Close
  • Ana
  • /
  • Ses
  • /
  • Sonos Bluetooth hoparlör Mart ayı için onaylandı - ve TINY olacak

Sonos Bluetooth hoparlör Mart ayı için onaylandı - ve TINY olacak

Sonos, bu yıl yeni ürünler piyasaya süreceğini onayladı ve bir tanesi Mart ayında olacak. Ses devinin mali yol haritasına uygun olarak yeni bir taşınabilir ürün hazırladığını görerek, bir FCC patent başvurusunda aksi halde tespit edilenleri doğruluyor gibi görünüyor.

Sonos'un piyasaya sürülmesiyle ilgili spekülasyonlara yakıt katıyorşimdiye kadarki en küçük taşınabilir hoparlör. olası birSonos Taşıdevamı: Önümüzdeki daha sıcak aylar için sağlam, suya dayanıklı bir yıldız ses donanımı parçasının ipuçları veya belki de tamamen farklı bir şey. Bildiğimiz şu ki, yeni bir ürün geliyor, taşınabilir olacak ve Mart 2021'de inecek.

yeni birTranscriptSonos'un CEO'su Patrick Spence, şirketin yeni bir ürün piyasaya sürmeye hazırlandığını kararlılıkla onayladı.

'Yılda en az iki yeni ürün piyasaya sürmeye kararlıyız ve 2021 mali ürün yol haritamıza baktığımızda doğru yoldayız.' Daha sonra, 'Önümüzdeki ay en yeni ürünümüzü tanıtmaktan heyecan duyuyoruz. Ayrıntılar için bizi izlemeye devam edin.'


Daha önce bildirilen FCC dosyası, Sonos Move'dan daha küçük, daha hafif ve belki de daha az maliyetli bir hoparlöre atıfta bulunmuştu. Mart lansman tarihi dışında, Sonos'un yeni donanımı hakkında çok az somut ayrıntı var; ancak, FCC gönderimleri, yakında düşen cihazları doğru bir şekilde tahmin etme eğilimindedir, bu nedenle, Sonos, UE Boom'u hedef alıyor gibi görünüyor.en iyi hoparlörlerliste.

İlginç bir şekilde, Sonos'un CEO'su, markanın gelişimine devam etmek istediğini de ekliyor.Sonos Radyo teklifi, diyor ki:


“Sonos Radio ve Sonos Radio HD çevresinde gördüğümüz ivmeden memnunuz. Zaman içinde müşterilerimizle daha doğrudan ücretli ilişkiler geliştirmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz ve önümüzdeki ay Yatırımcı etkinliğimizde bu konu hakkında daha fazla konuşacağız.”

Sonos, tartışmasız bir ses titanıdır:Sonos Arkı, devam edenpazarlık soundbar savaşıarasındaSonos Işınıve Sony HT-X8500, popülaritesini garanti eden bir markadır, bu nedenle ses kurulumlarını çevirmek isteyen veya belki de bizim seçimlerimizden birinden yükseltme yapmak isteyen kullanıcılar için iyi bir haber.en iyi ses çubukları. Her şey düşünüldüğünde, yeni bir Sonos oyuncağı için Mart 2021'e kadar beklemeniz gerekecek gibi görünüyor ki bu hiç de uzun değil.


Bugünün en iyi Sonos Move fırsatları Sonos Move - Kablosuz Hoparlör... Amazon Prime 387,19 £ Görüntüle Sonos Move Wireless Smart... very.co.uk £399 GörüntüleSonos Move Akıllı Hoparlör... John Lewis 399 £ Görünüm fan.go2jump.org/aff_c fan.go2jump.org/aff_c fan.go2jump.org/aff_c fan.go2jump.org/aff_cDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Kaynak:cep tiftiği