Close
  • Ana
  • /
  • Yayın Akışı
  • /
  • Sonos, yeni nesil bir kablosuz ev surround ses sistemi inşa ediyor

Sonos, yeni nesil bir kablosuz ev surround ses sistemi inşa ediyor

Federal İletişim Komisyonu'na (FCC) sızan bir dosyaya göre Sonos, bir sonraki kablosuz hoparlörü üzerinde çok çalışıyor. ABD devlet kurumunun resmi sertifikası, bu yeni cihazın - resmi belgelerde yalnızca 'S18' olarak anılır - şu anda şirket tarafından test edildiğini gösteriyor.

GöreÇeşitlilikHenüz duyurulmamış cihaz, FCC dosyalamasında 'kablosuz akıllı hoparlör' olarak anılır. Akıllı hoparlör, mevcut hoparlör ile eşleştiriliyorSonos Playbarilk testler sırasında yayın ortaya çıkıyor.

  • Sonos Beam incelemesi
  • Sonos PLAYBAR incelemesi

En son sızıntı doğruysa, bu isimsiz Sonos hoparlör, bağımsız bir cihaz kadar mevcut bir kablosuz ev sineması kurulumuna bir ek olarak düşünülüyor.

'Akıllı' bir konuşmacı olarak anıldığı göz önüne alındığında, Amazon'un her yerde hazır bulunan akıllı asistanı Alexa'nın bir görünüme kavuşmasını bekleyebiliriz. İleSonos Kiriş, ses kontrollü asistan şarkı istemek, ses seviyesini değiştirmek, en son manşetleri ve hava durumu raporlarını okumak, uyumlu akıllı ev cihazlarını kontrol etmek ve hoparlörde o anda ne çaldığını söylemek için kullanılabilir - parça ışınlanıyor olsa bile iPhone'unuzdan AirPlay aracılığıyla.


Maalesef, FCC kayıtları gelecek ürünler hakkında çok az şey ortaya koyuyor, bu yüzden şu anda bir sonraki Sonos ürünü hakkında bildiğimiz tek şey bu.

Bununla birlikte, akıllı para, Wi-Fi ve Bluetooth bağlantılarının yanı sıra Sonos One da dahil olmak üzere şirketin mevcut çok odalı hoparlör serisiyle geriye dönük uyumluluğa sahip bu gelecek cihazda olacak.


Günün en iyi Sonos Beam fırsatları 542 Amazon müşteri yorumu Sonos Beam - Smart TV Sound ... Amazon Prime 397 $ Sonos Beam'i Görüntüle - Black Sonos 399 $ Sonos Beam Kompakt Smart'ı Görüntüle ... World Wide Stereo 399 $ Sonos - Beam Soundbar ile ... En İyi 399,99 $ Satın Alın Daha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Sonos, kullanıcılar aşağıdakileri birleştirdiğinde zaten 5.1 konfigürasyonlarında kablosuz surround ses sunmaktadır.Sonos Bir,Oynat: 1, Oynat: 3 veOynat: 5ile hoparlörlerSonos Sub. Yani, sözde S18'in masaya ne getirebileceği biraz belirsiz mi?

Sonos 7.1 karışımları kucaklamayı düşünmediği sürece veya Pingtwitter-explains-what-are-dolby-atmosdestek. Şimdi, bu S18'içokmevcut Sonos müşterilerine ilginç bir teklif.


S18'in mevcut Sonos akıllı hoparlör donanımınıza neler katabileceğini yalnızca zaman gösterecek. Pingtwitter kırılırken en son haberleri alacağından bizi izlemeye devam edin. Ve bu arada, neden kesin listemize bir göz atmıyorsunuz?en iyi çok odalı hoparlörler.