Close
  • Ana
  • /
  • Televizyon
  • /
  • Sony A9 48 inç Master Serisi 4K OLED TV ŞİMDİ sipariş vermeye hazır

Sony A9 48 inç Master Serisi 4K OLED TV ŞİMDİ sipariş vermeye hazır

Sony'nin A9 serisi gerçekten bir seri değil, çünkü yalnızca tek bir modelde geliyor: bu 48 inç OLED TV. Ancak Sony, daha küçük boyutta bile toplayabileceği en iyi OLED görüntü kalitesini vaat ediyor ve bizimSony A8 / A8H incelemesiSony'nin diğer yeni OLED'ine beş yıldız verdik ve onu en iyi OLED televizyonlar listemize yükledik, bu bize harika geliyor. A9 Master Serisi KD-48A9, şimdi Sony Centre UK çevrimiçi mağazasından 1.799 £ karşılığında ön sipariş verilebilir.


Sony Center'dan Sony KD-48A9 48 inç OLED TV'yi satın alın

Burada biraz tuhaf olan tek unsur, bazılarını yapmanın yanı sıraen iyi OLED TV'lerpara satın alabilir, Sony de yeni PlayStation'ı sıraya koyuyor: PS5. Makul bir şekilde, bunu yapabileceğini varsayabilirsiniz.en iyi oyun televizyonukendi yeni nesil konsolu için. Veya televizyonlar gittikçe 48 inç oldukça küçük olduğundan, belki de en iyi 4Koyun monitörüonun için.

Ne yazık ki, en azından piyasaya sürüldüğünde, Sony KD-48A9değilHDMI 2.1 üzerinden 120 fps'de 4K oyun oynamayı destekler,veyadeğişken yenileme hızları. İkincisi, TV'nin ekranı, konsolun yeni kareler çıkardığı hıza uyacak şekilde güncelleme hızını senkronize etmenin bir yoludur. Bu, desteklendiğinde oyunların daha akıcı görünmesine yardımcı olur, ancak A9'da değildir. Tesadüfen, aynı zamandaSony'nin PS5 TV'ler için Hazır olması aslında PS5'e hazır

Yeni nesil bir konsol almayan veya bir tane isteyen ancak kesinlikle sahip olmaktan rahatsız olmayan TV ve film severler içinherşeygörsel çanlar ve ıslıklar, bu tabii ki bir sorun değil.


  • 48 inç OLED arıyorileBu özellikler? Göz atınLG CX incelemesi
  • Hemen PS5 ön siparişi nasıl rezerve edilir
  • Daha fazlasıen iyi 48-50 inç TV'ler

Sony A9 48 inç Master Serisi 4K OLED TV: iyi haber

Sony 48 inç OLED TV

(Resim kredisi: Sony)

Oyuncu olmayanlar için iyi haber şu ki, 4K'ya yükseltme de dahil olmak üzere resimlerden olabildiğince fazla ayrıntı çekip Ultra HD akışlı filmlerde ayrıntıları iyileştirmede olağanüstü olan Sony'nin X1 Ultimate görüntü işleme özelliğini elde edersiniz.

Her şeyi yapay görünmeden SDR videoyu HDR'ye yakın bir şeye dönüştürmek en iyisidir.


Sony'nin hareket işleme özelliği de mükemmeldir ve 2020'nin TV'lerinde ilk kez X-Motion Clarity teknolojisi bulunur; bu, temelde arının spor yapmak için iyi tanımlanmış dizleri ve diğer hızlı hareketler robotik görünmeden ekstra pürüzsüz ve net görünür.

Sony'nin 'Master Serisi' serisinin bir parçası olan bu ürün, yönetmenlerin amaçlarına mümkün olduğunca yakın görüntüler sunmak için tasarlandı. Bu, kalibre edilmiş özel bir Netflix modunu içerir - Netflix orijinal içeriğini izlediğinizde, TV işleme ince ayarlar, böylece çıktı Netflix stüdyoları tarafından kullanılan mastering monitörleriyle aynı olur.

Sony'nin ürün yelpazesinin en önemli parçalarından biri, ekran panelinin kendisinin bir hoparlör olarak kullanıldığı Akustik Yüzey Ses sistemidir; bu, sesin doğrudan size doğru işaret ettiği anlamına gelir; bu, ince TV'lerde her zaman geçerli değildir ve bu durum nasıl etkileyebilir? net ses çok fazla.

Özellikle diyaloğu kutudan duymak çok daha kolaydır ve biraz et eklemek için arkadaki bir subwoofer, genel olarak sesin yeterince iyi olduğu anlamına gelir ve hemen bir soundbar ekleme ihtiyacı hissetmezsiniz, bu yüzden sizi kurtarabilir biraz nakit.


daha fazla okuma