Close
  • Ana
  • /
  • Kulaklık
  • /
  • Sonos kulaklıkları geliyor ve başka bir gezegendenmiş gibi görünüyorlar

Sonos kulaklıkları geliyor ve başka bir gezegendenmiş gibi görünüyorlar

Sonos kulakiçi kulaklıkları bir süredir konuşuluyordu, ancak gün ışığını görmelerine bir adım daha yaklaştık gibi görünüyor. Çok odalı hoparlörleriyle tanınırken,gerçek kablosuz kulaklıkgerçekten piyasayı sallayabilir.


İLEABD patent başvurusutarafından keşfedildikomik değilkulakiçi kulaklıkları, tomurcukların diyagramlarıyla birlikte silindir şeklindeki kasanın üstüne ve altına sığdıran oldukça akıllı bir kasa tasarımı gösterir. Bu, yan yana yerleştirildiklerinden çok daha küçük bir duruma izin verir.

Sonos kulakiçi kulaklıkları, bana biraz eski cep telefonu kulaklıklarını hatırlatan uzun düz bir gövdeye ve kauçuk kulaklığa benzeyen bir şeye doğru kalınlaşan kamalı bir tasarıma sahip.

Sonos kulaklıklar(İmaj kredisi: Sonos)

Patent açıklaması, bunun gerçekten bir şarj durumu olduğunu ve kulaklıkların bir çift olarak veya sadece biri takılıyken diğeri kullanılırken şarj edilmesine izin vereceğini doğrular. Daha büyük kulaklık, pil ömrünün artmasına da yardımcı olabilir.

Başka bir diyagram, kabın dışında bir şarj adaptörüyle kulak üstü kulaklıkların neye benzediğini gösterir. Kulaklığın tasarımı genel gibi görünse de, şarj etme yöntemi – belki de manyetik – ilginç görünüyor.


Bu cihazların zamanlaması bilinmemekle birlikte, dosyalama Şubat ayının başına kadar uzanıyor, bu da Sonos'tan bazı kulaklıkları bu yaz kadar erken bir zamanda kolayca görebileceğimiz anlamına geliyor.

Sonos kulaklıklar(İmaj kredisi: Sonos)
Bugünün en iyi Sonos Roam fırsatları Sonos Roam Portable Smart... very.co.uk £159 GörüntüleSonos Roam Akıllı Hoparlör... John Lewis £ 159 Görünüm fan.go2jump.org/aff_c fan.go2jump.org/aff_c fan.go2jump.org/aff_c fan.go2jump.org/aff_cSONOS Roam Portable Wireless... Amazon £ 166,40 Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz