz inşa etmelisiniz. Ancak endişelenmeyin, elektronikte bir dereceye ihtiyacınız olmayacak, sadece kulaklıkları kafa bandına yerleştirin ve kabloyu takın. Kulaklıklar kafa bandı boyunca kayar, bu da Sol Republic Tracks HD V10'un büyük başlardan iğne başlarına kadar herkese uyacağı anlamına gelir.

Sekiz renkte gelirler ve kulaklıklar değiştirilebilir, böylece görünümü değiştirmek için farklı kafa bantları (25 £) veya kablolar (16 £) satın alabilirsiniz.

Sol Republic HD V10'u İzliyor: Konfor

Deri kulaklık yastıkları, bu kutuları gerçekten çok rahat hale getiriyor, ancak üzerindekiler kadar büyük olmasalar daBeats ExecutiveveyaBeats by Dre Pro Beats. Bu, çevrenizden bir miktar ses sızması anlamına gelir; bu, yüksek sesli bir trende veya yoğun bir yolda iseniz gerçekten fark edeceksiniz.

Elbette her zaman sesi yükseltebilirsiniz, ancak bu ideal değildir. Kasabada bir çift Sol Republic Tracks HD V10 ile yürüyün ve Bose Quiet Comfort 3 gibi bazı uygun gürültü önleyici kutulardaki kadar izole hissetmeyeceksiniz.


Sol Republic HD V10'u İzliyor: Dayanıklılık

Sol Republic Tracks HD V10'daki kafa bandı çok esnektir, böylece onları mutlu bir şekilde kafanızdan çekebilir ve odanın diğer tarafına fırlatabilirsiniz. Kulaklıkların arkası da metaldir ve kordon hoş ve kalındır. Temel olarak, bunları bir çantaya koyabilir ve hasar görmeleri konusunda endişelenmeyin. Ama endişeli biriyseniz, Sol Republic kullanışlı bir taşıma kesesine attı.

Sol Republic Tracks HD V10: Ses kalitesi

Beats by Dre Solo ile kolayca rekabet edebilecek bas ile ses kalitesi harika. Bas, bazı kutularda olduğu gibi aşırı güçlü değildir, bu nedenle hala iyi orta ve yüksek sesler elde edersiniz. Ses aynı zamanda ucuz kulaklıklardan çok daha doludur. Bir stüdyo çifti kadar net olmayabilirler, ancak bu fiyata, özellikle kablodaki kontroller ve telefonunuz için bir ahizesiz kullanım kiti olarak ikiye katlandıkları gerçeğini tartışmak zor.

Sol Republic HD V10'u İzliyor: Karar

Sol Republic Tracks HD V10 iyi inşa edilmiştir, harika ses çıkarır ve cüzdan dostu bir fiyatla sunulur.

Sol Republic Tracks HD V10 çıkış tarihi: Nisan 2013

Sol Republic Tracks HD V10 fiyatı: 99,99 £