Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Solarin, 'askeri düzeyde' güvenlik ile şimdiye kadarki en gelişmiş akıllı telefon.

Solarin, 'askeri düzeyde' güvenlik ile şimdiye kadarki en gelişmiş akıllı telefon.

Londra'da yıldızlarla dolu bir lansmanda ve iki yıldan fazla bir süredir geliştirilmesinin ardından bir girişim olan Sirin Labs, şimdiye kadar yaratılmış en gelişmiş akıllı telefon olduğuna inandığı Solarin'i yarattı. Apple ve Samsung'u al.

Bilinmeyen bir şirket bunu nasıl yaptı?

Para bir sorun değil - önce en iyi teknolojiyi seçti, ardından fiyatı daha sonra endişelendirdi.

Teknolojiyi seviyorsanız ve ayıracak çok paranız varsa - alacağınız telefon budur.


Sirin Labs temel alanlara, güvenlik, tasarım ve bağlantıya odaklandı.

Öncelikle, bir akıllı telefon neredeyse tüm hayatınızı içerdiği için hayati önem taşıyan gizliliği ele alalım. Şimdi Solarin Android çalıştırıyor - hangisi o kadar güvenli gelmiyor?


Ancak bunun altında, akıllı telefonun 'Zimperium' - son teknoloji mobil tehdit koruması ve 'şu anda ajans dünyasının dışında bulunmayan en gelişmiş gizlilik teknolojisi' var.

  • Pingtwitter'leri OKUSolarin'in uygulamalı incelemesiheyecan verici yeni akıllı telefon hakkında daha fazla ayrıntı için

Sirin Labs aynı zamanda KoolSpan ile 'dünya çapındaki orduların iletişimlerini korumak için kullandıkları teknolojinin aynısı' olan çipten çipe 256 bit AES şifrelemeyi entegre etmek için ortaklık kurdu.


Ahizenin arkasında, telefonun işletim sistemini değiştiren ve tamamen güvenli aramalar yapmanıza ve mesaj göndermenize olanak tanıyan bir anahtar vardır.

Şimdi, kulağa çok karmaşık geliyor ama Sirin Labs, saklayacak bir şeyiniz varsa, yönetici, ünlü ya da tetikçi olun, kullandığınız telefonun bu olması gerektiğini düşünüyor (hitman ekledik).

Ses bir görüntü ile de ilgilenilir - Solarin, lazer otofokuslu ve 5.5 & rdquo; 23.8 megapiksel kameraya sahiptir. % 120 sRGB renk gamı ​​ile IPS LED 2K ekran. Bu çok etkileyici.


Solarin ayrıca HTC'nin kitabından, ses seviyesini en üst düzeye çıkarmak, ancak distorsiyonu kontrol etmek için akıllı bir amplifikatör aracılığıyla bağlanan ve net bir 'saf olmayan' ses üreten üç bas güçlendirilmiş hoparlöre sahip bir sayfa alıyor.

Yapı kalitesi itibariyle? Bu, ucuz bir alüminyum yekpare tasarımdan çok uzaktır - Solarin, genellikle havacılık endüstrisinde kullanılan metal matris kompozit bir şasi, yapısal güç için titanyum paneller ve Gorilla Glass 4 kullanır. Ayrıca bir deri veya karbon fiber arka panel ve mücevherler de vardır. not başka bir yerde biter.

Solarin, X10 LTE ve Wi-Fi özellikli Snapdragon 810 işlemci ile bağlantıda kalmak hayati önem taşıyor. Bu, 450 Mbps'ye kadar aşağı bağlantı ve 150 Mbps'ye kadar yukarı bağlantı hızına sahip olduğu anlamına gelir. 4.6Gbps'ye kadar hız sunan 24 bant LTE 802.11ac 2x2 MU-MIMO, WiGig (802.11ad) multi-gigabit Wi-Fi teknolojisi desteği vardır.

Hepsi çok etkileyici değil mi?

Çok heyecanlanmadan önce fiyatı var - Solarin 1 Haziran'dan itibaren 9.500 £ artı KDV'ye satışa sunulacak.

Bunu beğendin mi?