Close
  • Ana
  • /
  • Ses
  • /
  • Sony, 5 yıldızlı, gürültü önleyici WF-1000XM3 gerçek kablosuz tomurcukları olan AirPods, Powerbeats Pro'ya saldırıyor

Sony, 5 yıldızlı, gürültü önleyici WF-1000XM3 gerçek kablosuz tomurcukları olan AirPods, Powerbeats Pro'ya saldırıyor

Sony WF-1000XM3 kulaklıklar burada ve eğer aramıyorsanızkoşu ve egzersiz tomurcukları(suya veya tere dayanıklı değildirler) muhtemelenen iyi gerçek kablosuz tomurcuklarsatın alabilirsin. Sennheiser, Beats by Dr Dre, Jabra ve Bose gibi kişilerin desteğiyle, gerçek kablosuz türünün tamamı son 6 ayda ölçülemeyecek kadar gelişti. Ancak bu, çok iyi pil ömrü ile birlikte saf ses kalitesi için en üst düzeydedir (çoğu eski gerçek kablosuzçokkısa ömürlü).

• 5 yıldızlı WF-1000XM3 incelememizi şimdi okuyun

Sony WH-1000XM4 incelemesi- kulak üstü kardeş

Açıkça üstesinden gelmek niyetindeBeats Powerbeats ProveApple Airpods 2, WF-1000XM3'ün cömertçe elde işlenmiş taşıma çantasında paketlenmiş ek bir numarası var: bunlargürültü önleyici tomurcuklar. Böylece onları bir rakip olarak da görebilirsiniz.Bose'un kulak üstü QC35 IIveya gelenBose Noise Canceling 700. Sony'ye göre, bu sadece gürültü giderme değil,Sektör lideri Gürültü Engelleme,fantastik içinde bulunanlara göreWH-1000XM3kulak üstü gürültü önleyici kulaklıklar.


Tanrım, bu heyecan vericiydi.

Bunlar, WF-1000X'in uzun süredir gecikmiş halefleridir ve bunlar arasındaen iyi gerçek kablosuz tomurcuklaro sırada bazı şekillerde ve bazı şekillerde popoda büyük bir ağrı olabilir. İlginç bir şekilde, bu 1000XM3 olmasına rağmen, 'M2' versiyonu yoktu - bunu anlayın.


Yani, evet, WF-1000XM3 kulaklıklardaki başlık özelliği, 'daha fazla' ortam sesini alan öne ve arkaya bakan mikrofonlar olan Çift Gürültü Sensörü teknolojisidir. Bir HD Gürültü Engelleme İşlemcisi QN1e ile eşleştirilen bu, gürültüyü ortadan kaldırır, böylece tüm dikkat müziğinizde olsun.

Muhtemelen bildiğiniz gibi, gürültü engelleme, arka plan gürültüsünü dengelemek için tersine çevrilmiş bir ses dalgası kullanmayı içerir ve Sony, uçak kabin gürültüsünden şehrin 'koşuşturmacasına' kadar her şeyde harika sonuçlar vaat ediyor.


Şimdi orijinal Sony WF-1000X kulağa oldukça iyi geliyordu - yalnızca çok daha yeni beğenilerSennheiser Gerçek KablosuzveBeats by Dre Powerbeats Probu bölümde gerçekten onları geride bıraktı. Ayrıca oldukça iyi bir gürültü önleme özelliğine sahiplerdi, ancak WF-1000XM3 için Sony kesinlikle her şeyi yükseltti ve orijinal WF-1000X'i rahatsız eden bazı korkunç pil ve bağlantı sorunlarını çözdü.

Sony WF-1000XM3

Sony WF-1000XM3'ü kullanılmadığında şarj eden pil kutusu ile 32 saate kadar müzik çalabilirsiniz

(Resim kredisi: Sony)

Bu sefer daha düşük güç tüketimi, onları NC açıkken altı saate kadar çalıştırabileceğiniz anlamına gelir. Pil kutusunda yeniden şarj ederek toplam 24 saat elde edersiniz, Powerbeats tarzı hızlı şarj işlevi ise 90 dakika daha fazla oyun elde etmenizi sağlar - bir futbol maçı için yeterli! - sadece 10 dakikalık şarjla.


Gürültü engellemeyi kapatın ve sekiz saatlik çalma süresi elde edin - kılıf içi şarjlarla toplamda 32 saat.

Sadece bu pil ömrü iyileştirmeleri değil, Sony'nin bu tomurcukların ilk versiyonunu rahatsız eden bağlantı sorunlarını çözdüğü görülüyor.

Yine, Powerbeats gibi, Bluetooth bağlantısı, sesin yalnızca sol tomurcuğunuza pompalanması ve ardından oradan sağ tomurcuğa iletilmesi yerine, aynı anda sol ve sağ tomurcuk yoluyla yapılır. Sony, 'Yeni optimize edilmiş anten yapısı ile birlikte kullanıldığında, son derece kararlı bir bağlantı ortaya çıkıyor,' diye garanti veriyor. Daha düşük gecikme, film izlerken de WF-1000XM3'ü kullanabileceğiniz anlamına gelir. Orijinalle bu pek mümkün değildi.

Sony, HD Gürültü Engelleme İşlemcisi QN1e'nin 24 bit ses sinyali işleme kullandığını ve Dijital Ses Geliştirme Motoru HX - DSEE HX'in satın aldığını ekliyor! - MP3 dahil olmak üzere sıkıştırılmış dijital müzik dosyalarının kalitesini 'sizi Yüksek Çözünürlüklü Ses kalitesine yaklaştırmak için yükseltir.' Bu kulağa hoş geliyor, adil olmak gerekirse, açıldığında müziğe biraz sentetik bir hava katsa da kulaklarıma.

Galeri: Çeşitli açılardan Sony WF-1000XM3

Resim 1/4

(Resim kredisi: Sony)
Resim 2/4

(Resim kredisi: Sony)
Resim 3/4

(Resim kredisi: Sony)
Resim 4/4

(Resim kredisi: Sony)

Ek özellikler arasında Hızlı Dikkat modu bulunur - parmağınızı sol kulaklığın dokunmatik panelinin üzerine koyun ve müzik alçaltılır ve ortam sesine izin verilir, böylece dinleyip konuşabilirsiniz. Wearing Detection, kulaklığınızdan bir kulaklığı çıkardığınızda müziğinizi otomatik olarak duraklatır ve geri taktığınızda çalmaya devam eder. Google Asistan desteği de var.

Bunlar, biraz çirkin görünseler bile, gerçekten mükemmel bir kablosuz tomurcuk çifti ve Powerbeats Pro'nun spor salonu dostu olanlardan daha az sağlam bir oturuşa sahipler.

Sony WF-1000XM3

Sony WF-1000XM3: belki kulağa biraz tuhaf görünebilir ama kulağa harika gelmeli

(Resim kredisi: Sony)

Sony WF-1000XM3: fiyat ve çıkış tarihi

Sony WF-1000X şu anda piyasada, RRP £ 219.

• Currys'de 219 £ fiyatla Sony WF-1000XM3'ü şimdi satın alın