Close
  • Ana
  • /
  • Yayın Akışı
  • /
  • Sonos One SL, Alexa veya Google Assistant içermeyen daha ucuz bir Sonos One ... ve ŞİMDİ çıktı

Sonos One SL, Alexa veya Google Assistant içermeyen daha ucuz bir Sonos One ... ve ŞİMDİ çıktı

Özetle, yeni konuşmacı mevcutSonos Birdonanım ancak AI asistanları Alexa veya Google Assistant yerleşik değil. Eğer bu ses gibi geliyorsaSonos Çal: 1Bu, tasarım gereği - Sonos One SL, mevcut serideki Play: 1'in yerini alıyor ve aynı, biraz daha ucuz fiyat noktasında olacak.


• Sonos One SL'yi 179 £ karşılığında şimdi satın alın

Sonos, Sonos One SL'yiIFA 2019gişe rekorları kıran bir açılış konuşmasında. Ayrıca taşınabilirSonos Taşı, veSonos Limanı, döner tablanızı veya diğer cihazları takmanıza ve evin içinde yayınlamanıza olanak tanır. Bugünden itibaren hepsi satın alınabilir.

  • En iyi Sonos fırsatları
  • En iyi taşınabilir hoparlörler
  • Sonos artık masa lambalarında da bulunabilir

Sonos One SL

Sonos One SL: siyah veya beyaz olduğu sürece sevdiğiniz her renk


(Resim kredisi: Sonos)

Google Asistanı veya Alexa sesli asistanlarını kullanarak şarkı, albüm, çalma listesi ve podcast talep etmenize olanak tanıyan Sonos One'ın aksine, tüm olağan AI asistanı püf noktalarını da Sonos One SL bunların hiçbirini anlayamaz. Aslında, bir albümden bir parça eksikmişsiniz gibi görüneceğiniz için, One SL'nizde Domino'nun emirlerini almamanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Bunun yerine, Sonos One SL, Sonos One'dan ve ondan önce Play 1'den alışık olduğumuz aynı odayı dolduran sesi vermeye odaklanmıştır. Alexa veya Google Assistant olmadığı için Sonos One SL'de yoktur. herhangi bir uzak alan mikrofonu - bu hoparlörü, dijital asistanların mahremiyet üzerindeki etkileri konusunda endişeli olanlar için ideal hale getirir. Ayrıca, AI gereksinimleriniz için bir Sonos Beam kullanıyorsanız, arka çevre olarak kullanmak için bir çift Sonos Ones için para harcamadığınız anlamına gelir.


Konuşkan asistanlardan yoksun olan Sonos One SL, her zamanki Sonos akıllılarını telafi ediyor. Sonos One SL, Sonos Uygulaması, Apple AirPlay 2, bireysel müzik uygulamaları ve daha fazlasıyla kontrol edilen 100'den fazla akış hizmetine erişebilir.

Sonos One SL, iki D Sınıfı amplifikatörün yanı sıra, sesi odanın boyutuna ve şekline göre kalibre etmek için iOS veya Android telefonunuzu odanın içinde sallamanıza olanak tanıyan Sonos Trueplay ayarlama teknolojisi desteğine sahiptir. Sonos Move'un aksine otomatik ayar yoktur.


Zaten bir Sonos One'a sahipseniz, onu bir stereo çifti olarak veya bir ev sineması kurulumunda Playbar, Playbase veya Beam ile arka çift olarak kullanmak için aynı odada yepyeni bir One SL ile eşleştirebilirsiniz. . Sen karar verirsenyapmakAlexa veya Google Asistan eklemek istiyorsanız, bunu bir Yankı veya Ev hoparlörüne bağlayarak yapabilirsiniz.

Sonos One SL fiyatı ve çıkış tarihi

• Sonos One SL'yi 179 £ karşılığında hemen satın alabilirsiniz

Bu, Sonos'tan 199 sterline mal olan Sonos One'dan biraz daha ucuz. Sonos One SL, tıpkı Sonos One gibi siyah beyaz renklerde gönderilir ...