Close
  • Ana
  • /
  • Ses
  • /
  • Sonos, 9 Mart etkinliğini onayladı: Bluetooth hoparlör veya gürültü önleyici kulaklıklar mı geliyor?

Sonos, 9 Mart etkinliğini onayladı: Bluetooth hoparlör veya gürültü önleyici kulaklıklar mı geliyor?

Sonos, 9 Mart 2021 Salı günü size özel bir etkinlik getiriyor ve gerçekleştiğinde canlı olarak izleyebileceksiniz. Ses devi, bir alanda resmedilen bir kişiyle, belki de bir sonraki ürününe dair ipuçları veren bir dış mekan sahnesini içeren bir davetiyeyi uzattı. Umuyoruz ki biryeni taşınabilir hoparlör, bir süredir söylendiği gibi.


olası bir konuşma dışındaSonos Taşıtakip, söylenti değirmeni de yeni Sonos gürültü önleyici kulaklıkların etrafında dönüyor. Ve bu cephede de işler değişiyor: Almanya'da açılan yeni bir kulaklık patenti, son tasarımında Sonos gürültü önleyici kulaklıkların ne olabileceğinin şemalarını gösteriyor ve konseptten başlatılabilir formuna daha da yaklaşıyor.

Bu haberin zamanlaması ve davet, teknoloji topluluğunu kızdırmak için mükemmel bir şekilde çarpışıyor. Sonos, yılda iki yeni ürün piyasaya sürmeyi hedefliyor; Birinin Mart'ta piyasaya sürüleceğini biliyoruz, peki hangisi ya da çok sürümlü bir lansman olabilir mi? Bu pek olası görünmüyor, ancak daha garip şeyler oldu.

Dışarıda kullanım için yeni bir taşınabilir hoparlör olabilir ve işte nedeni:

Sonos Taşınabilir Hoparlör FCC Dosyalama

(İmaj kredisi: FCC / The Verge)

Yeni başlayanlar için, Sonos Move taşınabilir bir kardeş için gecikmiş, bu nedenle daha küçük bir takip etrafındaki gürültü: seyahatin tümsek ve eziyetini havalandırmak için bir dış kabuk ile donatılmış bir şey, evrensel akıllı asistan uyumluluğu ve son haberlerle rekabet edecek bir şey Google akıllı hoparlörlerApple entegrasyonunda pişirme.


Ve daha hantal tarafına yaslanan Sonos Move'dan daha küçük olması gerekir - bir sırt çantasına asılabilir ve tüm gün ağırlığı hakkında inlemeden taşıyabilir. son zamanlardaFCC dosyalamakendi kablosuz şarj altyapısına sahip, görünüşte Sonos Move'a benzeyen, ancak daha sağlam bir tabana sahip bir cihaz sergiledi.

Daha az maliyetli ve hem iç hem de dış mekanlara kendini ödünç verebilecek bir şeye atıfta bulundu; Bununla birlikte, esas olarak, Sonos'un kapalı alanı zaten kilit altında tuttuğundan ve düzenli olarak bizim ekranlarımızda yer aldığından, ağırlıklı olarak dış mekana yönelik bir şey görmek istiyoruz - bir tarlada olmak gibi -en iyi çok odalı hoparlörlerve aşağıdaki gibi TV ses çubuklarını kapatmakSonos IşınıveSonos Arkı.


Gürültü önleyici yeni kulaklıklar olabilir ve işte nedeni:

Kulaklık Patent Başvurusu

(Resim kredisi: Patent)

Bir çift premium Sonos gürültü önleyici kulaklığın yapım aşamasında olduğunu zaten biliyoruz, ancak yeni şemalar Sonos'un piyasaya sürülmeye her zamankinden daha yakın olduğunu gösteriyor. Peki, Mart ayına kadar gelebilir mi?


Tasarımlarda, gelişmiş gürültü önleyici kulaklığın dış plastiğine görünür şekilde damgalanmış Sonos markası vardır ve çizimler, destek çubuklarının kafa bandından sonuna kadar uzandığını ve birkaç düğme, 3,5 mm jak ve bir USB-C bağlantı noktası.

Bunlar, geçen Eylül ayında Amerika Birleşik Devletleri Patent ve Ticari Marka Ofisi'nde (USPTO) ortaya çıkan önceki tasarımlardan farklıdır ve kulaklıklarda ciddi ilerleme kaydedildiğini gösterir (aracılığıyla).protokol).

Mart sürümü için oldukça sıkı olurdu, ancak Sonos’ tasarımlar geçen yıla göre çok daha etli ve kesinlikle çok uzakta olamaz. Pingtwitter, kulaklığın Sonos'un daha geniş, daha karmaşık ses sistemi cihazlarıyla bağlantı kurmasını umuyor;arasında seçim yapmak- özellikle Sonos Arc ve Sonos Beam arasında karar vermek - tüm Sonos cihazlarının sunduğu çok çeşitli ses inceliği nedeniyle.

Sonos özel etkinliği ne zaman ve saat kaçta?

Sonos'un özel etkinliği 9 Mart 2021 Salı 21:00 GMT'den itibaren canlı yayınlanacak. Şurada bulunabilir ve canlı olarak izlenebilir:Sonos Basın. Pingtwitter, etkinliği gün içinde sayfamızdan yayınlayacak.


Bulunduğunuz yere bağlı olarak, etkinliğin saatleri biraz değişecektir: ABD Batı Kıyısı: 13:00/PST Doğu Kıyısı ABD: 16:00/Orta Avrupa: 22:00 CET.

Sonuç olarak, gevşeme önlemleri zamanında beklenen daha taşınabilir seçeneklerle çok heyecan verici bir bahar olacak. Bu doğru: Önümüzdeki birkaç ay içinde taşınabilir bir hoparlörü amacına uygun olarak dışarıda kullanabilir, hatta belki de tatilde yanımıza gürültü önleyici kulaklıklar alabiliriz. Tedbirli iyimseriz.

9 Mart'ta Sonos ürün bilmecesine bir cevap vereceğiz, bu nedenle güncellemeler, haberler ve yol boyunca herhangi bir sızıntı için bizi izlemeye devam edin. Bu arada sitemize bir göz atabilirsiniz.en iyi gürültü önleyici kulaklıklar,en iyi Bluetooth hoparlörlisteler ve kalbinizin içeriğine kadar şarkıları dışarıda yemenize izin verecek bir cihaz seçin.

Kaynak:Sınır