Close
  • Ana
  • /
  • Ses
  • /
  • Sonos, şimdiye kadarki en küçük Bluetooth hoparlörü için hazırlanıyor

Sonos, şimdiye kadarki en küçük Bluetooth hoparlörü için hazırlanıyor

NSSonos Taşıtaşınabilir bir hoparlörün çok sevilen bir örneğidir: daha ağır olmasına rağmen, Alexa ve Google Asistan dahil olmak üzere bir dizi mükemmel özelliğe sahiptir. Yine de, sadece biraz, şey, hantal.

Güzel haberler? Sonos Move'un daha küçük bir sürümüne veya muhtemelen daha az pahalı, daha hafif, minyatür bir Sonos hoparlörüne benzer bir şey öneren, konuşmacı şirketinden yeni bir patent başvurusunun son raporlarıyla işler değişecek gibi görünüyor. Her iki durumda da, işler daha taşınabilir hale geliyor gibi görünüyor.

Şu anda, Sonos Move'un diğer Sonos hoparlörlerinden taşınabilir rekabet yolunda çok az yolu var; aslında, Sonos'un dış mekan ve iç mekan dinlemeyi idare edebilen yeni, tam Bluetooth donanımlı bir hoparlör piyasaya sürmesinin zamanı gelmedi mi? Kesinlikle öyle düşünüyoruz. ile uyumlu hale getirmek için evrensel akıllı asistan uyumluluğumüthiş haberArtık Apple entegrasyonu sunan Google akıllı hoparlörlerin sayısı kullanışlı olacaktır; bu nedenle, akıllı özelliklerine ayak uydurabilen yeni bir Sonos taşınabilir görmek güzel olur mu?Amazon Echo Dot (4. Nesil)kulağa kusursuz gelirken.

Tüm bu faktörlerin bir tür taşınabilir ütopyaya dönüştüğü bu nadir buluşma noktası, en yetenekli şirketleri bile kaçırıyor, bu yüzden Sonos'un malları üretebileceğini umuyoruz.


Sonos FCC Dosyalama

(İmaj kredisi: FCC / The Verge)

Tabii ki, bu tür portatif hoparlörler öncelikle hantal olmalıdır: havanın dışındayken ve günün seçilen melodi seçicisinin kontrolü altındayken tamamen taviz vermemeli, suare katılımcılarından gelen yeni şarkılar için giderek daha agresif talepleri savuşturmalıdır. Bluetooth hoparlörler için çok tanıdık bir senaryo.


Sonos, daha küçük bir hoparlör için daha ağır bir çerçeveden kaçınmayı seçerse, dayanıklılık pahasına bunu yapmayacağını umar. İçeriden eskizlerFCC dosyalamakendi kablosuz şarj altyapısına sahip bir cihazı gösterin: mevcut Sonos Move'a dıştan benzeyen, cihazın oturduğu sağlam bir beşik.

Yine de FCC dosyalamasına daha derinden dalın ve işlerin küçüleceğine dair daha fazla ipucu var. Alt kısımdaki dairesel bir etiket, Sonos Move'un 18 cıvatası ve 2.5 amper çıkışından çok daha küçük olan 5 volt ve 3 amper gerektirdiğini belirtir.


Diğer notlar, Sonos Move's, Wi-Fi 4'ü gölgede bırakan Wi-Fi 5'in dahil edildiğine işaret ediyor.en iyi çok odalı hoparlörlerveya ikisinden biriyle birleştirilmişSonos Arkı,Sonos Işını, keyifli kutu setleri için evinizin Wi-Fi'sini kullanın.

Daha küçük bir konuşmacı Sonos için ne anlama gelir? Eh, 250 dolardan daha ucuza mal olan ve çok yönlülük kovaları ile övünen, oldukça doymuş bir hafif Bluetooth hoparlör pazarının merkezinde şaplak patlaması getirecekti. Ayrıca bir sırt çantasına da sığarlar; daha uygun bir şekilde, mevcut Sonos Move'un aksine, aşırı hacimli olmaları konusunda endişelenmeden onları taşıyabilirsiniz.

Bose Soundlink Revolve ve Ultimate Ears'ün panoramik sesleri’ mektup mükemmel su geçirmez, taşınabilir hoparlörler yelpazesi, daha taşınabilir bir Sonos hoparlörün hakimiyet için yarıştığı yer olacaktır. Bu zaten çok fazlaysa, kulaklıklardan birini tercih edereken iyi gürültü önleyici kulaklıklar.

Tüm söylenenler, Sonos Move'un üstünde ve ötesinde gerçek taşınabilir sektöre bir Sonos girişi için bir boşluk var; Prensip olarak, Sonos, Sonos Move'un en iyi parçalarını alıp daha küçük bir gövdeye sığdırabilirse, şirket gelecek yıl için iyi bir yere sahip olacaktır.


Bugünün en iyi sonos hamle fırsatları 689 Amazon müşteri incelemesi ☆☆☆☆☆Sonos Move Dayanıklı,... Dünya Çapında Stereo 399 $ Görünüm Sonos Taşı Microsoft ABD 399 $ GörünümSonos - Move Smart Portable... Best Buy $399.99 Görüntüle Sonos Move - Pille çalışan... Amazon Prime 539,99 $ Daha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Kaynak:Sınır