Close
  • Ana
  • /
  • Oyun Oynamak
  • /
  • Sony, oyuncuları PlayStation Direct'te PS5 satın almaya ve kuyruğu kesmeye davet ediyor

Sony, oyuncuları PlayStation Direct'te PS5 satın almaya ve kuyruğu kesmeye davet ediyor

NSMart PS5 stokuşimdi tüm hızıyla devam ediyor, daha fazlası ilePS5envanter, bölgeler arasında her hafta düşüyor. Artan sayıda perakendecinin botları engellemek için önlemler uygulamaya başladığını görüyoruz ve Sony, geçen yıl gönderildiğini gördüğümüz PS5 davetleriyle çoğunluğa atlıyor.


Eylül ayında Sony, PS5'i satın alma sürecinin mümkün olduğunca kolay ve kesin olduğundan emin olmak için benzersiz bir URL ve belirli bir sipariş penceresi de dahil olmak üzere, olası PS5 müşterilerine konsolu satın alma ve sıraları atlama şansı sunan davetler gönderdi. önyükleme için. E-posta bildirimlerinin tekrar gönderildiğine dair raporlarla, bir fırsat kollamak için bekleyen daha fazla oyuncunun şanslı olabileceği görülüyor.

endüstri içeridenWario64Sony'den e-posta yoluyla uyarı alan bir Twitter kullanıcısından bir ekran görüntüsü paylaştı. Mesaja göre, bugün 12PM PT / 3PM ET / 7PM GMT'den PlayStation Direct'e gidebilirler ve benzersiz URL'yi kullanarak stressiz bir PS5 satın alma deneyimi yaşayabilirler - mutluluk! Alıcıları seçerken belirleyici faktörün ne olduğundan kimse emin değil, ancak Wario64öneriyorSony profilinize gidin ve yeni ürünler, özel teklifler ve diğer promosyonlarla ilgili katılım bildirimleri için kutuları işaretleyin.

Konudaki bazı Twitter kullanıcıları, bu kutuları işaretlediklerini ve Sony'den promosyon e-postaları veya teklifleri almadıklarını söylüyor; bu nedenle, istenmeyen postalarınızı ve e-posta ayarlarınızı gözden kaçırılmaları veya aboneliğinizi iptal etme ihtimaline karşı kontrol edin. Bu 'piyango sistemi' bir dizi perakendeci tarafından kullanılmaktadır, ancak nasıl girileceği konusunda çok az şüphe bırakması gereken açık ve basit bir kayıt süreci vardır.

BK perakendecisi BOX bunu genellikleXbox Serisi Xhisse düşerkenCurrys PS5 Öncelikli GeçişAyrıca katılımcılara çılgın çevrimiçi kuyruklardan ve çöken web sitelerinden uzakta bir PS5 satın alma şansı sunacak.


Perakendeciler, konsolların yüzücüler tarafından kapılmaması ve insanların bir tane satın almak için adil bir şansa sahip olmaları için yaratıcı olmak zorundalar ve bu önlemler mükemmel olmasa ve herkesi mutlu etmeyecek olsa da, en azından bir şey. .

birAmazon PS5 stok yenilemehem de bu haftaİngiltere perakendecilerinde PS5 stokları yenileniyor, ayın sonunda daha fazlası gelecek, bu yüzden bir göz atınPS5 stok takipçisigüncellemeler için. Microsoft'un konsolu daha hızlıysa, ziyaret edebilirsiniz.Xbox Series X stok takipçisigüncellemeler için.