Close

Sony BDP-S790 incelemesi

Sony BDP-S790 fırsatları Resim 1/4

Sony BDP-S790 incelemesi


Sony BDP-S790 incelemesi
Resim 2/4

Sony BDP-S790 incelemesi

Sony BDP-S790 incelemesi
Resim 3/4

Sony BDP-S790 incelemesi

Sony BDP-S790 incelemesi
Resim 4/4

Sony BDP-S790 incelemesi

Sony BDP-S790 incelemesi

Sony BDP-S790 4K Blu-ray oynatıcı, Smart ve 3D özelliklerinin yanı sıra dörtlü HD özelliğine sahip olarak markanın 2012'de BD şarjına liderlik ediyor


SonyBDP-S790 yalnızca 42 mm uzunluğunda olabilir, ancak özellikleri çok yüksektir. Bu Akıllı spinner,Sony Entertainment Network, markanın bugüne kadarki en gelişmiş görüntü işlemesini bir araya getirir ve Blu-ray'e 4k çözünürlüklü yükseltme sunar. DoğrudanPanasonic DMP-BDPingtwitter20ve Samsung BD-ES6000.

Sony BDP-S790: Özellikler

BDP-S790 4K Blu-ray oynatıcı, interweb ile bir arada bir destedir. Net TV seçenekleri, iPlayer, YouTube, Demand 5, Dailymotion ve Sony'nin kendi film kiralama hizmeti dahil olmak üzere çok ve çeşitlidir. Multimedya dosya desteği de benzer şekilde kapsamlıdır (aslında markanın TV'lerinden daha iyi), hem USB'den hem de ağ üzerinden (FLAC dışında) tüm önemli dosya türleriyle iyi oynuyor.


Kenar yumuşatma IP Content Noise Reduction Pro teknolojisi sayesinde akış içeriği de harika görünüyor.

Sony BDP-S790: Bağlantı

İki HDMI çıkışı, maksimum sistem esnekliği sunar. İkincil çıkış, yalnızca ses görevleri için (3D'yi desteklemeyen eski bir AV alıcınız varsa kullanışlıdır) veya ikinci bir ekranı beslemek için ayna modunda kullanılabilir.


Deck aynı zamanda dijital ve koaksiyel optik çıkışları, stereo fonoları, Ethernet'i ve medya oynatma, Skyping veya kalıcı BD Live bellek için ikincisi olan iki USB'yi sallar. Wi-Fi yerleşiktir.

Sony BDP-S790: Kullanılabilirlik

BDP-S790 iyi donanımlı olabilir, ancak hızlı değil. Java ağırlıklı casus festivali Goldfinger'ın bir menüyü göstermesi için 53 saniye gerekirken, daha basit bir konser diski sıradan 39'ları aldı. Tanıdık XrossMediaBar arayüzünün kullanımı kolay kalır, ancak konu internet TV kaynakları okyanusunda gezinmeye geldiğinde kesinlikle ideal değildir.

Sony BDP-S790: Performans

Şaşırtıcı bir resim işleme teknikleri kokteyli sayesinde, BDP-S790'ın resim performansı olumlu bir şekilde emperyaldir. Kontrast telafisi, piksel piksel analizi, renk yükseltme - sonuç 16 bit sanattan başka bir şey değil.

Oyuncunun 4K yükselticisinin gerçek değeri yine de belirsizliğini koruyor. Deste, Full HD'yi sekiz milyon piksele yoğunlaştırabilirken, bunu değerlendirebilecek tek cihaz £ 16.000'dir.Sony VPL-VW1000ESprojektör. Bu deste, 4K ekrana yerleştirilmiş silikondan daha iyi ölçeklenebilir mi? Tahmininiz bizimki kadar iyi.

Son olarak, deck'in güç kaynağı ve ses bileşenlerinde yapılan iyileştirmelerin yanı sıra Super Audio CD için sürekli destek ile BDP-S790 sağlamdır. Nihayetinde, bu oyuncunun uygun fiyatlı yapım kalitesi, audiophile derecelendirmesini reddediyor.

Sony BDP-S790: Karar

Bir Lamborghini'nin motorunu alıp bir Lada'ya sokarsanız, bir Sony BDP-S790 elde edersiniz (tam anlamıyla değil, anlarsınız). Fiyatını yansıtan yapı kalitesi, endemik işletim gürültüsü ve titreşim ile ortalamadır. Buna karşılık, kaputun altındaki çift çekirdekli görüntü işleme motoru, hem Blu-ray hem de yükseltilmiş DVD'den örnek bir görüntü performansı sağlayan son teknoloji ürünüdür.


Destenin 3D performansı da gayet iyi, herhangi bir kaynağı boyutlandırabilen yeni bir evrensel 3D dönüştürme algoritması ile destekleniyor; 3D özelliklerinize cerrahi olarak bağlıysanız harika bir haber. İPlayer ve YouTube dahil olmak üzere bir dizi internet akışlı TV hizmetinin yanı sıra geleceğe dönük bir 4K yükseltici de dahil edin ve kesin bir çalma olarak kabul edilebilecek bir oynatıcınız var.

Sony BDP-S790 kullanılabilirliği: Şimdi mevcut

Sony BDP-S790 fiyatı: £ 239